Aktualności

5 powodów, dlaczego warto zagłosować na Przystanek Woodstock

2017-11-09 13:05:13

 

Przystanek Woodstock po raz kolejny został nominowany w prestiżowym plebiscycie European Festival Awards! Pamiętajcie, że głosowanie trwa do 30 listopada i zobaczcie, dlaczego warto zagłosować na nasz festiwal!

 

1 - Głosując okazujecie wsparcie dla Przystanku Woodstock! Jest ono dla nas nieocenione! 

 

2 - Pokazujecie, że też go współtworzycie razem z nami! Dziękujemy za wszystkie życzliwe słowa wsparcia, za to, że podczas festiwalu ułatwiacie pracę organizatorom stosując się do poleceń wolontariuszy Pokojowego Patrolu! Dziękujemy za wszystkie propozycje zespołów i za Wasze pomysły. Za to, że razem z nami dbacie o teren festiwalu. Dziękujemy za wszystkie wpłaty online na organizację Przystanku Woodstock. Nasz festiwal organizujemy w podziękowaniu za zimową finałową zbiórkę, a jego koszty pokrywamy z wpłat sponsorów i darowizn celowych, więc tym bardziej dziękujemy za każde okazane wsparcie!

 

3 - Dzięki udziałowi w plebiscycie European Festival Awards możemy pochwalić się zagranicą naszym festiwalem "made in Poland"! Jurek Owsiak powiedział, że: "Jesteśmy niezwykle dumni i szczęśliwi, że możemy podzielić się naszym Najpiękniejszym Festiwalem Świata na arenie międzynarodowej. Idea tego plebiscytu polega na przyjacielskiej rywalizacji i to jest coś z czym zgadzamy się w 100%. To doskonała okazja na pokazanie specjalistom z branży muzycznej super marki "made in Poland", festiwalu który łączy ludzi z zupełnie różnych światów".

 

4 - Dzięki głosowaniu inni dowiedzą się, jaki mamy fajny festiwal!

 

5 - Głosując możecie wygrać nagrody od Pro-ject Audio Systems!

 

Zagłosuj!

 

Nagrody w plebiscycie European Festival Awards są przyznawane w 15 kategoriach – festiwale podzielone są w zależności od ilości odwiedzających lub też miejsc, w których są organizowane. Doceniane są też innowacyjne rozwiązania w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa wydarzenia, projekty mające na celu ochronę środowiska, inicjatywy promujące idee zaangażowania społecznego, a także wkład wydarzenia w budowę świadomości społecznej festiwalowiczów. 

 

Przystanek Woodstock nominowany został w kategorii "Najlepszy Duży Festiwal", w której rywalizuje z innymi festiwalami organizowanymi na wolnym powietrzu i odwiedzanymi przez co najmniej 400 000 uczestników.

 

Fot. Fundacja WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2022-05-16 21:15:00

Oj będzie głośno! STAKE dołącza do line-upu

Pochodzą z Belgii i grają bardzo głośno. Jak ich muzyka poniesie się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Będziecie mieli okazję przekonać się już tego lata. STAKE dołączają do line-upu 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-04-12 11:47:44

Poznaj notowanie Złotego Bączka

Zostało 114 dni po Pol'and'Rock Festival! Poznaj wyniki głosowania na 1 tydzień po ogłoszeniu plebiscytu.

2022-05-17 10:34:51

Tak zagrali rok temu! Kto wygra Złotego Bączka?

Zeszłoroczny 27. Pol'and'Rock Festival odbył się na Lotnisku Makowice - Płoty, które ugościło Was - Najpiękniejszą Publiczność Świata i wielu wspaniałych artystów z Polski i ze świata. Trwa Plebiscyt Złotego Bączka, czyli głosowanie publiczności na najlepszy koncert. Kto zasłużył na to wyróżnienie w 2021 roku?

ZOBACZ TEŻ
nota prawna