Aktualności

26. Pol’and’Rock, 30 lipca-1 sierpnia 2020

2019-08-18 13:10:43

Za Jurkiem Owsiakiem podajemy najświeższe gorące, gorące informacje na temat przyszłorocznej edycji Festiwalu Pol’and’Rock. Polecamy przy tej okazji najnowszy post Jurka na Facebooku, w którym klimatyczna opowieść o zakończonej właśnie 10-tej edycji Cieszanów Rock Festiwal.

 

Jurek z ekipą Pol’and’Rock w Cieszanowie był i takie oto wieści stamtąd do Was przesyłamy.

 

  • Gwiazdą cieszanowskiego festiwalu był zespól Dubioza Kolektiv. W zeszłym roku ich występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata okazał się najlepszym koncertem zagranicznej kapeli, o czym zdecydowaliście Wy, polandrockowa publiczności, przyznając im Złotego Bączka. Mosiężną nagrodę Jurek wręczył kapeli na scenie w Cieszanowie.

 

  • Kolejnym zespołem, który w Cieszanowie prezentował swoją twórczość, była Pidżama Porno – kapela, która zagrała kilka genialnych koncertów na wtedy jeszcze Przystanku Woodstock, ale ostatni miał miejsce uwaga – 13 lat temu. Korzystając z okazji i spotkania, Jurek zaprosił Pidżamę na przyszłoroczną edycję Pol’and’Rock, co Grabaż przyjął i teraz tylko pozostało załatwienie formalności. Jeśli wszystko się uda – zobaczycie ich na naszej scenie za rok.

 

  • I rzecz najważniejsza – 26. Pol’and’Rock Festival zaplanowany jest na dni – a jakże by inaczej - 30 lipca-1 sierpnia 2020 roku. Wpisujcie w kalendarze, kajety i planery i zaczynamy wielkie odliczanie!

 

(Milkee, fot. ShowTheShow)

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-07-09 17:04:51

O hejcie na 25. Pol'and'Rock Festival

Na tegorocznym Najpiękniejszym Festiwalu Świata w Dużym Namiocie Akademii Sztuk Przepięknych odbędzie się bardzo ważna rozmowa o hejcie. Jerzy Owsiak i Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar zapraszają Was do wzięcia udziału!

2019-07-22 16:35:00

Zdradzamy wszystkie niespodzianki Najpiękniejszego Festiwalu Świata

Za nami coroczna konferencja prasowa w Zielonej Górze — to wydarzenie wyjątkowe, ponieważ to właśnie tutaj Jurek Owsiak i jego goście zdradzają ostatnie niespodzianki, które będą czekały uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2019-06-22 17:06:29

Finał 11. Eliminacji do 25. Pol’and’Rock Festival za nami!

Bob Marley powiedział kiedyś, że dobre w muzyce jest to, że jak Cię uderzy, to nie boli. No to uderzyli, w jurorski stół! I zgarnęli najpiękniejszą nagrodę!

ZOBACZ TEŻ