Aktualności

Aplikacja mobilna woodstockowym przewodnikiem

2017-07-31 22:12:40

Kieszonkowy mobilny niezbędnik dostępny za pomocą jednego kliknięcia pomoże zaplanować nie tylko najbliższe dni, ale i ułatwi poruszanie się po festiwalowym polu. Przejrzysta mapka zaprowadzi Was do każdego wybranego miejsca.

Podobnie, jak w poprzednim roku, tak i tym razem aplikacja pomoże Wam spakować się na tegoroczną imprezę, zaplanuje razem z Wami podróż i dzięki obszernym informacjom i materiałom video o tegorocznych artystach umili czas spędzony np. w pociągu jadącym na Przystanek Woodstock.

Aplikacja pozwala także na bezpośredni dostęp do nowinek zamieszczanych na stronie Woodstock Festival a także przeniesie Was na stronę www.kreciola.tv, gdzie będziecie mogli zobaczyć koncerty, relacje z wydarzeń i woodstockowego pola, wywiady z artystami i codzienny vlog Jurka Owsiaka.

Najważniejszą jednak funkcją jest zaplanowanie listy koncertów i wydarzeń, które chcecie zobaczyć w tym roku. Możecie przeglądać wydarzenia wybierając po kolei każdy dzień festiwalu lub sugerując się miejscem, do którego planujecie się udać. Ci, którzy nie zdążą zapoznać się z zespołami, mogą wybrać konkretny gatunek muzyczny – aplikacja wskaże propozycje koncertów, które powinny zaspokoić Wasze gusta. Następnie wystarczy dodać wydarzenie do ulubionych i uzupełnić swoją listę artystycznych marzeń.

Nie zapomnijcie również zajrzeć do zakładki „Spotkania z zespołami” – czeka tam na Was rozpiska spotkań z tegorocznymi artystami, na które serdecznie Was zapraszamy.

A jeśli zapomnicie lub nie zdążycie odwiedzić naszego sklep SiemaShop na pasażu – nie martwcie się - zakupy możecie zrobić w drodze powrotnej łącząc się ze stroną sklepu bezpośrednio z aplikacji.

 

Podsumowując – co zyskacie ściągając woodstockową aplikację?

  • Informacje o Przystanku Woodstock, w tym aktualności oraz dostęp do relacji video.
  • Niezbędnik Woodstokowicza – co zabrać, co zostawić w domu – „Spakuj się na festiwal”
  • Vademecum bezpieczeństwa, które zawiera także listę i adresy aptek znajdujących się na terenie Kostrzyna nad Odrą. Chorujesz lub przyjmujesz stale leki? Koniecznie przeczytaj zakładki „Zadbaj o siebie” i „Pierwsza Pomoc”! Zgubiłeś coś – zajrzyj na „Informacje praktyczne”
  • "Zakupy na Przystanku" - informacje o pasażu handlowym, Miasteczku Leszka, rockowym sklepie Lidla, gastronomii. Jesteś wegetarianinem lub weganinem? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!
  • Informacje o organizacji ruchu czyli kiedy, gdzie, dokąd. Nie ważne czy jedziesz pociągiem, czy samochodem, czy szukasz przyjaciela do wspólnej podróży, czy masz miejsce w samochodzie – FAQ „Przyjazdy i wyjazdy” są dla każdego!
  • Opisy tegorocznych artystów z materiałami video ich twórczości.
  • Mapę festiwalowego pola.
  • Kalendarz wydarzeń z podziałem na dni festiwalu, sceny, gatunki muzyczne. Dowiecie się kiedy, gdzie, o której godzinie i czas trwania danego koncertu.
  • Zakładkę „The Best Of” – dla tych, co nie mogą lub nie chcą się zdecydować.
  • Koncerty to nie wszystko – zobacz co jeszcze czeka na Ciebie podczas tegorocznego Przystanku Woodstock czyli „Spotkanie z zespołami”, „Dzieje się”, „Strefa Play”.

Ściągnij najpiękniejszą aplikację zamiast pytać i włącz Play na gotowe odpowiedzi.

(Syla)

fot. Dawid Ilnickifot. Dawid Ilnicki

POKAŻ PODOBNE
2020-03-02 21:00:00

Black River na Pol'and'Rock Festival

Behemoth, Dimmu Borgir, Rootwater, Geisha Goner, HUNTER, Vesania czy Neolithic – muzycy znani właśnie z tych formacji tworzą BLACK RIVER, jedną z najciekawszych polskich kapel z nurtu ciężkiego grania, którą w tym roku zobaczycie na 26. Pol'and'Rock Festival.

2020-02-17 20:00:00

Tagada Jones na Pol'and'Rock Festival

Na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagra hardcorowa formacja Tagada Jones. Francuski zespół ma na koncie 25 lat bezkompromisowego grania, czyli ponad 1950 występów na scenach w 32 państwach i 9 świetnie przyjętych przez krytyków i fanów punka albumów. Tagada Jones to jedyna francuskojęzyczna kapela punkowa koncertująca na całym świecie.

2020-01-23 10:57:54

Złoty Bączek 2020 - notowanie 5

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

ZOBACZ TEŻ