Aktualności

Mobilny niezbędnik festiwalowicza

2018-07-30 10:56:40

 

Mobilny niezbędnik to obowiązkowa rzecz, która powinna znaleźć się w Waszych telefonach. Ułatwi Wam ona poruszanie się po polu czy pozwoli zorganizować czas.

 

Tak jak podczas poprzedniej edycji Festiwalu i tym razem aplikacja może ułatwić Was spakowanie się czy zaplanowanie podróży. Znajdziecie w niej również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Fot. Paweł Krupka

  

Dzięki kalendarzowi będziecie mogli sprawdzić, nie tylko jakie koncerty czekają na Was podczas Festiwalu, ale również, jakie odbędą się spotkania czy warsztaty na wzgórzu ASP.

  

W mobilnej aplikacji macie również dostęp do newsów, które pojawiają się na stronie oraz alertów.

Festiwalowy niezbędnik oferuje Wam również zniżki w Simashopie oraz innych sklepach na terenie Festiwalu Pol’and’Rock!

 

Aplikacja zawiera również mapę festiwalowego pola, na której zostały oznaczone wszystkie miejsca. Możecie zatem odszukać na niej między innymi najbliższego punktu pierwszej pomocy, gdzie zjeść, gdzie zrobić zakupy czy naładować telefon. Odszukać w niej można również miejsc, w których będziecie mogli zostawić swoje śmieci w ramach akcji „Zaraz Będzie Czysto”. Aplikacja umożliwia Wam również znalezienie swojego namiotu!

 

Nie czekajcie i pobierzcie aplikację już teraz! Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz App Store

 

Fot. Paweł Krupka

(Strzała)

POKAŻ PODOBNE
2019-01-23 13:46:29

Gojira - wracamy z koncertem!

Pamiętacie festiwalową odsłonę utworów zespołu, który niewątpliwie jest w czołówce współczesnych kapel metalowych? „The Heaviest Matter Of The Universe” „Oroborus” „The Shooting Star” „Flying Whales"

2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!

2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.

ZOBACZ TEŻ