Aktualności

Znamy termin 23. Przystanku Woodstock!

2016-07-21 11:24:39

To niebywałe napisać, że na 23. Przystanku Woodstock widzimy się nie za rok, ale za rok i jeszcze kilka dni. Na woodstockowym polu po raz kolejny spotkamy się 3-4-5 sierpnia 2017 roku. Wielu z Was wpisało sobie już ten termin do kalendarza, kiedy opowiedziałem o tym na mojej stronie na Facebooku. Mamy nadzieję, że nie tylko my, ale także Wy (i oby było Was jak najwięcej) zapiszecie sobie w sercach ten termin i wspólnie zrobimy wszystko, aby zobaczyć się na woodstockowym polu. Najpiękniejszy Festiwal Świata tworzy swoją historię, a ten który właśnie się zakończył, który z wielu z Was uważa za najpiękniejszy ze wszystkich dotychczasowych – niech będzie najbardziej fantastyczną zapowiedzią naszego kolejnego spotkania. Do zobaczenia za rok!

Tym samym śledzcie – ileczasudowoodstocku.pl i żyjcie w pokoju, żeby świat do tego czasu nie zwariował i nie pokrzyżował nam planów.

(Jurek Owsiak)

 

POKAŻ PODOBNE
2018-09-05 15:13:34

Dziękowaliśmy już Wam? - To podziękujemy raz jeszcze!

Znów możemy Wam podziękować, bo po raz kolejny bawiliście się bezpiecznie i odpowiedzialnie! Razem stworzyliśmy Najpiękniejszy Festiwal Świata. W tym roku, po raz pierwszy zbadaliśmy także Wasze opnie - sprawdźcie wyniki!

2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.

ZOBACZ TEŻ