Aktualności

5 kroków jak zagrać na zbliżającym się 26. Finale WOŚP

2017-11-16 10:18:35

 

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was Bank Zespołów dzięki któremu możecie zgłosić chęć udziału Waszej kapeli na zbliżającym się 26. Finale WOŚP. Wystarczy, że zarejestrujecie się na naszej stronie. Pamiętajcie, że wszystko odbywa się według zasady „Gram w Finale – nie biorę kasy”

 

> Zarejestruj się  <

Jak zgłosić zespół? Bardzo prosto.

  1. Po pierwsze rejestrujecie się na stronie.
  2. Potrzebnych będzie kilka informacji o Waszej kapeli takich jak region w którym gracie, czy rodzaj muzyki który wykonujecie.
  3. Wpisujecie jedną osobę z która będą się kontaktować organizatorzy.
  4. Zamieszczacie swoje zdjęcie. Warto dodać próbki twórczości umieszczone na serwisie YouTube czy też na Facebooku.
  5. Po takiej rejestracji Wasze zgłoszenie pojawi się na liście w Bazie Szefa Sztabu, który po podjęciu decyzji skontaktuje się z Wami i ustali zasady współpracy. Teraz wystarczy tylko poczekać.

Ponieważ sztaby starają się zminimalizować w jak największym stopniu koszty organizacji Finału w swojej miejscowości najważniejszą dla nas zasadą jest  „Gram w Finale – nie biorę kasy”. Oznacza to, że wychodzimy z prośba do zespołów, aby nie pobierali honorariów za wystąpienia.

 

fot. Grzegorz Adamek 

POKAŻ PODOBNE
2022-12-05 21:40:00

Poznaliśmy kolejne zespoły, które zagrają podczas finałowego koncertu w Warszawie!

W audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił kolejne zespoły, które zagrają 29 stycznia 2023 roku na Placu Bankowym w Warszawie! Do składu dołączają: Blenders, Kashell, Żurkowski i Dziwna Wiosna!

2022-11-28 21:30:00

31. Finał WOŚP - poznaliśmy pierwszych artystów!

W poniedziałek 28 listopada, w swojej autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił pierwsze zespoły, które zagrają podczas warszawskiego 31. Finału WOŚP. Koncerty odbędą się 29 stycznia na Placu Bankowym w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ