Aktualności

26. Pol’and’Rock, 30 lipca-1 sierpnia 2020

2019-08-18 13:10:43

Za Jurkiem Owsiakiem podajemy najświeższe gorące, gorące informacje na temat przyszłorocznej edycji Festiwalu Pol’and’Rock. Polecamy przy tej okazji najnowszy post Jurka na Facebooku, w którym klimatyczna opowieść o zakończonej właśnie 10-tej edycji Cieszanów Rock Festiwal.

 

Jurek z ekipą Pol’and’Rock w Cieszanowie był i takie oto wieści stamtąd do Was przesyłamy.

 

  • Gwiazdą cieszanowskiego festiwalu był zespól Dubioza Kolektiv. W zeszłym roku ich występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata okazał się najlepszym koncertem zagranicznej kapeli, o czym zdecydowaliście Wy, polandrockowa publiczności, przyznając im Złotego Bączka. Mosiężną nagrodę Jurek wręczył kapeli na scenie w Cieszanowie.

 

  • Kolejnym zespołem, który w Cieszanowie prezentował swoją twórczość, była Pidżama Porno – kapela, która zagrała kilka genialnych koncertów na wtedy jeszcze Przystanku Woodstock, ale ostatni miał miejsce uwaga – 13 lat temu. Korzystając z okazji i spotkania, Jurek zaprosił Pidżamę na przyszłoroczną edycję Pol’and’Rock, co Grabaż przyjął i teraz tylko pozostało załatwienie formalności. Jeśli wszystko się uda – zobaczycie ich na naszej scenie za rok.

 

  • I rzecz najważniejsza – 26. Pol’and’Rock Festival zaplanowany jest na dni – a jakże by inaczej - 30 lipca-1 sierpnia 2020 roku. Wpisujcie w kalendarze, kajety i planery i zaczynamy wielkie odliczanie!

 

(Milkee, fot. ShowTheShow)

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-02-17 20:00:00

Tagada Jones na Pol'and'Rock Festival

Na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagra hardcorowa formacja Tagada Jones. Francuski zespół ma na koncie 25 lat bezkompromisowego grania, czyli ponad 1950 występów na scenach w 32 państwach i 9 świetnie przyjętych przez krytyków i fanów punka albumów. Tagada Jones to jedyna francuskojęzyczna kapela punkowa koncertująca na całym świecie.

2020-02-17 10:00:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 9

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

2020-02-03 10:41:30

Łydka Grubasa - premiera płyty winylowej

Już dzisiaj możesz nabyć winyl, który przypomni Ci wspaniałe, festiwalowe emocje! Wydaliśmy dla Was wyjątkowy występ Łydki Grubasa, którego brzmienie wpędzi każdego w dobre samopoczucie i doda energii.

ZOBACZ TEŻ