Aktualności

10 ślubów na 30. edycji festiwalu

2023-09-13 11:44:06

 

Pamiętacie ten wyjątkowy moment, gdy Dominika i Romek zawarli związek małżeński, będąc na Pol’and’Rock Festival? Ogromne wzruszenie, ekscytacja i masa radości! Na 30. Najpiękniejszym Festiwalu Świata podobną możliwość stworzymy aż dla 10 par!

 

Ślub podczas 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Grzegorz Adamek

 

Dominika i Romek, od niedawna Państwo Gawrych, to bywalcy Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Przed ostatnią edycją Pol’and’Rock Festival wpadli na pomysł, by swój związek sformalizować właśnie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata - z pomocą przyszli pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Czaplinku i… Jurek Owsiak. 4 sierpnia, przed startem koncertów na Dużej Scenie, a tuż po konferencji prasowej, młodzi pojawili się w Centrum Prasowym, gdzie w otoczeniu nie tylko swoich bliskich i przyjaciół, ale także przedstawicieli mediów złożyli uroczystą przysięgę.

 

Ślubu udzieliła kierownik USC w Czaplinku, Małgorzata Fedorowiat-Nowacka, a obrączki wręczał wzruszony Jurek Owsiak.

 

W tym miejscu tworzą się ideały, w tym miejscu tworzy się świat, którego często nie ma i w tym miejscu tworzą się sytuacje, które chcielibyśmy, aby były z nami przez całe życie, czyli miłość, przyjaźń i muzyka. Tego Wam życzę z całego serca! Jeżeli będzie kiedyś jakikolwiek kryzys, to przypomnijcie sobie nas wszystkich, to, że byłem obok Was i to, że miłość potrafi pokonać każdą złą okoliczność, przepędzić każdą chmurę. Kochajcie się bardzo, bądźcie dla siebie pełni szacunku i pomagajcie sobie - mówił Jurek Owsiak. 

 

 

 

Ślub zakończył oczywiście Marsz Mendelsona, ale w nietypowym, bo pol’and’rockowym wydaniu, czyli „Jak dobrze Cię widzieć” zespołu Tabu.

 

Ślub podczas 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Grzegorz Adamek

 

Na jubileuszowym, 30. Najpiękniejszym Festiwalu Świata, możliwość wzięcia ślubu cywilnego stworzymy aż dla 10 par. Jeśli Pol’and’Rock Festival jest dla Was miejscem wyjątkowym i właśnie tam chcielibyście zawrzeć związek małżeński, nie czekajcie – zgłoszenia przyjmuje Urząd Stanu Cywilnego w Czaplinku pod adresem [email protected] 

Przypomnijmy, że 30. Pol'and'Rock Festival zagra w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku na lotnisku Czaplinek-Broczyno. 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-08-02 14:00:28

Tłumy Festiwalowiczów w Strefie Organizacji Pozarządowych

W tym roku na festiwalowym polu spotkacie aż 86 różnych organizacji pozarządowych! Już od dziś możecie wziąć udział warsztatach i aktywnościach przy stoiskach NGO-sów – sprawdźcie, co dokładnie dla Was przygotowali!

2023-06-30 07:45:00

Idealny dzień? Tak jest!

To, że Pol'and'Rock Festival jest Najpiękniejszym Festiwalem Świata, już wiemy, ale jaki jest idealny dzień na tym wydarzeniu? Festiwalowicze mają na to własną receptę!

2023-07-25 18:00:00

Jak dużo wiesz o Pol'and'Rock Festival?

Myślisz, że o Najpiękniejszym Festiwalu Świata wiesz już wszystko i nic Cię nie zaskoczy? Przyjdź i sprawdź swoją wiedzę w 5. Otwartych Mistrzostwach w Pol'and'Rock - Gra Planszowa podczas 29. Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ