Aktualności

13 rzeczy, które warto zrobić przed Najpiękniejszą Domówką Świata

2020-07-24 20:00:00

 

 

Najpiękniejsza Domówka Świata to nie tylko internetowa wersja festiwalu, ale również podziękowanie za Wasze wsparcie akcji przeciwdziałania koronawirusowi oraz wkład w Fundusz Interwencyjny. Częścią tej akcji byli również Partnerzy 26. Pol'and'Rock jak Coca-cola, która jako pierwsza przekazała pieniądze na ten cel. 

Codziennie w Domowej Orkiestrze piszecie w komentarzach, jak Wam idą przygotowania tegorocznej edycji Festiwalu. Każdego dnia na Mapie Domówek pojawiają się nowe miejsca, skąd tym razem będziecie oglądać nasz tegoroczny Festiwal ONLINE. Aby pomóc Wam lepiej przygotować się do festiwalu, przygotowaliśmy listę:

 

13 rzeczy, które warto przygotować na Najpiękniejszą Domówkę Świata

 

  1. Zawieś swoją flagę

Festiwalowe flagi to już atrybut każdej ekipy, która przyjeżdża na Pol'and'Rock wiąże się z nimi historia festiwalu i moment kiedy co roku przypinacie do sceny swoje flagi to absolutnie kultowy moment. P'N'R to jedyny festiwal muzyczny na świecie, który daje taką możliwość swoim fanom. W tym roku jest nieco inaczej, ale nie zapominamy o naszej tradycji. Z opisów, jakie wysyłacie nam na zgłoszeniach Mapy Domówek, tworzycie własne projekty, ale jeśli chcecie mieć piękną flagę z logiem i polandrockową szatą graficzną to mamy dla Ciebie dwie opcje flagi, które znajdziesz w naszym sklepie Siemashop.

 

 fot. Damian Mękal

 

 

2. Pamiętaj o słonecznikach

Kolejnym wyjątkowym symbolem festiwalu są słoneczniki, które były niespodzianką w ubiegłym roku dla nas wszystkich. Ten piękny obrazek, do którego będziemy wracać nie raz. Od wielu lat słoneczniki to jednak część identyfikacji wizualnej festiwalowych koszulek i gadżetów. Pamiętaj, żeby zadbać, aby ten symbol pojawił się również na Twojej Domówce. 

 

 

fot. Marcin Michoń

 

 

3. Weź udział w konkursie

Lech rozpoczął swoją aktywację "Lechendy zakładają wygraną".

Jest to quiz muzyczny, w którym można wygrać 15000 EKO koszulek zaprojektowanych przez polskich artystów. Wzorów jest aż 10, a jeden z nich stworzył Jurek Owsiak! To już kolejny rok, w którym Lech wypuszcza kolekcjonerską puszkę dedykowaną festiwalowi Pol’and’Rock. Oprócz tego, Lech Music przygotowuje niezwykłą niespodziankę - Lech Music Festiwale Inaczej.

 

 

 

 

Bijemy rekord na Największy Uśmiech Świata na Pol’and’Rock! Podziel się swoim uśmiechem z Orbit - Czas zabłysnąć.

Wrzuć na swój profil Instagrama zdjęcie z uśmiechem, dodaj w opisie #usmiechzorbit i graj o 1 z 100 nagród. 

 

 

 

 

Z okazji Najpiękniejszej Domówki Świata, Allegro ma dla Was wyjątkową niespodziankę! Limitowana seria pomarańczowych koszulek zaprojektowanych przez Jurka Owsiaka. Każdemu kupującemu Allegro dołoży lub przedłuży gratis kod Allegro SMART na cały rok, czyli bezpłatne dostawy przez 365 dni!

 

4. Zadbaj o ekologię

Zaraz Będzie Czysto to akcja, którą prowadzimy od lat, dzięki której co roku dodajemy nowe aktywności i proekologiczne rozwiązania. W tym roku przygotowaliśmy wielorazowe kubki, które posłużą na lata. Na kubku znajduje się charakterystyczna grafika festiwalu z gitarami i napis "Najpiękniejsza Domówka Świata". Na pewno jest to gadżet, który nie tylko dobrze wygląda, spełnia swój praktyczny cel, ale również pięknie wpisuje się w działania Zaraz Będzie Czysto.

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

 

5. Zrób zakupy w Lidlu

Na Najpiękniejszej Domówce Świata nie zabraknie również kolorowego, rockowego Lidla.

Już po raz 10 marka jest obecna na festiwalu. 10 rocznica okazała się jednak dla Lidla nietypowa.

Tym razem zamiast polowego, rockowego sklepu w samym sercu festiwalu w Kostrzynie nad Odrą, Lidl ze swoją kolorową reprezentacją pokaże się w trakcie transmisji online, a w sklepach w całej Polsce będziesz mieć możliwość kupić koszulki i inne festiwalowe gadżety.

 

 

 

 

6. Zamów kartę mBanku

Po raz kolejny możesz zamówić przepiękną kartę mBanku zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka. Powstała ze wszystkich wspomnień i festiwalowej energii!

Sprawdź na www.mBank.pl/polandrock2020

 

 

 

 

7. Kup koszulkę

Jedną z najważniejszych wizytówek każdego festiwalowicza, zaraz po szerokim uśmiechu są koszulki, dzięki którym możemy poczuć się jak jedna, zgrana ekipa. Tym razem koszulki zostały przygotowane w ponad 20 opcjach zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Są piękne - mają kolorowe nadruki specjalnie zaprojektowane przez naszych grafików, jedynie na tą edycję. Jest to opcja szczególna, ze względu na to, że po raz pierwszy w historii festiwal odbywa się online i to będzie fantastyczna pamiątka tej nieco innej corocznej zabawy. Co ciekawe, w tym roku po raz pierwszy w asortymencie pojawiły się białe opcje wzorów.

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

 

8. Udekoruj swój namiot

Mimo że w tym roku nie spotkamy się na polu, to wiemy, jak bardzo jesteście przywiązani do namiotowej tradycji. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w przydomowym ogródku czy działce wspólnie z rodziną i przyjaciółmi poczuć festiwalowe pole i spać w namiocie. Pamiętaj natomiast, że doceniamy Waszą kreatywność i tak jak zawsze tworzycie własne obozowiska, dekorując je kwiatami, kolorowymi wstążkami czy plakatami możecie to zrobić również teraz! I pamiętajcie, dajcie znać i pokażcie, jak wygląda Wasza Domówka na Discordzie, gdzie będziemy czekać na relacje, zdjęcia i pozostajemy w stałym kontakcie.

 

 fot. Basia Lutzner

 

 

9. Wpisz swoją imprezę na Mapę Domówek

Zgłoś swoją domówkę i weź udział w konkursie Mastercard. Do wygrania 100 kodów z rabatem 100% na koszulkę z siemashop.pl. Więcej informacji na Mapa Domówek.

Poczuj się jak w Kostrzynie Nad Odrą z Mastercard
Dzięki Mastercard udostępniamy oficjalny komunikator, który sprawi że poczujecie prawdziwy klimat festiwalu, będziecie mogli ze sobą porozmawiać, pochwalić się swoimi aktywnościami, sprawdzić line-up, a także porozmawiać z naszym festiwalowym botem Andrzejem i moderatorami z Pokojowego Patrolu, którzy odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.

Baw się jeszcze lepiej z Mastercard
Przenieś swoją domówkę do komunikatora Discord i zawalcz o wspaniałe nagrody ufundowane przez Mastercard:

I - bezcenny pobyt w strefie Organizatora na przyszłorocznym P'N'R

II - transmisje live z 3 ekipami domówek

III - 50 kodów z rabatem 100% na koszulkę z siemashop.pl

IV - 50 kodów z rabatem 50% na koszulkę z siemashop.pl

 

 

 

10. Wpadnij do studia

Chcesz pojawić się w studio i obejrzeć koncert live? Wyślij zgłoszenie i dołącz do ekipy w studio, słuchając wspaniałych koncertów i wyjątkowych rozmów ASP podczas 26. Pol'and'Rock Festival. Od niemalże miesiąca Jurek Owsiak podczas codziennej audycji programu online Domowa Orkiestra zadaje widzom pytania, a Ci, którzy odpowiadają dobrze, zgarniają podwójne zaproszenia na festiwal.

 11. Pobierz aplikację Play

Po raz kolejny stworzyliśmy aplikację, która pomoże odnaleźć się w festiwalowych aktywnościach.

 
W aplikacji pozwoli Ci:
  • kupić festiwalowe gadżety w Siemashopie,
  • poznać festiwalowy rozkład spotkań ASP i koncertów,
  • dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat organizacji Najpiękniejszej Domówki Świata,
  • poznać partnerów festiwalu.
     
     
 12. Sprawdź, czy wszystko masz

Nie zapominajmy o corocznej liście rzeczy do zabrania, w tym roku nie tak dużo się zmieniło- dobra organizacja i przydatne przedmioty to sukces każdej imprezy. Dlatego, zanim rozpoczniesz Najpiękniejszą Domówkę Świata, upewnij się, że jesteś przygotowany na nieoczekiwane okoliczności.

 

13. Obejrzyj ponownie dzięki YouTube Premium 

Przypomnij sobie najlepsze chwile Pol'and'Rock z YouTube Premium

Jeśli nie możesz doczekać się Pol'and'Rock, wróć do najlepszych momentów z poprzednich edycji festiwalu z YouTube Premium. 

Spakuj telefon do kieszeni i słuchaj swoich ulubionych kawałków i spotkań z gośćmi ASP z aplikacją działającą w tle. 

Włącz koncerty Pol’and’Rock i oglądaj je bez reklam i offline. Wypróbuj YouTube Premium przez 30 dni bezpłatnie. Do zobaczenia na najpiękniejszej domówce świata!   

 

 fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

2022-11-07 21:15:00

Pierwsza gwiazda 29. Pol’and’Rock Festival!

Doczekaliście się! W swojej autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił pierwszy zespół, który wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival! Prawdziwa legenda hardcore punka — Biohazard.

ZOBACZ TEŻ