Aktualności

5 kroków jak zagrać na zbliżającym się 26. Finale WOŚP

2017-11-16 10:18:35

 

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was Bank Zespołów dzięki któremu możecie zgłosić chęć udziału Waszej kapeli na zbliżającym się 26. Finale WOŚP. Wystarczy, że zarejestrujecie się na naszej stronie. Pamiętajcie, że wszystko odbywa się według zasady „Gram w Finale – nie biorę kasy”

 

> Zarejestruj się  <

Jak zgłosić zespół? Bardzo prosto.

  1. Po pierwsze rejestrujecie się na stronie.
  2. Potrzebnych będzie kilka informacji o Waszej kapeli takich jak region w którym gracie, czy rodzaj muzyki który wykonujecie.
  3. Wpisujecie jedną osobę z która będą się kontaktować organizatorzy.
  4. Zamieszczacie swoje zdjęcie. Warto dodać próbki twórczości umieszczone na serwisie YouTube czy też na Facebooku.
  5. Po takiej rejestracji Wasze zgłoszenie pojawi się na liście w Bazie Szefa Sztabu, który po podjęciu decyzji skontaktuje się z Wami i ustali zasady współpracy. Teraz wystarczy tylko poczekać.

Ponieważ sztaby starają się zminimalizować w jak największym stopniu koszty organizacji Finału w swojej miejscowości najważniejszą dla nas zasadą jest  „Gram w Finale – nie biorę kasy”. Oznacza to, że wychodzimy z prośba do zespołów, aby nie pobierali honorariów za wystąpienia.

 

fot. Grzegorz Adamek 

POKAŻ PODOBNE
2019-01-13 11:39:35

Rozkład koncertów pod Pałacem Kultury i Nauki

W czasie 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie na placu Defilad będzie prawdziwa koncertowa uczta!

2019-01-21 15:19:21

Skunk Anansie na Pol'and'Rock Festival 2019

W 1994 pojawiła się kapela, jakiej nie znał wcześniej świat – Skunk Anansie. Legendarna brytyjska kapela wystąpi na Dużej Scenie tegorocznego festiwalu Pol'and'Rock!

2019-02-04 16:02:17

Zespół pełen "procentów" i pomysłów na 25. Pol'and'Rock Festival!

Każdy ich występ procentuje niezapomnianą zabawą. Tego zespołu nigdy za wiele! Jurek Owsiak ponownie zaprasza na Dużą Scenę jeden z najbardziej charakterystycznych zespołów polskiej sceny. To już pewne - Acid Drinkers zagra na 25. Pol’and’Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ