Aktualności

10 najpiękniejszych momentów 25. Pol'and'Rock Festival

2019-08-14 14:10:00

 

Chociaż od Festiwalu minęło już kilka dni, cały czas gra nam w duszach festiwalowy klimat. Powróćmy więc na chwilę do Kostrzyna nad Odrą i przypomnijmy sobie 10 najpiękniejszych momentów!

 

 

 

 

1. Zawieszenie Waszych flag na Dużej Scenie

To tradycja, z której nie moglibyśmy zrezygnować! Wiemy, że na długo przed Festiwalem przygotowujecie swoje flagi, tabliczki i opracowujecie plan zajęcia jak najlepszego miejsca do przybicia ich na Dużej Scenie. To dzięki Wam Duża Scena Najpiękniejszego Festiwalu Świata jest tak wyjątkowa!

 

 

 

 

2. Słoneczniki na Rozpoczęciu

W tym roku podczas Rozpoczęcia Najpiękniejszego Festiwalu Świata trzymaliście w dłoniach 10 tysięcy słoneczników - symboli pierwszych Przystanków Woodstock. Wyglądało to naprawdę zjawiskowo!

 

 

10 tysięcy słoneczników na Rozpoczęciu Najpiękniejszego Festiwalu Świata fot. Michał Kwaśniewski

 

 

3. Pokaz lotniczy Red Bull

Dzięki Red Bull oraz Łukaszowi Czepieli i The Flying Bulls po kilku latach przerwy mogliśmy na niebie nad festiwalowym polem ujrzeć niesamowity pokaz lotniczy, który wprawił wszystkich w zachwyt. Zobaczcie, jak to wyglądało z góry!

 

 

 

4. Godzina „W”

Dziękujemy Wam, że po raz kolejny mogliśmy razem z Wami upamiętnić tak ważną datę z historii naszego Kraju. Black Stone Cherry przerwali swój koncert, byśmy wszyscy mogli w pełnym skupieniu zamrzeć na moment. 

 

 

 

 

5. Koncert Renaty Przemyk na 30-lecie twórczości

Ten koncert z pewnością zapamiętamy na długo! Wzruszenie i zachwyt towarzyszyły nam przez całość trwania tego występu. Cieszymy się, że tak wielcy artyści, jak Renata Przemyk chcą spędzać razem z nami swoje jubileusze. Przeczytaj o innych jubileuszach na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

Koncert Renaty Przemyk na Nocnej Scenie ASP był zachwycający fot. Lucyna Lewandowska

 

 

6. Bogusław Stanisławski na ASP

Podczas spotkania z Justyną Kopińską i Igorem Tuleyą do gości na scenie Dużego Namiotu ASP dołączyli Jurek Owsiak i Bogusław Stanisławski, który podzielił się bardzo wzruszającym apelem do młodzieży, by dbała o swoje prawa, by nie pozwoliła sobie na obojętności. Powiedział też, że to młodzież jest jego nadzieją. Jego słowa zostały nagrodzone długimi brawami na stojąco. 

 

Bogusław Stanisławski dołączył do Justyny Kopińskiej i Igora Tulei w Dużym Namiocie ASP fot. Basia Lutzner

 

 

7. Krzysztof Zalewski na fali

Krzysztof Zalewski podczas swojego koncertu postanowił po raz pierwszy w swojej karierze az tak zaufać publiczności i skoczyć na falę. Chyba mu się podobało!

 

Krzysztof Zalewski na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata fot. Bartek Muracki

 

 

8. Pokojowa Ściana Miłości na koncertach

To Wy - Najpiękniejsza Publiczność Świata budujecie ten Festiwal i to dzięki Wam panuje tam taka wspaniała atmosfera. Każdego roku udowadniacie, że umiecie się wspaniale bawić, a artyści, którzy występują na Festiwalu, są zachwyceni. W tym roku na koncercie Łydki Grubasa, a później przed Małą Sceną na koncercie Majki Jeżowskiej miała miejsce Pokojowa Ściana Miłości, która była przepiękna! 

 

 

 

9. Parada motocyklowa

To kolejna festiwalowa tradycja, którą uwielbiamy! Co tu dużo mówić - piękne maszyny, wspaniały klimat i oczywiście genialne zabezpieczenie Pokojowego Patrolu sprawiają, że parady motocyklowej na Festiwalu Pol'and'Rock nie da się nie lubić.

 

 

 

10. Sto lat dla Skin

Koncert Skunk Anansie był piękny, co zresztą widać po tłumie, który zgromadził się podczas jego trwania przed Dużą Sceną. Wokalistka - Skin w dniu koncertu obchodziła 52. urodziny. Z tej okazji postanowiła zejść ze sceny, by znaleźć się bliżej publiczności oraz otrzymała od Was przepiękne, głośne Sto lat.

 

Wokalista Skunk Anansie - Skin w dniu koncertu obchodziła urodziny! fot. Damian Mękal

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-06 16:46:11

Pierwsi reprezentanci soul metalu w Polsce na Pol'and’Rock Festival Online

Legendy polskiej sceny thrashmetalowej, czyli formacja Hunter, zaprezentują się na wyjątkowej internetowej edycji Pol’and’Rock Festival 2020.

2020-06-25 12:30:00

Perfumy „Pol’and’Rock” Music w drogeriach Sephora

Dziś w sklepach Sephora swoją premierę mają unikatowe Perfumy Music marki WOŚP. To orientalno – drzewne połączenie zapachów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cały zysk ze sprzedaży Sephora zdecydowała przekazać Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

2020-07-07 17:01:04

Niestandardowe pomysły jak oglądać Najpiękniejszą Domówkę Świata

Cieszymy się ogromnie, że tak chętnie przyjęliście nasz pomysł o przeniesieniu festiwalu nasz nasze kanały online, mamy zarejestrowanych już ponad 100 domówek. Dzisiaj wyróżnimy najciekawsze zgłoszenia.

ZOBACZ TEŻ