Aktualności

Czas na Półfinał w Poznaniu!

2018-05-19 16:25:29

 Za nami Wrocław, przed nami Poznań!

Rozpoczynamy pierwszy koncert Eliminacji do Pol'and'Rock Festival w Poznaniu. Przed nami dziesięć zespołów, które zapełni pozytywnymi emocjami i świetną muzyką. Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. 

 

Przed Wami na scenie zaprezentują się dzisiaj:

  • THE DJANGOS 
  • OPUS MAGNUM
  • TWO TINER 
  • TUNE
  • NEUOBERSCHLESIEN
  • DOLLZ
  • LESKI
  • ŁYDKA GRUBASA
  • OHO!KOKO

 

Wszystkie zespoły zawalczą o występ na scenie najpiękniejszego Festiwalu Pol'and'Rock!

 

Zaprosiliśmy do nas także muzycznych gości, którzy występowali na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Publiczność rozgrzeje punk rockowy zespół Offensywa, który wystąpi jako piąty zespół, a na koniec dzisiejszego dnia nie będzie cicho i spokojnie. Będzie jeszcze mocniej i głośniej, Bo przed Wami wystąpi zespół Decapitated - zwycięzcy Złotego Bączka

 

 

 

 

Relację z dzisiejszego muzycznego spotkania znajdziecie na naszych stronach w mediach społecznościowych: 

Facebook - Eliminacje do Pol'and'Rock Festival 

Facebook - Pol'and'Rock Festival 

Instagram 

Twitter 

 

Widzimy się pod sceną i nie przerwanie uśmiechajmy się do siebie! Bo powodów do radości mamy wiele - jest miłość, jest przyjaźń, jest muzyka - Jesteście WY!

fot. Dawid Ilnicki 

 

Chodźcie do nas! 

W najbliższym sąsiedztwie zamku zatrzymują się linie autobusowe nr 51, 68, 71, 76, 63, oraz tramwaje nr 2, 3, 4, 5, 8, 9, 13, 16, 17, 20. Przystanki usytuowane są przy ul. Św. Marcin, al. Niepodległości oraz ul. Fredry. Można też dojść tu piechotą: ul. Dworcową lub al. Niepodległości z dworca kolejowego. Spacer zajmie Wam ok. 15 min. A słońce na niebie jest piękne! 

 

(Syla)

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-07-02 19:08:37

Anja Rubik na ASP!

Anja Rubik od 18 lat znajduje się na szczycie branży modowej. Znana jest jednak także ze swojego zaangażowania społecznego. W tym roku będziecie mogli spotkać ją na Akademii Sztuk Przepięknych i porozmawiać o jej ważnej kampanii #SEXEDPL.

2018-06-30 16:27:00

Rozpoczynamy Finał Eliminacji do Pol'and'Rock Festival!

Stephen King kiedyś napisał, że muzyka ma w sobie magię, która koi dziką bestię. My dzisiaj koimy wszystkich spragnionych dobrego grania.

2018-07-03 13:04:20

Stanęliście murem za Festiwalem

Trwają starania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy o zmianę decyzji nakładającej na 24. Pol’and’Rock Festival status imprezy podwyższonego ryzyka. Murem za największym polskim festiwalem stoją jego uczestnicy.

ZOBACZ TEŻ