Aktualności

22. Przystanek Woodstock - odjazd

2016-07-14 16:53:27

 

 Tłum kolorowych i uśmiechniętych młodych ludzi przed sceną, a na niej orkiestra i Pokojowy Patrol - to może oznaczać tylko jedno, 22. Przystanek Woodstock wystartował. Nie przeszkodziła w tym nawet niesprzyjająca aura pogodowa i padający od samego rana deszcz. 

Zgromadzeni pod sceną woodstockowicze oczekiwali z niecierpliwością na opóźnione o godzinę otwarcie festiwalu. Ubrani w przeciwdeszczowe peleryny i z kolorowymi flagami entuzjastycznie przyjęli pojawienie się na scenie Prezesa Fundacji WOŚP. 

Jerzy Owsiak podziękował wszystkim za przybycie. Utwierdził publiczność w przekonaniu, że nie ma mowy, żeby łatwo zatrzymała się ta machina, która rokrocznie zbiera pod sceną ludzi z całego kraju. Zapewnił także, że najistotniejszą kwestią jest bezpieczeństwo uczestników Przystanku Woodstock, dlatego poprosił ich, aby dbali o siebie i przypomniał o całkowitej nietolerancji dla narkotyków na festiwalu. 

Prezes przywitał oficjalnie włodarzy miasta Kostrzyna oraz województwa lubuskiego, a następnie zaprosił na scenę Romana Polańskiego, który odgwizdał odjazd 22. Przystanku Woodstock. Otwarcie uświetniła swoim występem Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Elektryk". Publiczność przyjęła początek festiwalu z ogromną radością, tak samo, jak pojawienie się na scenie pierwszego zepołu, czyli Luxtorpedy. 

 

 

(efka lobuz, fot. Damian Mekal, Anna Migda)

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-02-27 10:01:58

Lutowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

Nadszedł koniec lutego — czas na kolejne notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

2023-02-27 21:30:00

While She Sleeps rozpali publiczność pod Dużą Sceną 29. Pol'and'Rock Festival!

Dominująca na brytyjskiej scenie metalcorowej ekipa z Sheffield dołącza do line-upu 29. Pol’and’Rock Festival! Rewolucyjne przesłanie, energetyczne gitarowe riffy i gatunkowa różnorodność — While She Sleeps zagości na deskach Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

2023-03-17 11:31:06

Na tropie nowych brzmień: Eliminacje do Pol'and'Rock Festival

Ostatni dzwonek! Zostały już tylko dwa tygodnie na przesłanie zgłoszenia i wzięcia udziału w Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival.

ZOBACZ TEŻ