Aktualności

Anja Rubik na ASP!

2018-07-02 19:08:37

 

Anja Rubik jest najbardziej rozpoznawalną polską modelką na świecie i od osiemnastu lat znajduje się na szczycie branży modowej. Brała udział w kampaniach reklamowych dla najbardziej znanych domów mody, między innymi Chloe, Gucci, Chanel, Valentino, Estee Lauder, Versace i YSL. Anja stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych muz Karl’a Lagerfeld’a i pomogła Anthony'emu Vaccarello rozpocząć karierę w roli nowego dyrektora kreatywnego marki Saint Laurent.

 

 

 

Przez ostatnie dwie dekady Rubik znajdowała się na dziesiątkach okładek Vogue oraz innych magazynów modowych, brała także udział w produkcjach telewizyjnych oraz pokazach. Anja Rubik stworzyła liczne kolekcje z markami modowymi, zajmuje się także creative direction oraz konsultingiem w branży modowej. Vogue Paris nazwał Rubik jedną z top modelek ostatniej dekady. Jako założycielka i redaktorka naczelna Magazynu 25, Anja stała się siłą twórczą, prezentującą artystów i fotografów z całego świata. Magazyn współpracuje między innymi z Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin, Marina Abramovic, Araki, Woodkid, JR, Carsten Holler, Hedi Slimane i Daniel Arsham. W 2014 roku Rubik stworzyła swój własny zapach "Original by Anja Rubik".

 

Anja Rubik na backstagu akcji #sexedpl

 

Anja osobiście interesuje się sztuką i jest kuratorką Art and Fashion Forum - otwartej platformy mającej na celu inspirowanie i edukowanie. Anja Rubik współtworzyła panel dyskusyjny w ramach 2016 Istanbul International Arts and Culture Festival. W uznaniu dla jej globalnego doświadczenia w zakresie przedsiębiorczości i działalności filantropijnej, Anja Rubik została zaproszona do grona doradców Brooklyn Museum. W 2017 roku Rubik przyjęła rolę konsultantki kreatywnej i ambasadorki organizacji Parley, z którą niestrudzenie tworzy globalne kampanie dotyczące ochrony oceanów i zrównoważonego rozwoju.

 

 

W tym samym roku Anja Rubik rozpoczęła w Polsce kampanię #sexedpl dotyczącą edukacji seksualnej. Kampania powstała aby wypełnić pustkę w aktualnym programie nauczania. Kampania #SEXEDPL wystartowała 28 października 2017. W 14 opublikowanych 60- sekundowych filmikach znane osoby z Polski wypowiadały  się między innymi na temat świadomej zgody, dostępnych metod antykoncepcyjnych, a także jak rozmawiać z dzieckiem o seksie.

 

Anja Rubik i jej kampania #sexedpl

 

Od wielu lat Anja Rubik przekracza granice między światem mody, a światem sztuki oraz  sprawami społecznymi i środowiskowymi.

 

POKAŻ PODOBNE
2018-11-19 17:03:40

Bez marzeń nie byłoby wspomnień!

Bez wspomnień nie byłoby marzeń... Najpiękniejszych emocji nie było bez Was. Tworzycie nasz najpiękniejszy album niezapomnianych chwil. Jesteście bohaterami naszych snów, planów... kolejnych Festiwali Pol'and'Rock.

2018-11-21 13:47:25

Nie spinaj się, zepnij się! Zostały tylko dwa dni! 

Tylko wspólnymi siłami możemy iść po sukces! Trzy nominacje do Nagrody Publiczności w konkursie „Złote Spinacze” są najlepszym przykładem, że razem możemy wszystko!

ZOBACZ TEŻ