ARCHIWUM
2018-08-17 14:25:00

10 najciekawszych filmów z Festiwalu Pol'and'Rock

Festiwal już za nami. Czas więc na przegląda Internetu! Zobaczcie dziesięć najciekawszych filmów z tegorocznego Festiwalu Pol'and'Rock.
2018-08-14 11:01:58

Zabezpieczenie medyczne podczas 24 Festiwalu Pol'and'Rock

Wasze bezpieczeństwo na Festiwalu jest dla nas najważniejsze, dlatego też chcemy, aby wszystko było na najwyższym poziomie i dopięte na ostatni guzik.
2018-08-07 16:49:21

Najciekawsze artykuły o Najpiękniejszym Festiwalu

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival przeszła już do historii. Większość z Was bezpiecznie wróciła już do domu, a kostrzyńskie pole powoli pustoszeje. Sprawdźcie najciekawsze artykuły naszych partnerów i jescze przez moment poczujcie atmosferę Najpięjniejszego Festiwalu Świata.
2018-08-05 11:54:16

Uważajcie na siebie wracając do domu

Trzy dni Najpiękniejszego Festiwalu Świata niestety dobiegły końca. Żałujemy, że musimy się z Wami rozstać. Było cudownie!
2018-08-05 05:29:36

24. Festiwal spełnionych marzeń za nami!

To jednak nie koniec. Jedziemy z orkiestrą grać dalej! Każdy zabiera ze sobą po kawałku najpiękniejszego Festiwalu na świecie!
2018-08-05 05:23:34

Sport to zdrowie

Sport i zdrowie nieodłącznie idą w parze. Na Pol’and’Rock Festival przygotowaliśmy mnóstwo stoisk, dzięki którym nasi festiwalowicze mogli pogłębić swoją wiedzę odnośnie sprawności fizycznej i tego, jak o siebie zadbać.
2018-08-05 04:30:00

Relacja z koncertów na Dużej Scenie

W tym roku na Dużej Scenie sami wyjątkowi artyści. Pamiętajcie, że festiwal Pol’and’Rock jest otwarty na jeden rodzaj muzyki – na muzykę dobrą! Nieważne czy to metal, rock, jazz, czy reggae. Każdy znajdzie coś dla siebie!
2018-08-05 03:21:39

In Flames dało ognia!

Były płomienie! Duża Scena zawrzała raz jeszcze. Prekursorzy melodic death metalu z przytupem pożegnali mocniejszą część koncertów na Pol’and’Rock 2018.
2018-08-05 03:18:35

Wolność pisze rock’and’roll

Buntownik, wojownik, outsider, odmieniec. On nie wchodzi tak po prostu na scenę, on od początku sieje rebelię. I nie chodzi o jego krzyk, bo krzyczeć potrafi wielu. Chodzi o jego autentyczność, on dokładnie wie, po co jest na scenie.
2018-08-05 02:00:00

Koncerty na Małej Scenie

Jak co roku pokazujecie, że Mała Scena przyciąga prawdziwe tłumy i energia, która się z niej wydobywa - w żaden sposób nie odbiega od emocji płynących z Dużej Sceny.
2018-08-05 01:51:28

Artystyczne ASP

Na wzgórzu ASP wiele organizacji pozarządowych, wiele warsztatów, wiele gości i wiele wspaniałych chwil!
2018-08-04 23:23:23

Prawa człowieka i edukacja globalna na Pol’and’Rock Festiwal

To już trzeci dzień Festiwalu, zabawa rozkręciła się na całego! Festiwalowicze mogą wyszaleć się pod sceną, a także skorzystać z wielu atrakcji na terenie całego Festiwalu przygotowanych przez naszych partnerów. Niezmiernie bogaty w tym roku jest również program ASP.
2018-08-04 23:12:39

Jak to będzie z niedzielą?

Festiwal niestety dobiega końca. Byliście cudowni, wiecie? Jutro niedziela, sprawdźcie, co będzie jeszcze otwarte i z czego możecie skorzystać.
2018-08-04 19:44:16

Nocne ASP

Pol'and'Rock Festival to olbrzymie miasto, które nigdy nie zasypia i nawet nocną porą można zażyć tu wysokiej kultury. Jazz, teatr, standupy czy prawdziwa magia - wszystko to znajdziemy na nocnym ASP.
2018-08-04 18:32:06

Himalaiści, Andrzej Górski i Anja Rubik ostatnimi gośćmi ASP

Ostatni dzień na Akademii Sztuk Przepięknych za nami! Dziękujemy za wspaniałe, pełne emocji spotkania. Były łzy wzruszenia i szczery uśmiech. Nie zabrakło pytań oraz zaskakujących odpowiedzi.
2018-08-04 17:00:00

Hej Ho! Strefa Allegro!

Jednym z pięknych miejsc, które co roku pojawia się na mapie naszego miejsca jest Strefa Allegro. I za każdym razem czekamy na nią z ogromną niecierpliwością. Uwielbiamy nowinki technologiczne. I te wspaniale rozświetlone koło – trochę, jakbyśmy mieli własny księżyc. Nie wyobrażamy sobie tego miejsca bez pomarańczowego koloru!


Czekaj - trwa pobieranie treści

ZOBACZ TEŻ