Aktualności

5 kroków jak zagrać na zbliżającym się 26. Finale WOŚP

2017-11-16 10:18:35

 

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was Bank Zespołów dzięki któremu możecie zgłosić chęć udziału Waszej kapeli na zbliżającym się 26. Finale WOŚP. Wystarczy, że zarejestrujecie się na naszej stronie. Pamiętajcie, że wszystko odbywa się według zasady „Gram w Finale – nie biorę kasy”

 

> Zarejestruj się  <

Jak zgłosić zespół? Bardzo prosto.

  1. Po pierwsze rejestrujecie się na stronie.
  2. Potrzebnych będzie kilka informacji o Waszej kapeli takich jak region w którym gracie, czy rodzaj muzyki który wykonujecie.
  3. Wpisujecie jedną osobę z która będą się kontaktować organizatorzy.
  4. Zamieszczacie swoje zdjęcie. Warto dodać próbki twórczości umieszczone na serwisie YouTube czy też na Facebooku.
  5. Po takiej rejestracji Wasze zgłoszenie pojawi się na liście w Bazie Szefa Sztabu, który po podjęciu decyzji skontaktuje się z Wami i ustali zasady współpracy. Teraz wystarczy tylko poczekać.

Ponieważ sztaby starają się zminimalizować w jak największym stopniu koszty organizacji Finału w swojej miejscowości najważniejszą dla nas zasadą jest  „Gram w Finale – nie biorę kasy”. Oznacza to, że wychodzimy z prośba do zespołów, aby nie pobierali honorariów za wystąpienia.

 

fot. Grzegorz Adamek 

POKAŻ PODOBNE
2018-06-04 13:06:06

Złoty Bączek 2018 - notowanie 24

Przed Wami pierwszwe notowanie trzeciego etapu Złotego Bączka. Do finałowego etapu awansowały pierwsze trzy zespoły w każdej kategorii. Głosowanie w ostatnim, finałowym etapie potrwa do 29 czerwca!

2018-04-23 14:24:51

Złoty Bączek 2018 - notowanie 18

Przed nami pierwsze notowanie Złotego Bączka w 2 etapie. Możecie głosować już tylko na 5 zespołów w każdej kategorii. Dobra wiadomość jest jednak taka, że każdy z Was może ponownie oddać głos – tylko raz (na jeden wybrany zespół) w każdej kategorii.

2018-06-04 11:05:29

Harmonogram czwartego dnia sceny Viva Kultura

Przed Wami harmonogram czwartego, ostatniego dnia koncertów na scenie Viva Kultura. Sprawdźcie, kto zagra dla Was w sobotę 4 sierpnia w Pokojowej Wiosce Kryszny!

ZOBACZ TEŻ