Aktualności

26. Pol’and’Rock, 30 lipca-1 sierpnia 2020

2019-08-18 13:10:43

Za Jurkiem Owsiakiem podajemy najświeższe gorące, gorące informacje na temat przyszłorocznej edycji Festiwalu Pol’and’Rock. Polecamy przy tej okazji najnowszy post Jurka na Facebooku, w którym klimatyczna opowieść o zakończonej właśnie 10-tej edycji Cieszanów Rock Festiwal.

 

Jurek z ekipą Pol’and’Rock w Cieszanowie był i takie oto wieści stamtąd do Was przesyłamy.

 

  • Gwiazdą cieszanowskiego festiwalu był zespól Dubioza Kolektiv. W zeszłym roku ich występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata okazał się najlepszym koncertem zagranicznej kapeli, o czym zdecydowaliście Wy, polandrockowa publiczności, przyznając im Złotego Bączka. Mosiężną nagrodę Jurek wręczył kapeli na scenie w Cieszanowie.

 

  • Kolejnym zespołem, który w Cieszanowie prezentował swoją twórczość, była Pidżama Porno – kapela, która zagrała kilka genialnych koncertów na wtedy jeszcze Przystanku Woodstock, ale ostatni miał miejsce uwaga – 13 lat temu. Korzystając z okazji i spotkania, Jurek zaprosił Pidżamę na przyszłoroczną edycję Pol’and’Rock, co Grabaż przyjął i teraz tylko pozostało załatwienie formalności. Jeśli wszystko się uda – zobaczycie ich na naszej scenie za rok.

 

  • I rzecz najważniejsza – 26. Pol’and’Rock Festival zaplanowany jest na dni – a jakże by inaczej - 30 lipca-1 sierpnia 2020 roku. Wpisujcie w kalendarze, kajety i planery i zaczynamy wielkie odliczanie!

 

(Milkee, fot. ShowTheShow)

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-06-01 20:00:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 24

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

2020-06-01 14:40:45

Andrzej Mleczko na Najpiękniejszej Domówce Świata

Jeden z najbardziej znanych polskich rysowników dołącza do grona gości Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol’and’Rock Festival. Spotkanie, które odbędzie się 1 sierpnia, obejrzeć będzie można, podobnie jak cały festiwal, w internecie.

2020-06-22 19:33:47

Występ Renaty Przemyk na Pol’and’Rock Festival

Artystka, która świętowała 30-lecie swojej twórczości na ubiegłorocznym Pol’and’Rock Festival w tym roku wystąpi na internetowej edycji festiwalu, czyli na Najpiękniejszej Domówce Świata. Renata Przemyk to artystka nietuzinkowa, łącząca kobiecą eteryczność, zmysłowość i siłę.  

ZOBACZ TEŻ