Aktualności

5 kroków jak zagrać na zbliżającym się 26. Finale WOŚP

2017-11-16 10:18:35

 

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was Bank Zespołów dzięki któremu możecie zgłosić chęć udziału Waszej kapeli na zbliżającym się 26. Finale WOŚP. Wystarczy, że zarejestrujecie się na naszej stronie. Pamiętajcie, że wszystko odbywa się według zasady „Gram w Finale – nie biorę kasy”

 

> Zarejestruj się  <

Jak zgłosić zespół? Bardzo prosto.

  1. Po pierwsze rejestrujecie się na stronie.
  2. Potrzebnych będzie kilka informacji o Waszej kapeli takich jak region w którym gracie, czy rodzaj muzyki który wykonujecie.
  3. Wpisujecie jedną osobę z która będą się kontaktować organizatorzy.
  4. Zamieszczacie swoje zdjęcie. Warto dodać próbki twórczości umieszczone na serwisie YouTube czy też na Facebooku.
  5. Po takiej rejestracji Wasze zgłoszenie pojawi się na liście w Bazie Szefa Sztabu, który po podjęciu decyzji skontaktuje się z Wami i ustali zasady współpracy. Teraz wystarczy tylko poczekać.

Ponieważ sztaby starają się zminimalizować w jak największym stopniu koszty organizacji Finału w swojej miejscowości najważniejszą dla nas zasadą jest  „Gram w Finale – nie biorę kasy”. Oznacza to, że wychodzimy z prośba do zespołów, aby nie pobierali honorariów za wystąpienia.

 

fot. Grzegorz Adamek 

POKAŻ PODOBNE
2019-03-11 20:45:14

Zagłosuj w Plebiscycie Złotego Bączka

W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu. W czasie najbliższej, 25. edycji Festiwalu zostaną wręczone dwa Złote Bączki - jeden dla zespołu z Polski, drugi dla wykonawcy ze świata.

2019-03-11 13:18:03

Dub FX wraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata

Głos, pod którym kryje się multiinstrumentalista! Dub FX to uosobienie muzyki niezależnej. Po dziesięciu latach powraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata, by porwać publiczność w wir pozytywnej, zakręconej muzyki.

2019-03-04 14:05:30

Parkway Drive na Pol'and'Rock Festival

Ciężkie riffy, agresywne wokale i melodyjne refreny to przepis na szaleńcze pogo. Pierwszego dnia festiwalu zespół Parkway Drive z Australii zaserwuje porządną dawkę metalcore. Nie możecie przegapić ich występu na Dużej Scenie!

ZOBACZ TEŻ