Aktualności

Ruszają czeskie Eliminacje!

2016-09-05 13:45:52

 

Właśnie ruszyły woodstockowe Eliminacje dla zespół z Czech, Słowacji i Węgier. Jeśli znacie ciekawe zespoły z tych krajów – koniecznie dajcie im znać o naszych zmaganiach.

Do tych Eliminacji mogą zgłosić się wszystkie chętne zespoły ze Słowacji, Węgier lub Czech, które mają własne utwory a ich repertuar koncertowy trwa minimum 40 minut. Zespół pochodzący z jednego z tych trzech krajów, który chciałby wystąpić na Przystanku Woodstock musi wysłać swoją płytę CD, na której znajdują się minimum 3 autorskie utwory, na poniższy adres: 

 

MUSICMAP.TV

"ELIMINACE PRZYSTANEK WOODSTOCK 2017 PRAGUE“
Žirovnická 2389/1
budova ČTK
Záběhlice
Praha 10, 106 00
Czech Republic 

 

Termin nadsyłania płyt to 13.02.2017 (liczy się data stempla pocztowego). Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury wybierze zespoły, które przejdą do finału i zagrają na żywo przed jurorami oraz publicznością. Z nich zostaną wyróżnione kapele, które zagrają na scenach 23. Przystanku Woodstock!

 

Pierwsze Eliminacje w czeskiej Pradze zorganizowano w 2016 roku i w ich wyniku na Małej Scenie Przystanku Woodstock zagrali: Denoi (Czechy) i Bod Omylu (Słowacja), a na Strefie Lecha zaprezentował się Barbar Punk. 

 

Regulamin CZ

Regulamin SK

Regulamin HU

 

Bod Omylu w czasie Eliminacji w Pradze 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ