Aktualności

Allegro zaprasza do swojej strefy!

2019-07-21 20:22:03

 

Allegro już od 10 lat towarzyszy Wam na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Co roku Strefa Allegro to nie tylko ciekawe atrakcje, ale także inspirujący przekaz. Tym razem tematem przewodnim będzie hasło #BeSmart #LessWaste - edukacja ekologiczna w festiwalowym stylu.

 

 

W trakcie trwania festiwalu, w Strefie Allegro będziecie mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez pracowników i sprzedawców Allegro. Podczas zajęć chętni nauczą się, jak zrobić woskowijkę, kosmetyki czy torbę na zakupy z materiałów z odzysku. A to nie wszystko! Allegro zaprosi Was do tajemniczego EKOlabiryntu pełnego ciekawych instalacji artystycznych i wartościowych informacji na temat stanu naszego środowiska. Wejście do środka zmieni podejście do ekologii niejednego sceptyka! A po wyjściu z labiryntu, będziecie mogli nagrać video życzenia dla naszej planety. Filmy zostaną po festiwalu zamknięte w kapsule czasu i będą czekały na odtworzenie za sto lat!

 

“Bardzo cieszymy się, że Allegro jest z nami także w tym roku. Jak wiecie, dbamy o czystość na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, organizując akcję “Zaraz Będzie Czysto”, tym większą radością jest dla nas fakt, że Allegro organizuje strefę pod hasłem #BeSmart #WasteLess i edukuje oraz zachęca do większej dbałości o środowisko. Razem możemy więcej. Kto wie może wkrótce będziemy nie tylko największym festiwalem w Europie, ale i tym najczystszym!” - mówi Jerzy Owsiak, Prezes Fundacji WOŚP.

 

 

Zabawa z najlepszym widokiem na Najpiękniejszy Festiwal Świata

 

Strefa Allegro to przede wszystkim świetna zabawa! Jak co roku, będziecie mieli okazję zobaczyć koncerty z wysokości 32 metrów. Wielkie Koło Allegro od lat góruje nad festiwalem i przyciąga tłumy festiwalowiczów.

 

Na polu festiwalowym często można spotkać osoby w naprawdę odjechanych strojach. Allegro postanowiło docenić Waszą kreatywność i zaprosić Was wspólnej zabawy na Allegro Fashion Freak Show. Codziennie w pomarańczowej strefie odbędą się castingi, w których wezmą udział kreatorzy festiwalowych trendów. W sobotę, podczas finałowego pokazu, Allegro wspólnie z gwiazdami wyłoni zwycięzców i nagrodzi ich bonami na zakupy w serwisie.

 

Allegro nie zapomina także o tych, którzy nie mogli pojawić się na festiwalu. Filip Chajzer i Szymon Majewski zaproszą na codzienne, 30 minutowe facebookowe relacje na żywo z samego serca Strefy, w których pokażą, jak bawią się Pol’and’Rockowicze i opowiedzą o temacie przewodnim tegorocznej strefy - #BeSmart #WasteLess.

 

Więcej informacji o strefie Allegro na Pol’and’Rock Festival na stronie: polandrock.allegro.pl

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ