Aktualności

Przesłuchaliśmy już 17 zespołów!

2017-06-09 22:12:19

 

Drugi dzień koncertów za nami! Co to była za mieszanka gatunków, dźwięków i emocji! Ciężki metal przeplatał się z reggae, grungem i klasycznym rockiem. Kto był z nami w klubie "Progresja" lub oglądał transmisję online, ten pewnie ma już swoje typy, które wysłałby na woodstockowe sceny?

 

Fot. Stanisław Wadas

 

Ostatni koncert tego wieczoru - Acid Drinkers - wypełnił klub po brzegi, a Jurek Owsiak wraz z pozostałymi jurorami wręczył zespołowi medal z okazji 25-lecia działalności Fundacji.

Przez cały wieczór jurorzy zawzięcie debatowali nad występami kapel, a po jutrzejszych koncertach poznamy ostatecznych zwycięzców. To oni zagrają na największym rockowym festiwalu w Europie - 23. Przystanku Woodstock!

 

Fot. Łukasz Widziszowski

 

Dziś zakończyło się głosowanie w Plebiscycie Złotego Bączka. W sobotni wieczór, po wynikach Eliminacji poznamy faworytów publiczności, którzy również otrzymają zaproszenie na woodstockowe sceny!

 

Fot Łukasz Widziszowski

 

Jutro macie ostatnią szansę, żeby usłyszeć 8 z 27 zespołów zakwalifikowanych do Eliminacji. Zagrają dla Was: CINEMON, DE INDIGO, NINJA SYNDROM, THE SUITS, TED NEMETH, SETHEIST, HOT WATER, HENGELO oraz SEVEN ON SEVEN! Gościnnie wystąpi laureat Eliminacji z 2014 roku - BEMY oraz doskonale znany woodstockowej publiczności Jelonek, w roli gwiazdy wieczoru! Startujemy o 16:45 w klubie Progresja (Fort Wola 22).

Wbijajcie i jako pierwsi poznajcie nowe zespoły w line-upie 23. Przystanku Woodstock! Do zobaczenia!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-01-23 13:46:29

Gojira - wracamy z koncertem!

Pamiętacie festiwalową odsłonę utworów zespołu, który niewątpliwie jest w czołówce współczesnych kapel metalowych? „The Heaviest Matter Of The Universe” „Oroborus” „The Shooting Star” „Flying Whales"

2019-01-28 13:45:15

Avatar na Pol'and'Rock Festival!

Prawdziwa gratka dla miłośników szwedzkiej sceny metalowej na Pol’and’Rock Festival! W tym roku na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata wystąpi Avatar.

2019-02-11 12:57:19

Legendy thrash metalu w Polsce!

Testament to kapela która niezmiennie gra thrash metal w najczystszej postaci. W tym roku miłośnicy bestialsko szybkiego gitarowego grania będą mogli zobaczyć ich występ na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ