Aktualności

24. Festiwal spełnionych marzeń za nami!

2018-08-05 05:29:36

 

To jednak nie koniec. Jedziemy z orkiestrą grać dalej! Każdy zabiera ze sobą po kawałku najpiękniejszego Festiwalu na świecie!

 

Kochajcie się! A tych, co nie rozumieją nas kochajcie jeszcze mocniej! Nie dajcie się negatywnym emocjom. Zarażajcie sobą. Jesteście Polską! Europą! Światem!  

Budujcie ogrody przyjaźni, bez kolców, które ranią. Wybaczajcie. Zło zwalczajcie uśmiechem. A w chwilach bezradności, kiedy nie wiecie, co robić – róbcie to, co wychodzi Wam najlepiej – dobro!

Dziękujemy za kolejną lekcję tolerancji, akceptacji, szacunku. Za wszystkie endorfiny szczęścia. Za dodatkowy bagaż, z którym wrócimy do rzeczywistości – pełny niezapomnianych chwil.

 fot. Grzegorz Adamek

 

 

Stanęliście na wysokości zadania. Jesteście najlepszymi organizatorami. Tworzycie ten Festiwal razem z nami! Od początku do końca. Przez 365 dni w roku. Jesteście naszym motorem, natchnieniem, inspiracją, kolejnym stawianym sobie celem. Jesteście definicją „marzenia się spełniają”. Dziękujemy, że mogliśmy dotknąć gwiazd!

 

Wracajcie bezpiecznie. Opowiadajcie o naszym mieście. Dbajcie o nasz wspólny dom. Nie zapominajcie o swojej rodzinie. Nie dajcie sobie nic wmówić. Wy wiecie najlepsze, co jest prawdą.

Obiecajcie nam, że wrócicie. Dajcie nam nadzieję, że świat zmienia się tylko na lepsze… Kochamy Was, dziękujemy, przecieramy oczy. To co się tutaj stało, to magia!

 

(Syla)

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-04-23 09:22:41

Złoty Bączek 2019 - notowanie 6

Głosowanie w Plebiscycie Złotego Bączka nabiera rumieńców! Suma oddanych głosów przekroczyła 20 tysięcy i wyraźnie widać już liderów w obu kategoriach.

2019-04-29 16:33:46

Złoty Bączek 2019 – notowanie 7

Wśród zespołów z Polski cały czas prowadzi Łydka Grubasa. W kategorii wykonawców spoza naszego kraju także bez zmian – na czele Dubioza Kolektiv.

2019-06-19 17:20:00

Nasza historia polskich zespołów walczących o Złotego Bączka

Już za kilka dni okaże się, który z polskich wykonawców dostanie nagrodę za najlepszy występ na zeszłorocznym Festiwalu Pol'and'Rock. Zobacz, ile razy wystąpili dla Najpiękniejszej Publiczności Świata!

ZOBACZ TEŻ