Aktualności

27. Pol'and'Rock Festiwal już za 50 dni! Co już wiemy?

2021-06-07 16:22:36

 

W tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata czeka nas wiele nowości. Organizujemy Festiwal w nowej rzeczywistości, ale cieszymy się, że będziemy mogli się z Wami spotkać i zagrać, po roku przerwy, na łonie natury. Co już wiemy o 27. Pol'and'Rock Festival?

 

Festiwalowiczka na Akademii Sztuk Przepięknych fot. Ola Drutkowska

 

Gramy już za 50 dni! 

W tym roku Festiwal odbywa się w dniach 29, 30 i 31 lipca. Uczestników zapraszamy na pole festiwalowe już od wtorku, 27 lipca. 

 

 

Spotkamy się w nowej lokalizacji

27. Najpiękniejszy Festiwal Świata po 16 latach zmienia miejsce - w tym roku zagramy na Lotnisku Makowice-Płoty zlokalizowanym w województwie zachodniopomorskim. Na festiwalowe pole wracają słoneczniki - symbol pierwszych Przystanków Woodstock.

 

 

 

 

Będziemy grać offline i online

Bardzo cieszymy się, że spotkamy się na festiwalowym polu, jednak ze względu na sytuację pandemiczną, sprzedać możemy jedynie 20 tysięcy wejściówek (kolejna, ostatnia pula wejściówek będzie dostępna już wkrótce). Dlatego, wzorem zeszłorocznej Najpiękniejszej Domówki Świata, całość wydarzenia transmitowana będzie online. Wszyscy, którzy nie będą mogli być z nami na miejscu, będą mogli z każdego zakamarka świata oglądać wyjątkowe spotkania na ASP i koncerty.

 

 

Znamy już pierwsze gwiazdy Festiwalu

W swojej cotygodniowej audycji w Antyradio Jurek Owsiak ogłasza, z kim spotkamy się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Wiemy już, że na Akademii Sztuk Przepięknych spotkamy się z Arkadiuszem Jakubikiem, Przemkiem Kossakowskim i ekipą Down the road oraz Łukaszem Czepielą. Na festiwalowej scenie będziemy mogli zobaczyć Dżem oraz Dubiozę Kolektiv. My nie możemy się już doczekać kolejnych ogłoszeń, a Wy?

 

 

Warsztaty na Akademii Sztuk Przepięknych

Akademia Sztuk Przepięknych na Pol'and'Rock Festiwal to nie tylko spotkania z niesamowitymi gośćmi, ale także przeróżne artystyczne warsztaty i możliwość dotknięcia, nawet w najmniejszym stopniu, sztuki i kultury. Czynimy to malując, rzeźbiąc, lepiąc z gliny, grając na gitarze czy oglądając filmy. ASP to także szereg warsztatów na temat społeczeństwa, zdrowia czy rozwoju osobistego. Zachęcamy organizacje do tworzenia tegorocznej ASP razem z nami!

 

 

Festiwalowe pole z lotu ptaka 

W tym roku na Pol’and’rock Festival czeka nas trochę zmian i nowości. Spotkamy się w nowym miejscu, w niezwykłej hybrydowej formule! Ale najważniejsze rzeczy się nie zmieniają! Będzie wspaniała muzyka, cudowna atmosfera i moc atrakcji Wśród nich pojawi się także wielkie koło Allegro! Już nie możemy się doczekać, żeby z góry zobaczyć nowe festiwalowe pole.

 

 

Obieramy kierunek nowa polska muzyka

Miesiąc przed Festiwalem, 24, 25 i 26 czerwca, odbędą się Eliminacje do Najpiękniejszego Festiwalu Świata. W tym roku spotkamy się w Kwidzynie, w Kwidzińskim Centrum Kultury, nieopodal naszego Centrum Szkoleniowego Szadowo Młyn. DO muzycznego pojedynku stanie 27 wykonawców z całej Polski. Poza uczestnikami konkursu wystąpią także goście specjalni - Nocny Kochanek, Tabu i Big Cyc. 

 

 

Najbezpieczniejszy Festiwal Świata

Na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zawsze najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Festiwalowiczów. Zwłaszcza w tym roku - w pandemii - prosimy Was - dbajcie o siebie samych i siebie nawzajem! Na ten moment w 27. Pol'and'Rock Festival może wziąć udział 20 tysięcy osób posiadających wejściówki. W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów w koncertach plenerowych może obecnie uczestniczyć 250 osób, przy czym do tego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione. Biorąc pod uwagę możliwości terenu, na którym będzie się odbywało wydarzenie, oraz panujące obostrzenia, do udziału w festiwalu zapraszamy 20 tys. osób, które w czasie wydarzenia będą w pełni zaszczepione oraz grupę osób, które - z przyczyn niezależnych od nich - nie mogą się zaszczepić (dotyczy dzieci poniżej 12. roku życia, osób zza granicy, których kalendarz szczepień nie obejmuje lub osób, które z uwagi na stan zdrowia nie mogą się zaszczepić). Jesteśmy w kontakcie z osobami, które zakupiły wejściówki w pierwszej turze – przed wprowadzeniem rozporządzenia - by móc zweryfikować ile spośród nich zamierza się zaszczepić. 

 

 

Możesz być w kontakcie z innymi Festiwalowiczami

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, jak budujemy 27. Pol'and'Rock Festival to śledź nasze profile w mediach społecznościowych, oglądaj Domową Orkiestrę - codzienny program Jurka Owsiaka na żywo oraz dołącz do naszego festiwalowego pola online na Discordzie! 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-10-07 14:50:00

Złoty Bączek powraca! Plebiscyt startuje już dzisiaj!

Kurz na festiwalowym polu już opadł — to znak, że czas wystartować z plebiscytem Złotego Bączka! W tej edycji Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata, będziecie mogli głosować na swojego faworyta spośród 39 zespołów!

2022-09-21 15:15:00

Już jest czysto! Podsumowanie akcji Zaraz Będzie Czysto

Zadbanie o festiwalowe pole jest dla nas bardzo ważne. Po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zaprosiliśmy festiwalowiczów do akcji Zaraz Będzie Czysto - zobaczcie, jak akcja wyglądała w tym roku i jakie ekologiczne rozwiązania były obecne na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

ZOBACZ TEŻ