Aktualności

16 najważniejszych dat Pol'and'Rock Festival

2019-07-10 08:43:23

 

Przygotowania do Festiwalu w toku! Dostajemy już od Was setki pytań o tym, kiedy i o której ruszają poszczególne strefy i kiedy dostępna będzie nasza infrastruktura. Dlatego postanowiliśmy zebrać dla Was 15 dat, o które najczęściej pytacie, w jednym miejscu. Zapraszamy do lektury i widzimy się już za kilkanaście dni na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! 

 

Jurek Owsiak fot.Marta Szpakowska

 

 1. Od kiedy nie można wjeżdżać na pole namiotowe przed Dużą Sceną?

Wjazd na pole przed Dużą Sceną będzie całkowicie niemożliwy już od soboty 27 lipca. Do 27 lipca możesz dojechać do miejsca, gdzie masz namiot i wypakować swoje rzeczy. Pamiętaj jednak o przestawieniu potem aut na parkingi. Kierowcy pojazdów, których samochody pozostaną na polu, będą stanowczo proszeni o przestawienie ich na parkingi. Samochody, które po 27 lipca wciąż będą na polu namiotowym przed Dużą Sceną - będą odholowywane. 29 lipca zamknięta będzie ul. Północna na odcinku Al. Milenijnej do ronda „Woodstock” (warto mieć na uwadze, że ze względów bezpieczeństwa ta droga może zostać zamknięta wcześniej) i od tej daty nie będzie można przejeżdżać przez pole, a tym samym zatrzymywać się na nim. 

 

 1. Do kiedy można wjeżdżać na tzw. "Pole Malinowskiego"?

Na teren tzw. "Pola Malinowskiego" można wjeżdżać do czasu zapełnienia się jego terenu. W tym momencie nie wiemy jeszcze, kiedy to nastąpi, dlatego będziemy Was o stanie zapełnienia pola informować w naszej aplikacji mobilnej (która już wkrótce!). Jeśli wjedziesz na Pole Malinowskiego, nie będziesz mieć możliwości opuszczenia go wcześniej niż w niedzielę. Więcej informacji! 

 

 1. Kiedy będą dostępne sanitariaty na festiwalowym polu?

Część sanitariatów: toalet i kranów będzie dostępnych od wtorku 30 lipca. 

 

 1. Od kiedy rusza Lidl i czy będzie otwarty w niedzielę?

Lidl zostanie otwarty w poniedziałek 29 lipca o 12:00 i będzie czynny do 20:00. W kolejnych dniach (od 30 lipca aż do 4 sierpnia, do godz. 12:00) zakupy będzie można zrobić przez 24h na dobę. Więcej informacji na naszych stronach na temat festiwalowych zakupów.

 

 1. Od kiedy rusza gastronomia i stoiska z napojami?

Już od wtorku szukajcie orzeźwienia na stoiskach Coca-Coli i Red Bull w okolicach Dużej Sceny i Pokojowej Wioski Kryszny. Lidl zostanie otwarty w poniedziałek. Strefa gastronomiczna przy Bramie Milenijnej zacznie działać już od poniedziałku a ta przy Dużej Scenie - od wtorku. Więcej informacji na naszych stronach na temat festiwalowych zakupów. Więcej informacji!

 

 1. Od kiedy będzie można kupić piwo na Festiwalu?

Miasteczko Leszka otwarte będzie we wtorek o godzinie 14:00. Więcej informacji na naszych stronach na temat festiwalowych zakupów.

 

 1. Kiedy będzie można zarobić zakupy w Siemashop?

Siemashop na Pasażu Handlowym będzie czynny codziennie od wtorku do soboty w godzinach 9:00 - 00:00. Całą festiwalową kolekcję znajdziesz w festiwalowej aplikacji Pol’and’Rock!

 

 1. Od kiedy działa zabezpieczenie medyczne na Festiwalu?

Zabezpieczenie medyczne Festiwalu rusza w środę od godziny 12. Na terenie całego Festiwalu działać będzie aż 7 punktów medycznych. Działamy do 04.08.2019 do godziny 12. Jak wezwać pomoc? Sprawdź nasze porady!

 

 1. Od kiedy będę mógł nauczyć się pierwszej pomocy na stoisku Ratujemy i Uczymy Ratować?

Zapraszamy Cię do Namiotu Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" już od wtorku 30.07 do soboty 03.08. Czekamy na Was codziennie w godzinach 9:00-21:00. Sprawdź na mapie, gdzie znajduje się namiot z nauką pierwszej pomocy. 

 

 1. Gdzie i kiedy mam się udać, jeśli coś zgubię na Pol'and'Rock?

Zajrzyj do Biura Rzeczy Znalezionych po prawej stronie Dużej Sceny. Działamy tam od środy 31 lipca. W środę biuro będzie otwarte w godzinach 15:00 – 18:00. W kolejnych dniach: czwartek od 08:00, w piątek i sobotę od 7:00,  biuro będzie czynne aż do końca koncertów na Dużej Scenie. Więcej informacji! 

 

 1. Kiedy rusza Toi Camp?

TOI CAMP otwiera się w środę o godzinie 7.00, a zamyka się 5 sierpnia o godz. 12.00

 

 1. Czy na Festiwalu będzie dostępny depozyt?

W tym roku nie ma przechowalni bagażu ani depozytu.

 

 1. Kiedy odbędą się pierwsze duże wydarzenia?

PIERWSZE SPOTKANIE W ASP – środa, godz. 12:30 Janusz Kondratiuk i Bożena Stachura

PIERWSZY KONCERT VIVA KULTURA – środa, godz. 16:00, zespół Offensywa

Cały Line-Up przed Festiwalem znajdziecie na: https://polandrockfestival.pl/kto-zagra/line-up

 

 1. Czy także w tym roku będę mógł/mogła sprawdzić promile przed wyjazdem z festiwalowego pola?

Strefa i Punkty Sprawdź Promile działają od czwartku do niedzieli: czwartek 16:00 - 24:00, piątek 10:00 - 01:00, sobota 10:00 - 01:00, niedziela 8:00 - 15:00. Sprawdź mapę Festiwalu.

 

 

 1. Kiedy będzie parada motocyklowa?  

Parada rusza w sobotę 3.08 przed godziną 14 sprzed Dużej Sceny.  

 

 1. Kiedy odbędą się spotkania z gwiazdami Pol'and'Rock? 

Jeszcze rozmawiamy z zespołami na temat godzin spotkań, ale już teraz możecie sprawdzić, które zespoły zdecydowały się na spotkanie z Wami. Więcej informacji!

 

 

 fot. Basia Lutzner

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ