Aktualności

11 powodów, dla który warto ściągnąć aplikację Przystanek Woodstock 2016

2016-07-12 13:09:52

Dzięki firmie PLAY mamy najpiękniejsza festiwalową aplikacje na świecie, w której znajdziecie mnóstwo, mnóstwo ważnych i praktycznych informacji dotyczących Przystanku Woodstock. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS. Poniżej 11 powodów, dla których warto ją ściągnąć. 

 1. Spakuj się na Festiwal - czyli o jakich rzeczach warto pamiętać pakując plecak, a które lepiej zostawić w domu, gdyż z nimi na teren Festiwalu wejść nie będziecie mogli.
 2. Informacje dotyczące wyjazdów i przyjazdów - czyli jak dojechać na Przystanek Woodstock? Jaki środek lokomocji wybrać? Gdzie można zaparkować auto? Te informacje z pewnością docenią wszyscy kierowcy wybierający się na Przystanek Woodstock.
 3. Szczegółowy harmonogram koncertów (z podziałem na sceny oraz gatunki muzyczne) oraz wydarzeń i warsztatów na ASP - dzięki niemu będziecie zawsze na bieżąco.
 4. Własny grafik wydarzeń – dodawajcie wybrane koncerty i wydarzenia do “ulubionych” a aplikacja uporządkuje je chronologicznie i będzie o nich przypominać.
 5. Opisy gości ASP, artystów i zespołów – czyli krótkie “bio” nt woodstockowych artystów, czym się zajmują, z czego słyną, czym się wyróżniają.
 6. Woodstockowe aktualności - czyli najważniejsze i najświeższe wiadomości z woodstockowego pola
 7. Mapa – zastanawiacie się gdzie można naładować telefon? Gdzie znajduje się najbliższy punkt medyczny? Gdzie znajdują się bankomaty? Gdzie znajdują się strefy naszych festiwalowych partnerów? Mapa prawdę Wam powie :). Polecamy szczególnie funkcję “Gdzie jest mój namiot?”.
 8. Dzieje się czyli wydarzenia w strefach naszych festiwalowych sponsorów i  partnerów. Znajdziecie tam m. in Strefę Play, #LeszeknaWoodstock, Strefę Allegro, Strefę MasterCard, Strefę Lubuską oraz Punkt Ricoh.
 9. Zakupy na Przystanku Woodstock - czyli co, gdzie i za ile. Godziny otwarcia Rockowego Sklepu Lidla. Miejsca, w których znajdziecie bankomaty a także menu (w tym wegańskie i wegetariańskie) Gastronomii przy Dużej Scenie.
 10. Informacje praktyczne - tam m. in. adresy aptek znajdujących się w Kostrzynie (pamiętajcie, że na terenie PW nie ma apteki). Miejsca, w których możecie naładować telefony, informacje dot. Biura Rzeczy Znalezionych oraz aplikacji Otagio czyli jak zabezpieczyć swoje wartościowe przedmioty, co zrobić gdy coś zgubicie lub znajdziecie, oraz wiele innych praktycznych. rzeczy.
 11. Powiadomienia m.in o pogodzie nad woodstockowymi polami - nie dajcie się zaskoczyć burzom ani upalnemu słońcu.

 

To tylko wybrane funkcje aplikacji, w której znajdziecie mnóstwo, mnóstwo ważnych i praktycznych informacji dotyczących Przystanku Woodstock.

 

Pobierz aplikację z Google Play

Pobierz aplikację z App Store

(BF, fot. Katarzyna Zygnerska)

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ