ARCHIWUM
2018-12-11 12:26:04

Mamy złoto za Sprawdź Promile!

W XVI edycji konkursu Złote Spinacze otrzymaliśmy razem z Kompanią Piwowarską ZŁOTO za festiwalową akcję Sprawdź Promile. Dzięki Programowi tylko w 2017 roku aż 74,4 tys. osób skontrolowało swoją trzeźwość przed wyruszeniem w podróż powrotną.
2018-12-10 14:53:20

Ziggy Marley na 25. Pol'and'Rock Festival

Mamy dla Was wiadomość równie sensacyjną, co wzruszającą - Ziggy Marley wystąpi na Dużej Scenie podczas 25. edycji Pol’and’Rock Festival.
2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!
2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.
2018-11-14 13:20:11

Zagłosuj na Pol’and’Rock w plebiscycie European Festival Awards!

Najpiękniejszy Festiwal Świata to muzyczne wydarzenie na skalę światową i cieszymy się , że nasz Festiwal, tak inny od komercyjnych imprez muzycznych, został doceniony przez organizatorów prestiżowego europejskiego konkursu European Festival Awards.
2018-10-31 13:32:17

Spotkania w ASP jak podcasty - Kręcioła w aplikacji Lecton

Już dziś możecie wysłuchać spotkań z Akademii Sztuk Przepięknych tak jak słuchacie podcastów - wygodnie, wszędzie i bez żadnych opłat
2018-10-29 11:56:18

Kolejna nominacja dla Pol'and'Rock Festival!

Pol'and'Rock Festival, wraz z Fundacją WOŚP otrzymał nominację w kolejnym prestiżowym konkursie! Tym razem doceniono nas za akcję "Zaraz Będzie Czysto", "Sprawdź Promile" i 26. Finał WOŚP! Czy zdobędziemy nagrodę? To zależy również od Was! Sprawdźcie!
2018-10-17 14:12:48

Zagłosuj na Pol'and'Rock Festival!

Pol'and Rock Festival nominowany w konkursie UK Festival Awards 2018 w kategorii w kategorii Best Overseas Festival! Zagłosuj na Najpiękniejszy Festival Świata!
2018-09-12 10:50:14

Postępowania ws. Przystanków Woodstock umorzone!

Śledztwo w sprawie edycji festiwalu Przystanek Woodstock, odbywających się w latach 2010-2017 po trzech latach żmudnego postępowania, umorzone przez Prokuratura w Koszalinie z powodu braku znamion czynu zabronionego!
2018-09-05 15:13:34

Dziękowaliśmy już Wam? - To podziękujemy raz jeszcze!

Znów możemy Wam podziękować, bo po raz kolejny bawiliście się bezpiecznie i odpowiedzialnie! Razem stworzyliśmy Najpiękniejszy Festiwal Świata. W tym roku, po raz pierwszy zbadaliśmy także Wasze opnie - sprawdźcie wyniki!
2018-08-28 10:46:48

Kręcioła.TV ma 100 000 subskrypcji na YouTube!

Oficjalny kanał muzyczny Pol'and'Rock Festival - Kręcioła.TV, zdobył 100 000 subskrypcji na YouTube i kończy sezon letni z liczbą niemal 91 milionów wyświetleń wszystkich materiałów. Dzięki, że jesteście z nami i tak chętnie oglądacie przygotowywane przez nas materiały!
2018-08-20 13:35:00

10 najbardziej wyjątkowych zdjęć z Festiwalu

Pokazywaliście całemu światu, że jesteście na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Przed Wami 10 najbardziej wyjątkowych waszych zdjęć z Festiwalu Pol'and'Rock.
2018-08-17 14:25:00

10 najciekawszych filmów z Festiwalu Pol'and'Rock

Festiwal już za nami. Czas więc na przegląda Internetu! Zobaczcie dziesięć najciekawszych filmów z tegorocznego Festiwalu Pol'and'Rock.
2018-08-14 11:01:58

Zabezpieczenie medyczne podczas 24 Festiwalu Pol'and'Rock

Wasze bezpieczeństwo na Festiwalu jest dla nas najważniejsze, dlatego też chcemy, aby wszystko było na najwyższym poziomie i dopięte na ostatni guzik.
2018-08-09 09:32:14

Antyrasistowski Mundial na Pol'and'Rock

Podczas Pol’and’Rock Festival odbyła się wyjątkowa edycja Turnieju ‘Wykopmy Rasizm ze Stadionów’ organizowanego przez Stowarzyszenie ‘NIGDY WIĘCEJ’. Uczestnicy Pol’and’Rock Festival mogli również przygotować specjalne naszywki do umieszczenia na koszulkach, bluzach czy torbach.
2018-08-07 16:49:21

Najciekawsze artykuły o Najpiękniejszym Festiwalu

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival przeszła już do historii. Większość z Was bezpiecznie wróciła już do domu, a kostrzyńskie pole powoli pustoszeje. Sprawdźcie najciekawsze artykuły naszych partnerów i jescze przez moment poczujcie atmosferę Najpięjniejszego Festiwalu Świata.


Czekaj - trwa pobieranie treści

ZOBACZ TEŻ