Aktualności

26. Pol’and’Rock, 30 lipca-1 sierpnia 2020

2019-08-18 13:10:43

Za Jurkiem Owsiakiem podajemy najświeższe gorące, gorące informacje na temat przyszłorocznej edycji Festiwalu Pol’and’Rock. Polecamy przy tej okazji najnowszy post Jurka na Facebooku, w którym klimatyczna opowieść o zakończonej właśnie 10-tej edycji Cieszanów Rock Festiwal.

 

Jurek z ekipą Pol’and’Rock w Cieszanowie był i takie oto wieści stamtąd do Was przesyłamy.

 

  • Gwiazdą cieszanowskiego festiwalu był zespól Dubioza Kolektiv. W zeszłym roku ich występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata okazał się najlepszym koncertem zagranicznej kapeli, o czym zdecydowaliście Wy, polandrockowa publiczności, przyznając im Złotego Bączka. Mosiężną nagrodę Jurek wręczył kapeli na scenie w Cieszanowie.

 

  • Kolejnym zespołem, który w Cieszanowie prezentował swoją twórczość, była Pidżama Porno – kapela, która zagrała kilka genialnych koncertów na wtedy jeszcze Przystanku Woodstock, ale ostatni miał miejsce uwaga – 13 lat temu. Korzystając z okazji i spotkania, Jurek zaprosił Pidżamę na przyszłoroczną edycję Pol’and’Rock, co Grabaż przyjął i teraz tylko pozostało załatwienie formalności. Jeśli wszystko się uda – zobaczycie ich na naszej scenie za rok.

 

  • I rzecz najważniejsza – 26. Pol’and’Rock Festival zaplanowany jest na dni – a jakże by inaczej - 30 lipca-1 sierpnia 2020 roku. Wpisujcie w kalendarze, kajety i planery i zaczynamy wielkie odliczanie!

 

(Milkee, fot. ShowTheShow)

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-05-02 21:25:00

Brytyjski punk na Pol'and'Rock Festival

The Exploited to absolutne legendy klasycznej, wywodzącej się z Wielkiej Brytanii sceny punkowej. Czy punkowcy ze Szkocji po raz kolejny udowodnią, że punk jest wciąż żywy - i ma się dobrze?

2022-04-19 10:28:10

Clutch na Pol'and'Rock Festival 2022

Z ogromną radością oficjalnie potwierdzamy występ kapeli Clutch na nadchodzącym Pol'and'Rock Festival. Weterani hard rockowego grania – kapela Clutch. Brzmienie kapeli przepełnione jest poczuciem wolności, swobodnie łączącej różne konwencje i inspiracje muzyczne. Clutch doskonale pasuje do eklektycznego line-upu Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2022-04-26 08:44:42

Trzecie Notowanie Złotego Bączka 2021

Dowiedz się, kto ma na tym etapie konkurencji ma szansę na to, by wystąpić na nadchodzącym Festiwalu w Czaplinku!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna