Aktualności

5 rzeczy, których warto spróbować, oglądając Festiwal online

2021-07-28 19:17:59

Zorganizujcie swoją Domówkę!

Nie ma Was z nami na festiwalowym polu na Lotnisku w Makowicach-Płotach? Nic straconego! Transmitujemy online łącznie ponad 50 godzin koncertów i spotkań na Akademii Sztuk Przepięknych, które możecie oglądać z każdego miejsca na świecie. Oglądajcie nas wspólnie z przyjaciółmi, organizując Domówkę! Nie zapomnijcie o zgłoszeniu jej do naszej Mapy Domówek :)

 

 


Bądźcie aktywni w sieci!

Będziecie oglądać transmisję online w domu? W większym gronie? Organizujecie Domówkę? Bądźcie aktywni w sieci! Jurek Owsiak czyta Wasze komentarze, dlatego obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych, komentujcie transmisje, dzielcie się z nami wspomnieniami, a także pokażcie, jak bawicie się na swoich Domówkach! No i najważniejsze – nie zapomnijcie nas oznaczyć :) Nasze profile znajdziecie m.in. na Facebooku, Instagramie i Twitterze!

Pokażcie nam klimat swoich domówek, pozdrówcie znajomych lub opowiedzcie o swoich festiwalowych wspomnieniach z poprzednich edycji, przesyłając nam krótkie wideo na adres: [email protected] – najciekawsze z Waszych materiałów wyświetlimy podczas transmisji LIVE z Festiwalu!

 

Co więcej, dzięki wsparciu platformy SerwerSMS.pl, możecie:

  • wysyłać SMSy na numer 4330 z pozdrowieniami, które następnie będą wyświetlane w trakcie transmisji,
  • wysyłać SMSy z pozdrowieniami do Radia Pol’and’Rock.

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Pol'and'Rock Festival (@polandrockfestival)

 


Dołączcie do wirtualnego pola na Discordzie!

Na naszym wirtualnym polu mamy już ponad 6 tysięcy Festiwalowiczów! Już teraz możecie dołączyć do naszego serwera na Discordzie – miejsca, gdzie możecie poznawać nowych ludzi, dzielić się wrażeniami, wspominać i rozgadywać się na około festiwalowe tematy. Na kilkudziesięciu kanałach tematycznych możecie rozmawiać na trzy sposoby – wideo, głosowo lub na czacie, a także korzystać z pięknych festiwalowych emoji! Dodatkowo na kanałach głosowych znajdziecie boty, które odtwarzają Antyradio oraz muzykę festiwalową.

Na Discordzie znajdziecie także przestrzenie, w których możecie zadawać pytania do naszego zespołu, a także gości ASP, ogłoszenia oraz najważniejsze linki, strefę konkursów, a także najważniejszą atrakcję – Wirtualny Namiot Spotkań na Discordzie. Będą tam miały miejsce spotkania na żywo z zespołami takimi, jak Łydka Grubasa, Dubioza Kolektiv, Black River oraz Hańba!

Przygotowaliśmy dla Was również kanały dotyczące Waszych Domówek w różnych województwach, a także wątek Zróbmy Coś Razem, w którym umawiamy się na wspólne gotowanie, malowanie flag i sadzenie kwiatów. W skrócie – zarażamy innych swoimi pasjami. Na festiwalowym Discordzie nie sposób się nudzić!


 

 

 

Harmonogram Wirtualnego Namiotu Spotkań na Discordzie 


Zadbajcie o festiwalowy klimat!

To jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż rock'n'roll, rock'n'roll, rock'n'roll!

Jurek Owsiak

To Wy tworzycie klimat Najpiękniejszego Festiwalu Świata, dlatego zadbajcie o niego również na swoich Domówkach! Wskakujcie w najlepsze festiwalowe stroje (lub dresy i pidżamy), przygotujcie kolorowy makijaż czy markerowe tatuaże, nie zapomnijcie też o festiwalowych koszulkach i innych gadżetach z SiemaShopu!

 

 

Festiwalowicz z gitarą na 27. Pol'and'Rock Festival. fot. Paweł Krupka

 

 

Festiwalowe aktywności na Waszych Domówkach

Festiwal jest pełen twórczych atrakcji i takie mogą być również Wasze Domówki! Tutaj możecie stworzyć piękne, festiwalowe flagi czy tabliczki, pomalować torby wielokrotnego użytku, albo zrobić łapacze snów! Pobawcie się w rękodzielników, aby poczuć się jak na warsztatach ASP. Wolicie inne aktywności? Polecamy Wam również festiwalowe puzzle lub grę planszową Pol’and’Rock! Sprawdźcie też przygotowane przez nas wykreślanki i rozsypanki oraz teksty do karaoke!

A jeśli najbardziej brakuje Wam festiwalowego jedzenia, proponujemy zrobić słynne ziemniaczki z kefirem, a także podrzucamy Wam przepis na pyszną halawę ;)

 Przepis na halawę

 

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-06-03 14:45:22

Ostatni dzień zgłoszeń do strefy NGO!

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe do współtworzenia z nami Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Jeszcze tylko dzisiaj do końca dnia NGO mogą zgłosić chęć zorganizowania na 28. Pol'and'Rock Festival warsztatów i zajęć dla festiwalowiczów.

2022-04-13 14:03:25

Wiadomość od Jurka na temat 28. Pol'and'Rock Festival!

Od zawsze ideą Festiwalu było spotkanie się w pokojowej, pełnej przyjaźni, tolerancji atmosferze. Ten Festiwal od samego początku budował społeczność obywatelską, która potrafiła nie tylko gorąco przyjąć artystów, ale także wyrażać swoje zdanie! Ten rok będzie wyjątkowy dla naszego Festiwalu.

2022-05-16 09:50:15

Szóste notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przed Wami szóste głosowanie plebiscytu Złotego Bączka! Łącznie oddaliście już aż 8 764 głosy! Która z gwiazd zeszłorocznej sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie miała zaszczyt wystąpić przez Wami jeszcze raz?

ZOBACZ TEŻ