Aktualności

24. Festiwal spełnionych marzeń za nami!

2018-08-05 05:29:36

 

To jednak nie koniec. Jedziemy z orkiestrą grać dalej! Każdy zabiera ze sobą po kawałku najpiękniejszego Festiwalu na świecie!

 

Kochajcie się! A tych, co nie rozumieją nas kochajcie jeszcze mocniej! Nie dajcie się negatywnym emocjom. Zarażajcie sobą. Jesteście Polską! Europą! Światem!  

Budujcie ogrody przyjaźni, bez kolców, które ranią. Wybaczajcie. Zło zwalczajcie uśmiechem. A w chwilach bezradności, kiedy nie wiecie, co robić – róbcie to, co wychodzi Wam najlepiej – dobro!

Dziękujemy za kolejną lekcję tolerancji, akceptacji, szacunku. Za wszystkie endorfiny szczęścia. Za dodatkowy bagaż, z którym wrócimy do rzeczywistości – pełny niezapomnianych chwil.

 fot. Grzegorz Adamek

 

 

Stanęliście na wysokości zadania. Jesteście najlepszymi organizatorami. Tworzycie ten Festiwal razem z nami! Od początku do końca. Przez 365 dni w roku. Jesteście naszym motorem, natchnieniem, inspiracją, kolejnym stawianym sobie celem. Jesteście definicją „marzenia się spełniają”. Dziękujemy, że mogliśmy dotknąć gwiazd!

 

Wracajcie bezpiecznie. Opowiadajcie o naszym mieście. Dbajcie o nasz wspólny dom. Nie zapominajcie o swojej rodzinie. Nie dajcie sobie nic wmówić. Wy wiecie najlepsze, co jest prawdą.

Obiecajcie nam, że wrócicie. Dajcie nam nadzieję, że świat zmienia się tylko na lepsze… Kochamy Was, dziękujemy, przecieramy oczy. To co się tutaj stało, to magia!

 

(Syla)

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-06-08 13:36:03

Curcuma - zwyciezcy Antyfestu Antyradia na Pol'and'Rock Festival

Szczeciński zespół Curcuma został laureatem 10. jubileuszowej edycji Antyfestu Antyradia i tym samym otrzyma szansę zagrania na scenie tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival!

2018-05-21 13:32:33

Death by Chocolate wraca na nasz Festiwal!

Death by Chocolate to szwajcarska formacja rockowa, która może być znana publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata z żywiołowego występu na 19. Przystanku Woodstock.

2018-06-09 16:14:10

Eliminacje do Pol'and'Rock Festival w Gdańsku

Kolejny koncert Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. Tym razem widzimy się w Gdańsku, a razem z nami aż 9 zespołów, które mają szansę wystąpić w tym roku na scenie w Kostrzynie.

ZOBACZ TEŻ