Aktualności

6 koncertów z ważnym przesłaniem

2020-03-11 10:00:00

 

Na Najważniejszym Festiwalu Świata najważniejszymi wartościami są miłość, przyjaźń i muzyka. Zobacz, którzy muzycy podczas 25. Pol'and'Rock Festival zdecydowali się podzielić tymi pięknymi ideami z Wami!

 

Majka Jeżowska

 

Przed koncertem były głosy, że Majka nie pasuje do Pol'and'Rock, ale jej występ, profesjonalizm i to jak porwała publiczność, pokazały, niedowiarkom, że jest to osoba na właściwym miejscu. Koncert Majki był niesamowity, wszyscy bez względu na wiek bawiliśmy się wspaniale. Pod sceną znalazły się zarówno rodziny z  dziećmi, młodsi, starsi, pary jak i grupy znajomych. W końcu wszystkie dzieci nasze są! Poczuliśmy tą wspaniałą pozytywną energię muzyki artystki. 

 

 

 Fot. Dominik Malik

 

 

Majka przeniosła nas w czas dzieciństwa i mogliśmy wsłuchać się w teksty piosenek, które mówią o ważnych wartościach: tolerancji, miłości i wzajemnym szacunku. Muzyka Majki Jeżowskiej wprawia każdego w dobry nastrój i sprawia, że nawet największe "smutasy" się uśmiechają. Pod Małą Sceną znalazły się tłumy fanów i sympatyków twórczości Majki, był ogień! 

 

 

 

 

Skunk Anansie

 

Skunk Anansie to zdecydowanie inny gatunek muzyki i totalnie inna energia. Zespół jest jedną z niewielu kapel, które są w stanie przejąć totalne panowanie nad sceną i publicznością, ale to, co wydarzyło się podczas koncertu na festiwalu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. To był obłęd! Energiczna wokalistka poczuła się tak komfortowo, że spontanicznie postanowiła wejść w tłum Festiwalowiczów. Poziom adrenaliny podskoczył, a i my wszyscy zebrani pod sceną oszaleliśmy. Sam zespół opisuje ten koncert jako "piękny chaos" i to jest idealne określenie tego koncertu. Żywiołowa, mocna muzyka została świetnie przyjęta i, mimo że ten koncert to już historia, zostanie w naszej pamięci na długi czas. 

 

 

 

 

Istotnym momentem koncertu był apel wokalistki. Pol'andRock to wspaniała społeczność i cudowni ludzie, wiemy że jest to czas gdzie wolność, równość i miłość do drugiego człowieka jest najważniejsze. Ale pamiętajmy o tych wartościach również w codziennym życiu. Niestety, w dzisiejszych czasach bardzo tego brakuje.

 

 

Fot. Bartek Muracki

 

Crystal Fighters

 

Nowatorskie podejście do tworzenia muzyki, ciekawe aranżacje i sceniczne szaleństwo zespołu zostało docenione. Poza wspaniałym doznaniem muzycznym były również ważne słowa i przekazanie dużej ilość dobrych wibracji. Wolność, jaką ma w sobie wokalista, udzieliła się nam wszystkim i pozwoliła nam się zrelaksować i naładować energią. Zdecydowanie publika poczuła płynącą z serca muzę i świetnie się bawiła.

 

Fot. Damian Mekal

 

 

Krzysztof Zalewski

 

Gitarowe brzmienie i jeden z najpopularniejszych męskich głosów polskiej sceny muzycznej to koncert Krzysztofa Zalewskiego. Wiedzieliśmy, że wszyscy będziemy się dobrze bawić podczas jego koncertu, ale to, co się wydarzyło na Dużej Scenie przeszło nasz najśmielsze oczekiwania. Był to koncert kompletny i wyważony. Był ogień, zabawa, taniec, ale również ważne słowa. Krzysztof przypomniał nam o sprawach istotnych w życiu każdego człowieka, o jakich wyborach dokonujemy. Artysta zabrał głos również na temat przykrych wydarzeń związanych z marszem równości w Białymstoku. To idealne miejsce do przekazywania ważnych idei, Pol'and'Rock to wolność słowa i poglądów, otwartość i okazywanie sobie szacunku i miłości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tulia

 

Obrzędowe, ludowe, pełne kolorytu dziewczyny stroje i piękne, białe głosy, które płyną prosto z serca. Takich występów oczekuje Mała Scena festiwalu. Maksymalne wykorzystanie naturalnych rezonatorów ciała, pełna kontrola barwą. Słuchając ich głosów czuliśmy jak ciarki przeszywają nasze ciała. Te wykonawczynie zgromadziły tłumy na Małej Scenie festiwalu, jednocześnie pokazując świeżość, elementy folkloru i nowe brzmienie. Staliśmy mocno zainteresowani i czekaliśmy na każdy kolejny dźwięk, klimat. Laureatki Fryderyka za debiut roku 2019 pokazały swoją młodość, zaangażowanie i ogromne serce na scenie.

 

 

 Fot. Dominik Malik

 

 

Agnieszka Chylińska 

 

Wyjątkowy jest fakt, że świętowaliśmy dwa jubileusze: 25-lecie działalności artystycznej oraz 25. Pol'and'Rock Festival.  Agnieszka razem z publicznością najpiękniejszego festiwalu stworzyli unikatową atmosferę. Wszyscy czuliśmy, że jesteśmy razem z artystką na scenie. Było wzruszająco, kiedy tysiące osób zgromadzonych pod Dużą Sceną zaśpiewało "Kiedy powiem sobie dość", po czym Agnieszka szczerze przyznała. Po samej wokalistce było widać niesamowitą wdzięczność z tego, że jest z nami. Poczuliśmy jej magię, wrażliwość i otwartość. Zaprosiła nas do swojego muzycznego świata, a my chętnie w nim zostaliśmy.

 

 

Fot. Damian Mekal

 

 

••• Tutaj możesz kupić płytę z tego koncertu •••

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-06-02 13:05:00

Wielka obniżka cen festiwalowych Winyli w SiemaShop

Nakręcamy się na 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszą Domówkę Świata! Z tej okazji mamy dla Was wiele niepowtarzalnych niespodzianek, a już dziś jedna z nich! Skocz na SiemaShop.pl i zamów krążki Twoich ulubionych zespołów z wyjątkowych, festiwalowych koncertów. Teraz specjalnie dla Ciebie obniżyliśmy ceny limitowanych edycji, by jeszcze lepiej przygotować się do Domówki Online.

2020-06-03 10:00:00

Zagraj w spocie promującym Najpiękniejszą Domówkę Świata!

Zgłoś się i nakręć razem z nami wyjątkowy spot promujący 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE, czyli Najpiękniejszą Domówkę Świata! Do nakręcenia spotu poszukujemy 10 statystów. Dołącz do wyjątkowej ekipy i przeżyj filmową przygodę na planie w rytm Pol'and'Rockowej muzyki!

2020-06-25 12:30:00

Perfumy „Pol’and’Rock” Music w drogeriach Sephora

Dziś w sklepach Sephora swoją premierę mają unikatowe Perfumy Music marki WOŚP. To orientalno – drzewne połączenie zapachów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cały zysk ze sprzedaży Sephora zdecydowała przekazać Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna