Aktualności

Sprawdź rozkład jazdy pociągów regionalnych!

2018-07-26 11:30:12

 

Mamy dla Was rozkład jazdy pociągów regionalnych jakie na czas festiwalu uruchomi PolRegio. Specjalnie z myślą o festiwalu przewoźnik uruchomi dodatkowe, nocne pociągi, które odjeżdżać będą z Kostrzyna nad Odrą codziennie po festiwalowych koncertach.

 

 

Sprawdź połączenia:

 

Dzięki dodatkowym połączeniom uruchomionym przez PolRegio po koncertach, możesz przyjechać na Najpiękniejszy Festiwal Świata pociągiem i wrócić do domu jeszcze tego samego dnia, bez konieczności korzystania z samochodu. Mieszkasz w województwie Lubuskim? Przeżyj z nami festiwalowe emocje, jednocześnie wysypiając się we własnym łóżku!

 

Festiwalowicze na dworcu w Kostrzynie - fot. Igor Kohutnicki

 

W tym roku SkyCash został oficjalnym Partnerem Dojazdów tegorocznego Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie  nad Odrą. Dzięki temu fani jadący na imprezę zyskają wygodny dostęp do biletów, a organizatorzy otrzymają symboliczne 1 zł za każdy sprzedany bilet.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.

2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!

2018-10-17 14:12:48

Zagłosuj na Pol'and'Rock Festival!

Pol'and Rock Festival nominowany w konkursie UK Festival Awards 2018 w kategorii w kategorii Best Overseas Festival! Zagłosuj na Najpiękniejszy Festival Świata!

ZOBACZ TEŻ