Aktualności

Festiwalowe koncerty w całej Polsce – co się dzieje?

2019-01-13 11:28:31

My się zimy nie boimy. Kilkanaście scen, wspaniali artyści, różnorodna muzyka. Cała Polska w ten jeden dzień staje się wielką muzyczną sceną. Gramy z serca! Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Zagubiony w gąszczu Finałowych wydarzeń? Jeśli nie wiesz, kiedy jest Orkiestrowe wydarzenie, na które czekasz, to zajrzyj tutaj.

Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku nie zabranie rockandrollowych akcentów. Na rynku w Krakowie zagra, znana stałym bywalcom Festiwalu Wiewiórka na drzewie. Zaraz po Światełku do nieba wystąpi Abradab.

 

Fot. Michał Kwaśniewski

 

Łódź i tym razem nie zawiedzie swoich mieszkańców. Na rynku łódzkiej Manufaktury rozpoczną się koncerty, które co roku są jedną z najważniejszych atrakcji WOŚP. Gwiazdą wieczoru będzie niezwykle energetyczny zespół Enej, który gościł na Festiwalu Pol'and'Rock nie jeden raz.

 

 

 

 

Kto zagra na WOŚP 2019 w lubuskim?  Gwiazdą wieczoru będzie Golden Life. Będzie to prawdziwa letnia zadyma w środku zimy.

Nasz Festiwalowy przyjaciel Piotr Bukartyk zagra w klubie Stary Maneż w Gdańsku Wrzeszczu. Na pewno nie zabraknie na nim piosenki „Z tylu chmur” granej na zakończenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

 

 

 

Natomiast w województwie wielkopolskim będziecie mogli rapować razem z Łoną i Webberem. Zagrali świetny koncert na Małej Scenie w 2016 roku. Pamiętacie ich?

 

 

 

Do zobaczenia pod sceną. Trzymajcie się ciepło i uśmiechajcie się do siebie!

(eo)

POKAŻ PODOBNE
2019-02-11 12:57:19

Legendy thrash metalu w Polsce!

Testament to kapela która niezmiennie gra thrash metal w najczystszej postaci. W tym roku miłośnicy bestialsko szybkiego gitarowego grania będą mogli zobaczyć ich występ na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2019-02-12 11:50:51

Pokaż Polskę gościom z całego świata!

Zapraszamy Was do akcji „Pokaż Polskę”, której celem będzie promocja naszego kraju skierowana właśnie do zagranicznych gości Pol’and’Rock Festival.

2018-12-10 14:53:20

Ziggy Marley na 25. Pol'and'Rock Festival

Mamy dla Was wiadomość równie sensacyjną, co wzruszającą - Ziggy Marley wystąpi na Dużej Scenie podczas 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

ZOBACZ TEŻ