Aktualności

Aplikacja mobilna woodstockowym przewodnikiem

2017-07-31 22:12:40

Kieszonkowy mobilny niezbędnik dostępny za pomocą jednego kliknięcia pomoże zaplanować nie tylko najbliższe dni, ale i ułatwi poruszanie się po festiwalowym polu. Przejrzysta mapka zaprowadzi Was do każdego wybranego miejsca.

Podobnie, jak w poprzednim roku, tak i tym razem aplikacja pomoże Wam spakować się na tegoroczną imprezę, zaplanuje razem z Wami podróż i dzięki obszernym informacjom i materiałom video o tegorocznych artystach umili czas spędzony np. w pociągu jadącym na Przystanek Woodstock.

Aplikacja pozwala także na bezpośredni dostęp do nowinek zamieszczanych na stronie Woodstock Festival a także przeniesie Was na stronę www.kreciola.tv, gdzie będziecie mogli zobaczyć koncerty, relacje z wydarzeń i woodstockowego pola, wywiady z artystami i codzienny vlog Jurka Owsiaka.

Najważniejszą jednak funkcją jest zaplanowanie listy koncertów i wydarzeń, które chcecie zobaczyć w tym roku. Możecie przeglądać wydarzenia wybierając po kolei każdy dzień festiwalu lub sugerując się miejscem, do którego planujecie się udać. Ci, którzy nie zdążą zapoznać się z zespołami, mogą wybrać konkretny gatunek muzyczny – aplikacja wskaże propozycje koncertów, które powinny zaspokoić Wasze gusta. Następnie wystarczy dodać wydarzenie do ulubionych i uzupełnić swoją listę artystycznych marzeń.

Nie zapomnijcie również zajrzeć do zakładki „Spotkania z zespołami” – czeka tam na Was rozpiska spotkań z tegorocznymi artystami, na które serdecznie Was zapraszamy.

A jeśli zapomnicie lub nie zdążycie odwiedzić naszego sklep SiemaShop na pasażu – nie martwcie się - zakupy możecie zrobić w drodze powrotnej łącząc się ze stroną sklepu bezpośrednio z aplikacji.

 

Podsumowując – co zyskacie ściągając woodstockową aplikację?

  • Informacje o Przystanku Woodstock, w tym aktualności oraz dostęp do relacji video.
  • Niezbędnik Woodstokowicza – co zabrać, co zostawić w domu – „Spakuj się na festiwal”
  • Vademecum bezpieczeństwa, które zawiera także listę i adresy aptek znajdujących się na terenie Kostrzyna nad Odrą. Chorujesz lub przyjmujesz stale leki? Koniecznie przeczytaj zakładki „Zadbaj o siebie” i „Pierwsza Pomoc”! Zgubiłeś coś – zajrzyj na „Informacje praktyczne”
  • "Zakupy na Przystanku" - informacje o pasażu handlowym, Miasteczku Leszka, rockowym sklepie Lidla, gastronomii. Jesteś wegetarianinem lub weganinem? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!
  • Informacje o organizacji ruchu czyli kiedy, gdzie, dokąd. Nie ważne czy jedziesz pociągiem, czy samochodem, czy szukasz przyjaciela do wspólnej podróży, czy masz miejsce w samochodzie – FAQ „Przyjazdy i wyjazdy” są dla każdego!
  • Opisy tegorocznych artystów z materiałami video ich twórczości.
  • Mapę festiwalowego pola.
  • Kalendarz wydarzeń z podziałem na dni festiwalu, sceny, gatunki muzyczne. Dowiecie się kiedy, gdzie, o której godzinie i czas trwania danego koncertu.
  • Zakładkę „The Best Of” – dla tych, co nie mogą lub nie chcą się zdecydować.
  • Koncerty to nie wszystko – zobacz co jeszcze czeka na Ciebie podczas tegorocznego Przystanku Woodstock czyli „Spotkanie z zespołami”, „Dzieje się”, „Strefa Play”.

Ściągnij najpiękniejszą aplikację zamiast pytać i włącz Play na gotowe odpowiedzi.

(Syla)

fot. Dawid Ilnickifot. Dawid Ilnicki

POKAŻ PODOBNE
2020-05-15 14:00:00

Oglądaj teraz koncerty z Pol'and'Rock na żywo

Tęsknisz za gorącym, letnim Festiwalem? Dniami dobrej muzy i dobrą zabawą? Planowałeś jechać na tegoroczny Festiwal, a może byłeś już kiedyś i po latach wróciłbyś wspomnieniem do tamtych dni? Poczuj Pol’and’Rock na żywo w internecie. Włącz i oglądaj już dziś koncerty na żywo online!

2020-07-06 11:02:15

Zdradzamy niespodzianki Najpiękniejszej Domówki Świata

Już za 23 dni rozpoczynamy Najpiękniejszą Domówkę Świata, w związku z tym zdradzamy Wam nasz plany na to szczególne wydarzenie. Mamy nadzieję, że mimo czasu pandemii, będziemy świętować czas wolności, równości i dobrej zabawy.

2020-05-26 20:51:14

Złoty Bączek 2020 - notowanie 23

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna