Aktualności

100. odcinek Domowej Orkiestry!

2020-06-22 14:06:36
 

To już dziś wprost naszej siedziby przy ul. Dominikańskiej w Warszawie transmitowany będzie setny odcinek Domowej Orkiestry – codziennego programu Jurka Owsiaka, który powstał, by dawać nadzieję w czasie pandemii, a który obecnie stanowi preludium do 26. Pol’and’Rock Festival, realizowanego na przełomie lipca i sierpnia online, jako Najpiękniejsza Domówka Świata. Jak dotąd wydania na żywo tylko na Facebooku wyświetlono przez ponad 606 tys. minut.

 

Obejrzyj setny odcinek Domowej Orkiestry, start o 14:00:

 

 
 
Idea Domowej Orkiestry jest prosta – przekazać jak najwięcej informacji z „orkiestrowego” podwórka, a jednocześnie dostarczyć chwil radości. Stąd w programie, którego pomysłodawcą jest Jurek, pojawiają się zarówno nagrania prezentujące bieżącą działalność Fundacji WOŚP (m.in. zakupy i dostawy sprzętu medycznego do walki z COVID-19 czy też przygotowania do festiwalu), jak i wspomnienia z minionych edycji Pol’and’Rock, w tym fragmenty występów gwiazd światowego formatu, jak choćby Skunk Anansie i Prophets of Rage.
 
Pierwszy odcinek programu wyemitowaliśmy 13 marca, czyli zaledwie dzień po wprowadzeniu przez rząd obostrzeń związanych z walką z pandemią koronawirusa. Z kolei od 29 maja program transmitujemy na żywo, co jeszcze bardziej ułatwia interakcje z widzami, jak choćby bieżące odpowiadanie na komentarze i pytania internautów. Domowa Orkiestra to również liczne ogłoszenia związane z 26. Pol’and’Rock Festival – Najpiękniejszą Domówką Świata, m.in. zakomunikowanie występów grup Big Cyc, Łydka Grubasa i Pull The Wire. W programie pojawiają się także goście, jak dotąd publiczność mogła obejrzeć spotkania z Majką Jeżowską, Piotrem Bukartykiem oraz Tomaszem „Kasprolem” Kasprzykiem z Antyradia. Niebawem wystartuje też nowy cykl - gotowanie na ekranie - w którym Jurek Owsiak będzie prezentował, w jaki sposób przyrządzić znane z festiwalu potrawy. Co istotne, całym program realizowany jest przez kilkuosobowy zespół pracowników i wolontariuszy Fundacji WOŚP, z siedziby Fundacji WOŚP.
 
 
Fot. Łukasz Widziszowski

 

Domowa Orkiestra transmitujemy m.in. na stronie Pol’and’Rock na Facebooku, gdzie jak dotąd wyświetlono 606 830 minut programu na żywo. Ponad 200 godzin materiałów dostępnych jest również na kanale Kręcioła.TV na YouTube, gdzie oglądano je łącznie 76 154,7 godzin. To m.in. w tych dwóch miejscach będzie można zobaczyć na przełomie lipca i sierpnia Najpiękniejszą Domówkę Świata, czyli 26. Pol’and’Rock Festival w wersji online. Program oglądany jest przez tysiące użytkowników z Polski, ale również rodaków rozsianych na całym świecie, m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-12-04 09:30:00

Festiwalowy Mikołaj - pomysłowe prezenty w SiemaShop!

Rock'n'rollowe święta zbliżają się wielkimi krokami, a w ofercie SiemaShopu znajdziecie Najpiękniejsze Prezenty Świata!

2022-11-15 11:45:00

Listopadowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

W połowie listopada hasło „Zaraz będzie ciemno” nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Za oknami złota jesień, więc czas na listopadowe notowanie Złotego Bączka!

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

ZOBACZ TEŻ