Aktualności

3 lata Domowej Orkiestry

2023-03-13 15:55:00

13 marca 2020 roku opublikowaliśmy 1. odcinek Domowej Orkiestry. Aż trudno nam uwierzyć, że minęły już aż 3 lata! Łącznie wyemitowaliśmy 815 odcinków Domowej Orkiestry w 6 sezonach - to ponad tysiąc godzin razem z Wami! 

 

Jurek Owsiak podczas transmisji Domowej Orkiestry na żywo, fot. Łukasz Widziszowski

 

Byliście z nami, a my z Wami, podczas trudnego czasu początków pandemii COVID-19, kiedy tworzyliśmy Fundusz Interwencyjny i wspieraliśmy medyków walczących z koronawirusem, gdy przygotowywaliśmy Najpiękniejszą Domówkę Świata, przed 29., 30., i 31. Finałem WOŚP, kiedy byliśmy z naszym Najpiękniejszym Festiwalem Świata w nowych lokalizacjach - na lotnisku Makowice-Płoty dwa lata temu i na lotnisku Czaplinek-Broczyno rok temu, a także, gdy w Ukrainie rozpoczęła się wojna i jak najszybciej chcieliśmy podjąć działanie.

Prawie każdego dnia obserwowaliście i obserwujecie, jak funkcjonuje Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i byliście zawsze na bieżąco z tym, co się u nas dzieje. To fenomen, który nie byłby możliwy bez Was - fanów, widzów, komentujących, uczniów Klasy Domowej Orkiestry". Dziękujemy!

 

 

Aktualnie trwający, 6. sezon Domowej Orkiestry wystartował w Walentynki - 14 lutego 2023 roku. Chociaż dotychczas, przez pierwsze 5 sezonów, program nadawany był codziennie, od teraz Domowa Orkiestra emitowana jest dwa raz w tygodniu - we wtorki i czwartki o 11:00 na kanale KręciołaTV na YouTubie oraz na fundacyjnych profilach na Facebooku. 

6. sezon to również spora zmiana w formule programu - Jurek Owsiak postanowił zaprosić Was, widzów Domowej Orkiestry, jeszcze bliżej codziennej pracy w siedzibie Fundacji WOŚP na ul. Dominikańskiej w Warszawie i pokazywać wnętrze biura i działania zespołów. Rozmawialiśmy już z Lidią Niedźwiedzką-Owsiak, czyli Dyrektor ds. medycznych Fundacji WOŚP, Działem Obsługi Sztabów, Działem Aukcji, Działem Muzycznym, montażystami i grafikami. 

 

 

Najwięcej razy został obejrzany odcinek z koncertem Kwiatu Jabłoni z Najpiękniejszej Domówki Świata, który wyświetliliście aż 828 961 razy! Co ciekawe, wśród naszych widzów dominują mężczyźni, a najwięcej osób jest w wieku 25-44 lata. Oglądacie nas nie tylko z Polski, ale również z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Norwegii i Holandii. 

Kolejny odcinek Domowej Orkiestry już jutro! Bądźcie z nami o 11:00!

POKAŻ PODOBNE
2023-03-24 16:06:15

Teatr na ASP

Zapraszamy Was do opowieści o nieodłącznej części Akademii Sztuk Przepięknych — teatrze. To właśnie dziś — 27 marca — świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru.

2023-02-06 20:50:00

Kabaret Paranienormalni rozśmieszy na 29. Pol'and'Rock Festival!

Kabaret Paranienormalni zasila skład 29. Pol'and'Rock Festival! Grupa z Jeleniej Góry występuje na polskiej scenie już ponad 18 lat. Rozśmieszają, dzielą się dobrą energią i co najważniejsze — gdy mogą, to pomagają innym!

2023-03-17 15:00:00

Dzień Świętego Patryka – irlandzkie akcenty na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

Wszyscy ubrani na zielono? Dzisiaj Dzień Świętego Patryka – święto kultury irlandzkiej, dlatego wspominamy wszystkich artystów, którzy na Najpiękniejszy Festiwal Świata wprowadzili taneczną energie prosto z Zielonej Wyspy!

ZOBACZ TEŻ