Aktualności

150 dni do Pol'and'Rock Festival - co już wiemy?

2023-03-06 21:30:00

Początek sierpnia to 29. edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Od symbolicznego gwizdka Romana Polańskiego - ostatniego zawiadowcy stacji Żary - a tym samym pierwszych nut Pol'and'Rock Festival dzieli nas dokładnie 150 dni. Co już wiemy o zbliżającym się wydarzeniu?

 

Uczestniczka 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Małgorzata TelegaGdzie i kiedy odbędzie się Pol'and'Rock Festival?
Ponownie spotkamy się na lotnisku Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim, gdzie Pol'and'Rock Festival zadebiutował niespełna rok temu. Koncerty na dwóch scenach (Małej i Dużej) odbywać się będą w dniach 3-5 sierpnia, jednak na pierwsze aktywności, m.in. występ kabaretu Paranienormalni, zaprosimy Was już 2 sierpnia. Teren festiwalu będzie do Waszej dyspozycji od 1 sierpnia. 

 

fot. Dominik ZachariaszCo czeka na festiwalowiczów?
Setki minut muzyki, ale też rozmowy i spotkania z wyjątkowymi gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych, do tego różnorodne zajęcia w strefie organizacji pozarządowych i aktywności przygotowane przez partnerów - na to wszystko ponownie liczyć będzie mogła publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Kto zagra na #polandrock2023?
W sumie zagra dla Was 43 wykonawców, z czego 10 już ogłosiliśmy. Są to: Biohazard, Spin Doctors, Carpenter Brut, Napalm Death, Apollo 440, Brodka, DRAIN, While She Sleeps, Zalewski i Saint City Orchestra. Kolejne ogłoszenia co poniedziałek w "Zaraz Będzie Ciemno" - autorskiej audycji Jurka Owsiaka na antenie Antyradia. Dwóch wykonawców wyłoni publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata, oddając głosy w plebiscycie Złotego Bączka (obecnie prowadzą Kwiat Jabłoni i Pull The Wire).

Posłuchaj wykonawców, którzy zagrają na Pol'and'Rock Festival!

 

 


Czy są wejściówki na Pol'and'Rock Festival?
Nie, festiwal jest darmowy i niebiletowany! Korzystać można z bezpłatnego lub płatnego pola namiotowego z dodatkowymi udogodnieniami (Rock Camp, którego zasady działania przedstawimy wkrótce).

 

Jak zgłosić się na Najpiękniejszy Festiwal Świata?
Jeśli marzysz o występie na Pol'and'Rock Festival, zapraszamy do udziału w Eliminacjach! Zgłoszeń w konkursie dokonywać można do końca marca. Na wybrane przez jury kapele czeka możliwość występu przed Najpiękniejszą Publicznością Świata!

 

Uczestnicy Pol'and'Rock Festival, fot. Małgorzata Telega

 

Jak mogę się włączyć w Pol'and'Rock Festival?
Możesz nam pomóc jako członek Pokojowego Patrolu - grupy wolontariuszy wspierających Fundację WOŚP w ramach różnego rodzaju wydarzeń i typów działań. Żeby dołączyć, musisz mieć ukończone 18 lat i zgłosić się na weekendowe szkolenie w naszym ośrodku w Szadowie Młyn (obecnie prowadzimy zapisy na szkolenie w dniach 14-16 kwietnia). Jeśli jesteś związany z organizacją pozarządową, rozważ zgłoszenie do naszej strefy NGO - Twoja organizacja może zaoferować festiwalowiczom różnego rodzaju warsztaty. Zgłoszenia przyjmować zaczniemy pod koniec marca. 

 
150 dni! Odliczajcie razem z nami! 


Zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami o festiwalu
 i dołączcie do oficjalnego wydarzenia na Facebooku!

 

POKAŻ PODOBNE
2023-02-27 21:30:00

While She Sleeps rozpali publiczność pod Dużą Sceną 29. Pol'and'Rock Festival!

Dominująca na brytyjskiej scenie metalcorowej ekipa z Sheffield dołącza do line-upu 29. Pol’and’Rock Festival! Rewolucyjne przesłanie, energetyczne gitarowe riffy i gatunkowa różnorodność — While She Sleeps zagości na deskach Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

2023-02-01 16:25:00

Końcówka pierwszego etapu Złotego Bączka już 6 lutego!

Zbliżamy się do końcówki pierwszego etapu plebiscytu Złotego Bączka 2023! Zachęcamy do zagłosowania na ulubionych artystów wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji! Pierwszy etap Złotego Bączka zamyka się 6 lutego.

2023-03-06 21:15:00

Zapraszamy do tańca! Saint City Orchestra zasila skład Małej Sceny

Klimatyczne irlandzkie brzmienia i porywający folk-rock! Saint City Orchestra - zespół pochodzący z malowniczych stron wschodniej Szwajcarii - dołącza do line-upu Małej Sceny 29. Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

ZOBACZ TEŻ