Aktualności

Siemashop już ruszył!

2018-07-31 13:16:14

 

Ubierz się w Festiwal! Już od dziś możesz kupić unikatowe gadżety, które dostępne są wyłącznie w Siemashopie! Równo o 9:00 ruszył sklep – pierwsi Festiwalowicze zrobili już zakupy.

 

W Siemashopie możecie kupić różne rzeczy – zaczynając od bluzek oraz topów z grafikami w klimacie tegorocznego Festiwalu Pol’and’Rock dla kobiet, bluzek oraz dzieci. Dla pań znajdą się również sukienki a dla niemowląt – body niemowlęce. Dodatkowo kupić możecie skarpetki z motywem pacyfy lub gitar.

 

Siemashop Fot. Dominik Malik

 

Na ubraniach jednak nie koniec! W sklepie możecie zakupić również gadżety – bransoletki, opaski na rękę, smycze, okulary przeciwsłoneczne, naklejki, naszywki, magnesy, kubki czy flagi z pięknymi grafikami czekają na Was w sklepie. Tradycyjnie do kupienia są również torby bawełniane oraz worki.

Jeśli chcecie zabrać ze sobą muzyczną część Festiwalu, możecie zakupić płytę winylową z koncertu Nocnego Kochanka lub Wilków, które odbyły się podczas poprzedniej edycji Festiwalu lub płytę CD oraz DVD Domowych Melodii.

 

W sklepie możecie płacić zarówno gotówką, kartą telefonem oraz blikiem.

 

 

Jeśli nie możecie być z nami podczas tegorocznego Festiwalu Pol’and’Rock, a chcielibyście zakupić festiwalowy gadżet – możecie zrobić to przez stronę www.siemashop.pl. Pamiętajcie jednak, że zamówienia złożone między 25 lipca a 8 sierpnia zostaną realizowane dopiero od 9 sierpnia. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Zapraszamy Was codziennie od 9:00 do północy. Sklep działa od wtorku do soboty i znajduje się na początku pasażu handlowego.

 

Nie czekajcie dłużej! Śpieszcie się, zanim Wasz upatrzony gadżet lub t-shirt zostanie wykupiony! Pokażcie, że byliście na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

Fot. Lucyna Lewandowska

 

(Strzałka)

POKAŻ PODOBNE
2018-07-30 19:52:59

Zadaj pytanie gościowi ASP

Nie będzie Was w tym roku na Festiwalu Pol'and'Rock, a chcielibyście zadać pytanie gościom na ASP? Teraz macie taką możliwość. Sprawdźcie, jak to zrobić!

2018-08-01 18:24:03

Festiwalowicze upamiętnili godzinę "W"  

Mija 74 lat od wybuchu Powstania Warszawskiego – jednego z najbardziej krwawych zrywów wolnościowych. Dzisiaj minutą ciszy oddaliśmy hołd poległym.

2018-07-31 13:16:14

Siemashop już ruszył!

Pokażcie, że byliście na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Zabierzcie ze sobą kawałek Festiwalu w postaci gadżetu lub koszulki prosto z Siemashopu. Sklep ruszył dziś o 9:00!

ZOBACZ TEŻ