Dla prasy

Jak się akredytować?

 

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, organizator 24. Pol'and'Rock Festival, organizuje na terenie festiwalu Centrum Prasowe, które będzie miejscem kontaktu organizatora z dziennikarzami. Każda redakcja pracująca na festiwalu będzie regularnie otrzymywać materiały prasowe i serwis fotograficzny, które będą publikowane w Bazie Mediów WOŚP

 

Wszystkie redakcje zainteresowane otrzymanie akredytacji prasowej na 24. Pol'and'Rock Festival prosimy o wypełnienie wniosku w Bazie Mediów WOŚP do 24 lipca br. Z powodów organizacyjnych ilość akredytacji jest ograniczona. Organizator Festiwalu może odmówić akredytacji bez podania przyczyny. 

 

Warunkiem koniecznym do uzyskania akredytacji jest uiszczenie opłaty 184,50 PLN brutto od redakcji 1- lub 2-osobowej, a w przypadku większej ilości osób pracujących w redakcji, opłata jest zwiększana o 92,25 PLN brutto za każdą dodatkową osobę. Informacja o numerze konta bankowego, dokładnej kwocie oraz możliwości odbioru faktury dla redakcji, zostanie przesłana na adres osoby odpowiedzialnej za działanie zespołu redakcyjnego po zatwierdzeniu wniosku o akredytację. 

 

Dziennikarze, którym zostaną przyznane akredytacje na 24. Pol'and'Rock Festival, będą mogli odebrać identyfikatory i pakiety prasowe w festiwalowym Centrum Prasowym w Kostrzynie nad Odrą na dzień przed rozpoczęciem koncertów - od 1 sierpnia 2018 od godz. 10:00. Może być konieczne okazanie legitymacji prasowej.

 

W trakcie trwania festiwalu, wstęp do Centrum Prasowego będą miały tylko osoby posiadające tegoroczne akredytacje.


Przeczytaj regulamin pracy dziennikarzy na 24. Pol'and'Rock Festival 

 

Newsroom Pol'and'Rock Festival 


 

Fot. Fundacja WOŚP

ZOBACZ TEŻ