Aktualności

Sprawdź rozkład jazdy pociągów regionalnych!

2018-07-26 11:30:12

 

Mamy dla Was rozkład jazdy pociągów regionalnych jakie na czas festiwalu uruchomi PolRegio. Specjalnie z myślą o festiwalu przewoźnik uruchomi dodatkowe, nocne pociągi, które odjeżdżać będą z Kostrzyna nad Odrą codziennie po festiwalowych koncertach.

 

 

Sprawdź połączenia:

 

Dzięki dodatkowym połączeniom uruchomionym przez PolRegio po koncertach, możesz przyjechać na Najpiękniejszy Festiwal Świata pociągiem i wrócić do domu jeszcze tego samego dnia, bez konieczności korzystania z samochodu. Mieszkasz w województwie Lubuskim? Przeżyj z nami festiwalowe emocje, jednocześnie wysypiając się we własnym łóżku!

 

Festiwalowicze na dworcu w Kostrzynie - fot. Igor Kohutnicki

 

W tym roku SkyCash został oficjalnym Partnerem Dojazdów tegorocznego Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie  nad Odrą. Dzięki temu fani jadący na imprezę zyskają wygodny dostęp do biletów, a organizatorzy otrzymają symboliczne 1 zł za każdy sprzedany bilet.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-07-26 11:30:12

Sprawdź rozkład jazdy pociągów regionalnych!

Dojedź na festiwal z okolic Kostrzyna nad Odrą pociągiem i wrócić bez konieczności korzystania z samochodu! Dzięki dodatkowym, nocnym pociągom, od razu po koncercie możesz wrócić do domu i nie tracąc ani chwili festiwalowych emocji!

2018-07-30 10:56:40

Mobilny niezbędnik festiwalowicza

Mobilny niezbędnik to obowiązkowa rzecz, która powinna znaleźć się w Waszych telefonach podczas tegorocznego Festiwalu Pol’and’Rock.

2018-07-31 12:53:54

Nauka pierwszej pomocy na Festiwalu

Na Pol'And'Rock Ruszył program edukacyjny RUR, czyli „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Instruktorzy będą szkolić festiwalowiczów w podstawach udzielania pierwszej pomocy.

ZOBACZ TEŻ