Aktualności

Spakuj się z głową na Festiwal Pol'and'Rock

2018-07-30 16:05:59

Już za kilka dni rozpocznie się Festiwal Pol’and’Rock. Pole namiotowe powoli się zapełnia. Jesteście już gotowi? Jeśli jeszcze nie – mamy dla Ciebie kilka rad dotyczących tego, co spakować i o czym pamiętać!

 

Poniżej znajdziecie listę rzeczy, która przyda Wam się podczas pakowania. W tym roku do listy dodaliśmy również Wasze propozycje. Przejrzyjcie je!

 

 

Koniecznie sprawdźcie Regulamin Festiwalu Pol’and’Rock. Rzeczy wymienione w nim stwarzają zagrożenie. Bardzo zależy nam na Waszym bezpieczeństwie!

Nie zabierajcie ze sobą mebli! Jest to bardzo ważny element – dbajmy o Festiwal wspólnie. Dążymy do tego, aby Pol’and’Rock stał się imprezą ekologiczną. Zróbmy to wspólnie, ponieważ „Zaraz Będzie Czysto”! Nie zapomnijcie również, aby mieć ze sobą worki foliowe na śmieci.

 

W tym roku nie musicie martwić się o cenne przedmioty, które postanowiliście wziąć ze sobą na Pol’and’Rock Festival. Wszystko dzięki depozytowi, który znajdziecie w strefie mBanku w pasażu handlowym. Depozyt będzie otwarty od środy (01.08) od godziny 12.00 aż do niedzieli (05.08), codziennie, z przerwami pomiędzy 4:00 a 12:00.

 

Nie musicie zabierać ze sobą jedzenia na cały Festiwal. Już dziś, w poniedziałek, o 12 ruszył LIDL. Znajdziecie tam najpotrzebniejsze rzeczy – zapraszamy!

 

Zajrzyjcie do Banku Podróży, jeśli nie macie jeszcze zaplanowanej podróży lub jeśli jedziesz samochodem.

 

Fot. Paweł Krupka

 

Nie zapomnijcie o pobraniu naszej festiwalowej aplikacji, która powstała we współpracy z Play. Znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje, odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania, harmonogram koncertów, spotkań oraz warsztatów, które odbędą się na ASP czy mapę całego Festiwalu.

 

Gdy będziecie już na terenie Festiwalu – pamiętajcie, że Waszego bezpieczeństwa pilnuje Pokojowy Patrol oraz Niebieski Patrol (osoby w czerwonych oraz niebieskich koszulkach). Słuchajcie się ich i wykonujcie ich polecenia. Oni są tutaj dla Was i Waszego bezpieczeństwa. Wolontariusze są również otwarci na Wasze pytania.

 

Nie zapomnijcie śledzić nas na naszych mediach społecznościowych, aby obserwować przygotowania do Festiwalu!

 

Jedźcie do nas bezpiecznie – czekamy na Was!

 

(Strzałka)

POKAŻ PODOBNE
2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.

2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!

2019-01-23 13:46:29

Gojira - wracamy z koncertem!

Pamiętacie festiwalową odsłonę utworów zespołu, który niewątpliwie jest w czołówce współczesnych kapel metalowych? „The Heaviest Matter Of The Universe” „Oroborus” „The Shooting Star” „Flying Whales"

ZOBACZ TEŻ