Aktualności

Mobilny niezbędnik festiwalowicza

2018-07-30 10:56:40

 

Mobilny niezbędnik to obowiązkowa rzecz, która powinna znaleźć się w Waszych telefonach. Ułatwi Wam ona poruszanie się po polu czy pozwoli zorganizować czas.

 

Tak jak podczas poprzedniej edycji Festiwalu i tym razem aplikacja może ułatwić Was spakowanie się czy zaplanowanie podróży. Znajdziecie w niej również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Fot. Paweł Krupka

  

Dzięki kalendarzowi będziecie mogli sprawdzić, nie tylko jakie koncerty czekają na Was podczas Festiwalu, ale również, jakie odbędą się spotkania czy warsztaty na wzgórzu ASP.

  

W mobilnej aplikacji macie również dostęp do newsów, które pojawiają się na stronie oraz alertów.

Festiwalowy niezbędnik oferuje Wam również zniżki w Simashopie oraz innych sklepach na terenie Festiwalu Pol’and’Rock!

 

Aplikacja zawiera również mapę festiwalowego pola, na której zostały oznaczone wszystkie miejsca. Możecie zatem odszukać na niej między innymi najbliższego punktu pierwszej pomocy, gdzie zjeść, gdzie zrobić zakupy czy naładować telefon. Odszukać w niej można również miejsc, w których będziecie mogli zostawić swoje śmieci w ramach akcji „Zaraz Będzie Czysto”. Aplikacja umożliwia Wam również znalezienie swojego namiotu!

 

Nie czekajcie i pobierzcie aplikację już teraz! Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz App Store

 

Fot. Paweł Krupka

(Strzała)

POKAŻ PODOBNE
2018-07-31 20:34:15

W porządeczku?

Na pewno! Bo jesteście po prostu najlepsi. Jesteśmy pewni, że zaraz będzie czysto! Sprawdźcie, co czeka na największego czyściocha Pol'and'Rock Festival.

2018-08-01 12:52:39

Pięć wskazówek na udany Pol’and’Rock

Pol'And'Rock to miejsce, w którym możecie zapomnieć o codzienności. Wiemy, że nikt nie lubi regulaminów i zasad. Ale uwierzcie nam - dzięki nim zabawa na Festiwalu może być jeszcze lepsza!

2018-07-31 17:26:50

Pokojowy Patrol na Pol'and'Rock Festival!

Pol’and’Rock Festival to ich drugi dom. Są najbliżej Was, zawsze uśmiechnięci i gotowi do pomocy. Pokojowy Patrol – wyjątkowi bohaterowie Festiwalu. Poznajcie ich bliżej!

ZOBACZ TEŻ