Aktualności

150 dni do Pol'and'Rock Festival - co już wiemy?

2023-03-06 21:30:00

Początek sierpnia to 29. edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Od symbolicznego gwizdka Romana Polańskiego - ostatniego zawiadowcy stacji Żary - a tym samym pierwszych nut Pol'and'Rock Festival dzieli nas dokładnie 150 dni. Co już wiemy o zbliżającym się wydarzeniu?

 

Uczestniczka 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Małgorzata TelegaGdzie i kiedy odbędzie się Pol'and'Rock Festival?
Ponownie spotkamy się na lotnisku Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim, gdzie Pol'and'Rock Festival zadebiutował niespełna rok temu. Koncerty na dwóch scenach (Małej i Dużej) odbywać się będą w dniach 3-5 sierpnia, jednak na pierwsze aktywności, m.in. występ kabaretu Paranienormalni, zaprosimy Was już 2 sierpnia. Teren festiwalu będzie do Waszej dyspozycji od 1 sierpnia. 

 

fot. Dominik ZachariaszCo czeka na festiwalowiczów?
Setki minut muzyki, ale też rozmowy i spotkania z wyjątkowymi gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych, do tego różnorodne zajęcia w strefie organizacji pozarządowych i aktywności przygotowane przez partnerów - na to wszystko ponownie liczyć będzie mogła publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Kto zagra na #polandrock2023?
W sumie zagra dla Was 43 wykonawców, z czego 10 już ogłosiliśmy. Są to: Biohazard, Spin Doctors, Carpenter Brut, Napalm Death, Apollo 440, Brodka, DRAIN, While She Sleeps, Zalewski i Saint City Orchestra. Kolejne ogłoszenia co poniedziałek w "Zaraz Będzie Ciemno" - autorskiej audycji Jurka Owsiaka na antenie Antyradia. Dwóch wykonawców wyłoni publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata, oddając głosy w plebiscycie Złotego Bączka (obecnie prowadzą Kwiat Jabłoni i Pull The Wire).

Posłuchaj wykonawców, którzy zagrają na Pol'and'Rock Festival!

 

 


Czy są wejściówki na Pol'and'Rock Festival?
Nie, festiwal jest darmowy i niebiletowany! Korzystać można z bezpłatnego lub płatnego pola namiotowego z dodatkowymi udogodnieniami (Rock Camp, którego zasady działania przedstawimy wkrótce).

 

Jak zgłosić się na Najpiękniejszy Festiwal Świata?
Jeśli marzysz o występie na Pol'and'Rock Festival, zapraszamy do udziału w Eliminacjach! Zgłoszeń w konkursie dokonywać można do końca marca. Na wybrane przez jury kapele czeka możliwość występu przed Najpiękniejszą Publicznością Świata!

 

Uczestnicy Pol'and'Rock Festival, fot. Małgorzata Telega

 

Jak mogę się włączyć w Pol'and'Rock Festival?
Możesz nam pomóc jako członek Pokojowego Patrolu - grupy wolontariuszy wspierających Fundację WOŚP w ramach różnego rodzaju wydarzeń i typów działań. Żeby dołączyć, musisz mieć ukończone 18 lat i zgłosić się na weekendowe szkolenie w naszym ośrodku w Szadowie Młyn (obecnie prowadzimy zapisy na szkolenie w dniach 14-16 kwietnia). Jeśli jesteś związany z organizacją pozarządową, rozważ zgłoszenie do naszej strefy NGO - Twoja organizacja może zaoferować festiwalowiczom różnego rodzaju warsztaty. Zgłoszenia przyjmować zaczniemy pod koniec marca. 

 
150 dni! Odliczajcie razem z nami! 


Zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami o festiwalu
 i dołączcie do oficjalnego wydarzenia na Facebooku!

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-24 12:49:55

Kto zagra na koncercie 32. Finału WOŚP?

Jurek Owsiak w swojej autorskiej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” w Antyradio ogłosił pierwszych artystów, którzy zagrają na finałowym koncercie, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku na błoniach PGE Narodowego!

2023-09-15 09:00:00

29. Pol’and’Rock Festival - muzyczne przeżycie roku!

Mija ponad miesiąc od momentu, kiedy na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival po raz kolejny odbyła się niepowtarzalna muzyczna uczta, której rytm pulsował w sercach Najpiękniejszej Publiczności Świata!

2023-09-12 15:40:00

Czym jest dla Was Pol'and'Rock Festival?

Dla nas jest to Najpiękniejszy Festiwal Świata - nasz kawałek ziemi, o który będziemy dbać! A czym Pol'and'Rock Festival jest dla Was? Zobaczcie!

ZOBACZ TEŻ