Aktualności

27. Pol'and'Rock Festival dostępny dla wszystkich

2021-07-01 17:15:10

 

Dbamy o to, żeby na Pol'and'Rock Festival każdy jego uczestnik i uczestniczka czuli się dobrze – ważne jest dla nas bezpieczeństwo Festiwalowiczów, ich dobra zabawa, ale także to, żeby każdy się na Festiwalu odnalazł. Również w tym roku impreza będzie dostępna dla wszystkich!

 

Pol'and'Rock Festival 2018 fot. Lucyna Lewandowska

 

Wszystkie osoby z niepełnosprawnościami, które wybierają się w tym roku na Najpiękniejszy Festiwal Świata, prosimy o kontakt mailowy z nami (na adres [email protected]) – wiedząc, ilu OzN możemy się spodziewać i znając Wasze potrzeby, będziemy mogli jak najlepiej przygotować dla Was 27. Pol’and’Rock Festival.

 

Pol'and'Rock Festival 2019 fot. Lucyna Lewandowska

 

Spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych po raz kolejny tłumaczone będą przez tłumaczki z Sevenet na Polski Język Migowy. Tłumaczenie będzie dostępne dla osób obecnych w namiocie ASP oraz dla wszystkich oglądających transmisję Najpiękniejszego Festiwalu Świata online. 

Wśród organizacji, które pojawią się w tym roku na Akademii Sztuk Przepięknych pojawi się Fundacja AVALON - organizacja działająca na rzecz osób z niepełnosprawnościami i osób chorych. Co Fundacja AVALON przygotowuje dla Festiwalowiczów dowiecie się już wkrótce z harmonogramu. 

 

Pol'and'Rock Festival 2018 fot. Paweł Krupka

 

Osoby z niepełnosprawnościami będą mogły oglądać koncerty odbywające się na Dużej Scenie Festiwalu dzięki platformie umiejscowionej naprzeciwko sceny. W tym roku zagrają takie gwiazdy jak Dubioza Kolektiv, Dżem czy Kasia Kowalska (zobacz harmonogram koncertów) i chcemy, żeby wszyscy uczestnicy Festiwalu mogli doświadczyć tych niesamowitych występów. 

 

Pol'and'Rock Festival 2019 fot. Michał Kwaśniewski

 

Na parkingu, który znajdował się będzie na terenie Festiwalu, dostępne będą miejsca dla osób z niepełnosprawnościami. Ważne jest jednak, żeby OzN planujące przyjechać do nas samochodem, poinformowały nas o tym (mailowo na adres [email protected]l). Parking będzie ogrodzony, jednak niestrzeżony, warto wziąć to pod uwagę pakując się na Festiwal.

Na terenie Festiwalu znajdować się będzie 10 toalet dla osób z niepełnosprawnościami oraz prysznic dostosowany do potrzeb OzN. Toalety te będą ustawione w miejscach, w których będziemy mieć nad nimi kontrolę tak, aby użytkownicy mieli komfort korzystania z nich. Miejsca te to okolice szpitala polowego, podestu dla OzN, wejścia na teren Festiwalu, w pasażu handlowym przy namiocie RUR oraz przy punktach medycznych.

 

Pol'and'Rock Festival 2019 fot. Paweł Krupka

 

W tym roku festiwalowe pole, które powstanie na płycie Lotniska Makowice-Płoty będzie zdecydowanie bardziej dostępne i łatwiejsze do poruszania się po nim - w przeciwieństwie do terenu Festiwalu w Kostrzynie nad Odrą, w tym roku nie będzie górek i wzniesień, a zupełnie płaski teren Festiwalu przecinają asfaltowe, wygodne drogi. 

Wkrótce pokażemy Wam mapkę terenu Festiwalu. Widzimy się już za 27 dni i wiecie co? Nie możemy się doczekać!

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-03 20:25:00

Jerzy Kryszak kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych!

Wielowymiarowy, zawsze autentyczny, twórca zarażający dobrym humorem - Jerzy Kryszak dołącza do wspaniałych gości Akademii Sztuk Przepięknych. Znany i uwielbiany przez wszystkie pokolenia aktor, zagości na festiwalu, by podzielić się z Wami swoją pasją, talentem i niezwykłą energią.

2023-07-18 16:10:00

ASPowo - filmowo

To, jak postrzegamy świat, często wiąże się kreacją stworzoną przez artystę na ekranie kinowym lub telewizyjnym - stanowi to nieodłączny element naszego życia codziennego. Dziś w cyklu opowieści o spotkaniach ASP mówimy o filmie i jego twórcach.

2023-07-14 15:00:00

Miłość, Przyjaźń, Muzyka i NFT – nowość na Pol’and’Rock Festival!

Pol’and’Rock Festival wypływa na wody nowych technologii! Przygoda, która przenosi nas w świat muzyki, przyjaźni i miłości, tym razem zabierze nas także w cyfrową przyszłość. Z radością wprowadzamy naszą własną kolekcję tokenów NFT, łącząc harmonię dźwięków z innowacyjnością nowoczesnego świata!

ZOBACZ TEŻ