Aktualności

Ruszyła sprzedaż biletów POLREGIO na Pol'and'Rock Festival!

2018-07-11 11:18:45

 

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pociągi uruchamiane przez firmę POLREGIO specjalnie na tegoroczną edycję Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Bilety na pociągi musicREGIO można juz kupić w tradycyjnych kasach biletowych POLREGIOserwisach internetowych oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej SkyCash.

 

Dworzec w Kostrzynie podczas 23. Przystanku Woodstock - fot. Michał Kwaśniewski

 

W ramach przygotowanej przez POLREGIO oferty na Najpiękniejszy Festiwal Świata dojedziecie z czterech stref taryfowych musicREGIO. Ceny biletów w obie storny wachają się od 50 do 160 złotych. Pamiętajcie jednak, że bilety możecie kupić z uwzględnieniem wszystkich ulg ustawowych w każdej z oferowanych opcji!

 

 

Pociągi musicREGIO wyruszą niemal z wszystkich zakątków kraju. Z Polski centralnej uruchomione zostaną połączenia rozpoczynajace się w Warszawie i Łodzi. Ze względu na odbywajace się na kolei prace torowe, część pociągów może dojechać do Kostrzyna okrężną trasą, prowadzącą przez Kutno, Toruń, Gniezno i Poznań lub trasą alternatywną biegnącą przez Łódź, Kalisz i Poznań.

 

Kolejne ze składów musicREGIO ruszą z miast znajdujących się na północy Polski - Gdańska, Gdyni i Sopotu, poprzez Słupsk i Koszalin, a częściowo także Kołobrzeg, oraz z Olsztyna, trasą biegnącą przez Toruń i Bydgoszcz.

 

Pociągami POLREGIO do Kostrzyna nad Odrą dojechać będzie można również z Białegostoku.

 

Z południa kraju, uruchomione zostaną pociągi których stacją początkową będą takie miasta jak Rzeszów, Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec i Dąbrowa Górnicza. Tymi składami na Pol'and'Rock Festival dojedziecie również z Opola, Wrocławia czy Głogowa.

 

Oprócz wymienionych miast, pociągi musicRegio zatrzymywać będą się w wielu innych, mniejszych miastach na terenie całego kraju. By dowiedzieć się, czy pociągi zatrzymują się w Waszym mieście, koniecznie sprawdźcie rozkład jazdy!

 

Aby kupić bilet na festiwalowy pociąg musicREGIO naciśnij przycisk poniżej! aktualny rozkład jazdy sprawdzisz naciskając przycisk "Sprawdź rozkład!"

 

 

Pamiętajcie, że odprawa podróżnych na przejazd z powrotem będzie odbywała się na stacji Kostrzyn przed wejściem do pociągu bez pobierania opłaty dodatkowej za wydanie biletu w pociągu przed jego odjazdem.

 

POKAŻ PODOBNE
2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!

2019-01-23 13:46:29

Gojira - wracamy z koncertem!

Pamiętacie festiwalową odsłonę utworów zespołu, który niewątpliwie jest w czołówce współczesnych kapel metalowych? „The Heaviest Matter Of The Universe” „Oroborus” „The Shooting Star” „Flying Whales"

2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.

ZOBACZ TEŻ