Aktualności

Dotknij technologii na Strefie Allegro!

2018-07-16 20:00:00

 

Pomarańczowa strefa co roku przyciąga tłumy festiwalowiczów. Nigdy nie wiadomo, co zastaniemy za bramą. Na każdy festiwal Allegro przygotowuje dla uczestników coś nowego. Nie martwcie się jednak - nie zabraknie kultowego już wielkiego koła, które góruje nad polem. Ale poza tym w festiwalowej ofercie znajdzie się wiele nowych rozrywek, które mają wypełnić czas pomiędzy koncertami. W tym roku Allegro zaprasza do strefy Dotknij Technologii!

 

Dronowisko

Dla tych, którzy chcą dotknąć technologii, bawiąc się przy tym w najlepsze przygotowano przestrzeń lotów, w której można wznieść się “w powietrze”. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, festiwalowicze wcielą się w rolę pilota dronów, wywijając skrzydłami i kręcąc ósemki.

 

 

90 stopni radości

Zabierz znajomych do Strefy Allegro i utrwal szeroką perspektywę festiwalowej radości. 10 aparatów na raz uwieczni tę wyjątkową chwilę.  Z wykonanych zdjęć powstaje gif 3D, który jednym kliknięciem możesz opublikować w swoich kanałach społecznościowych.

 

Kręć wirtualne kilometry

Fundacja Allegro All for Planet jest organizatorem największej rowerowej rywalizacji w Polsce, Kręć Kilometry po technologię. Dlatego na strefie Allegro nie może zabraknąć “dwóch kółek”. Na specjalnie przygotowanych  stanowiskach czekają na Ciebie nieznane dotąd doświadczenia rowerowe - VRowe!

 

 

ElektroTor

Monocykle, elektryczne hulajnogi, magiczne deskorolki i wiele innych. Wszystko to w jednym miejscu, na festiwalowym torze testów, stworzonym z myślą o entuzjastach najnowszych technologii, którzy chcą spróbować czegoś cool.


 
Auto jak malowane

Szalony duet - Szymon Chwalisz i Filip Chajzer zmalują auto na dobry cel! Wpadnij do Strefy Allegro, żeby wspólnie pomalować jedynego w swoim rodzaju, festiwalowego Golfa. To będzie show!

 


AlleGrawer

Wyjątkowa pamiątka z festiwalu. Na Strefie Allegro laserem spersonalizują  Twój telefon i wygraweruj na nim designerską grafikę z Pol’andRocka.


 
Strefa Gadżetów
Tutaj odbierzesz pomarańczowe pamiątki z Twojej wizyty w strefie Allegro.

 


Strefa Wysokich Lotów

Legenda Woodstocka teraz debiutuje na Pol’and’Rocku! Wielkie koło wzniesie Cię na 36 metrów. Zapewniamy, że warto, Najpiękniejszy Festiwal Świata z góry jest jeszcze piękniejszy!
Wstęp na Wielkie Koło jest bezpłatny dla każdego festiwalowicza, który zdobędzie bransoletkę za nagranie gifa w strefie „90 stopni radości" i opublikowanie go na swoim profilu na Facebooku z #allegro.

 


 
Strefa Chillout
Jeśli szukasz chwili odpoczynku, to wpadaj na Chillout. Miejsce na drzemkę, relaks i naładowanie baterii (dosłownie i w przenośni!). W tym roku strefę Chillout możesz odwiedzić również wieczorem – w planach nocne oglądanie koncertów!

 


 

Mobilne Allegro i koszulka zaprojektowana przez Jurka Owsiaka
W zeszłym roku koszulki rozchodziły się jak świeże bułeczki, dlatego w tym roku również możesz je kupić! Na koszulce nie może być inaczej - odjechany wzór zaprojektowany przez Jurka Owsiaka. Dla fanów old’schoolu, w sprzedaży znajdą się też limitowane koszulki z ostatniego Woodstocku. Koszulki będą dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro w czasie trwania festiwalu. Zakup koszulki = wejście na młyn bez kolejki.

 

AllegroBus
W tym roku ponownie zapewniamy bezpłatny transport na teren festiwalu. Codziennie pomiędzy kostrzyńskim dworcem PKP a festiwalowym polem kursować będą specjalne pomarańczowe autobusy. Aby dostać się na ich pokład wystarczy zrobić sobie zdjęcie na tle busa i opublikować je na swoim profilu na Facebooku z #allegropl.

 

 

Filip Chajzer, Szymon Chwalisz i wiele innych ciekawych osób czekają na Was w Strefie Allegro!

Więcej informacji o Strefie Allegro na festiwalu Pol’and’Rock na stronie: https://polandrock.allegro.pl/  

POKAŻ PODOBNE
2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.

2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!

2019-01-23 13:46:29

Gojira - wracamy z koncertem!

Pamiętacie festiwalową odsłonę utworów zespołu, który niewątpliwie jest w czołówce współczesnych kapel metalowych? „The Heaviest Matter Of The Universe” „Oroborus” „The Shooting Star” „Flying Whales"

ZOBACZ TEŻ