Eliminacje

Zagranie na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata to marzenie wielu zespołów!

Pol'and'Rock Festival to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilku lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy! Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.

 

Eliminacje do Pol'and'Rock Festival składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Drugi etap to seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych.

 

Zapoznaj się z Regulaminem Eliminacji do Pol'and'Rock Festival 2018

 

Przyjmowanie płyt na tegoroczną edycję Eliminacji zakończyło się 5 lutego 2018 roku!

Cel

Eliminacje mają na celu wyłonić kilka zespołów, które zagrają koncerty na scenach Pol'and'Rock Festival 2018.

Uczestnicy

Aby wziąć udział w Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival. Wystarczy wysłać swoją płytę (min. 3 utwory) na adres Fundacji WOŚP: ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa, z dopiskiem "Eliminacje". Terminy zgłoszeń na przyszły rok ogłosimy jesienią 2018 roku.
Więcej informacji na temat zgłoszeń znajduje się zakładce "Zgłoś zespół".

Koncerty na żywo

Zespoły wyłonione w pierwszym etapie Eliminacji otrzymują zaproszenie do udziłu w półfinałowych koncertach w klubach w całej Polsce. Wstęp na koncerty jest wolny! Każdy z zespołów ma 20 minut, aby dać z siebie wszystko i zaprezentować swoją muzykę publiczności oraz jurorom. O tym, który zespół zostanie zaproszony do zagrania na jednej ze scen Najpiękniejszego Festiwalu Świata decydują jurorzy.  

Nagrody

Zwycięzcy Eliminacji otrzymują nagrodę główną - koncert na Dużej Scenie festiwalu. Zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert, ale przysługuje im zwrot kosztów podróży ustalony w porozumieniu z Organizatorem. Organizatorzy przewidują również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę oraz na Scenę Viva Kultura.
Organizatorem Eliminacji jest Złoty Melon Sp. z o.o.

ZOBACZ TEŻ