Aktualności

5 kroków jak zagrać na zbliżającym się 26. Finale WOŚP

2017-11-16 10:18:35

 

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was Bank Zespołów dzięki któremu możecie zgłosić chęć udziału Waszej kapeli na zbliżającym się 26. Finale WOŚP. Wystarczy, że zarejestrujecie się na naszej stronie. Pamiętajcie, że wszystko odbywa się według zasady „Gram w Finale – nie biorę kasy”

 

> Zarejestruj się  <

Jak zgłosić zespół? Bardzo prosto.

  1. Po pierwsze rejestrujecie się na stronie.
  2. Potrzebnych będzie kilka informacji o Waszej kapeli takich jak region w którym gracie, czy rodzaj muzyki który wykonujecie.
  3. Wpisujecie jedną osobę z która będą się kontaktować organizatorzy.
  4. Zamieszczacie swoje zdjęcie. Warto dodać próbki twórczości umieszczone na serwisie YouTube czy też na Facebooku.
  5. Po takiej rejestracji Wasze zgłoszenie pojawi się na liście w Bazie Szefa Sztabu, który po podjęciu decyzji skontaktuje się z Wami i ustali zasady współpracy. Teraz wystarczy tylko poczekać.

Ponieważ sztaby starają się zminimalizować w jak największym stopniu koszty organizacji Finału w swojej miejscowości najważniejszą dla nas zasadą jest  „Gram w Finale – nie biorę kasy”. Oznacza to, że wychodzimy z prośba do zespołów, aby nie pobierali honorariów za wystąpienia.

 

fot. Grzegorz Adamek 

POKAŻ PODOBNE
2022-05-16 21:15:00

Oj będzie głośno! STAKE dołącza do line-upu

Pochodzą z Belgii i grają bardzo głośno. Jak ich muzyka poniesie się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Będziecie mieli okazję przekonać się już tego lata. STAKE dołączają do line-upu 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-05-30 21:10:00

Nova Twins zagrają na 28. Pol'and'Rock Festival

Nie ma drugiej takiej kapeli! Zespół Nova Twins dołącza do line-upu Dużej Sceny 28. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

2022-05-16 09:50:15

Szóste notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przed Wami szóste głosowanie plebiscytu Złotego Bączka! Łącznie oddaliście już aż 8 764 głosy! Która z gwiazd zeszłorocznej sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie miała zaszczyt wystąpić przez Wami jeszcze raz?

ZOBACZ TEŻ