Aktualności

Zagłosuj na Pol'and'Rock Festival!

2018-10-17 14:12:48
 
Pol'and Rock Festival został nominowany w konkursie UK Festival Awards 2018! Jeśli chcecie razem z nami udowodnić, że Pol'and' Rock 2018 to najlepszy zagraniczny Festiwal zagłosujcie na nas już teraz!
 

ZAGŁOSUJ NA POL'AND'ROCK FESTIVAL

 
UK Festival Awards to nagrody przyznawane corocznie, w różnych kategoriach, festiwalom muzycznym odbywającym się w Wielkiej Brytanii, oraz najlepszemu festiwalowi zagranicznemu - odbywającego się poza Wielką Brytanią. Nagrody po raz pierwszy zostały wręczone w 2004 roku i są produkowane przez Virtual Festivals.com. Laureaci nagród wyłaniani są za pośrednictwem głosowania publiczności, na stronie internetowej UK Festival Awards. 
 
 
Żeby każdy festiwal miał równe szanse w głosowaniu - organizatorzy zestawiają ilość oddanych głosów z ilością uczestników danego wydarzenia. Więc jako jeden z największych festiwali potrzebujemy naprawdę BARDZO DUŻO Waszych głosów.
 
 

 

 
Głosowanie trwa od środy, 10 do wtorku, 30 października 2018. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 6 grudnia 2018 roku w legendarnym londyńskim Troxy. Każdy, kto odda swój głos w plebiscycie, ma szansę wygrania słuchawek Audio Technica ATH-M50X. Uczestnicy mogą także wziąć udział w losowaniu vouchera o wartości £100 do zrealizowania na platformie Amazon.
 
Nocny Kochanek na 24. Pol'and'Rock Festival - fot. Stanisław Wadas
 
Żeby każdy festiwal miał równe szanse w głosowaniu - organizatorzy zestawiają ilość oddanych głosów z ilością uczestników danego wydarzenia. Jako jeden z największych festiwali potrzebujemy więc naprawdę bardzo dużo Waszych głosów!
 
Liczymy na Wasze głosy. Namawiajcie znajomych i rodzinę i wspólnie pokażmy Europie jakie piękne rzeczy się u nas dzieją! 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.

2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!

ZOBACZ TEŻ