Aktualności

Artyści festiwalu docenieni w plebiscycie Antyradia 2019

2020-03-20 14:24:55

 

 

W tym roku zwycięzcy plebiscytu Antyradia to zespoły związane z naszym Festiwalem. Jesteśmy dumni, że talent i praca artystów występujących na Najpiękniejszym Festiwalu Świata została zauważona.

 

Wokalistka Rocku 2019 Polska Daria Zawiałow

Daria zachwyciła nas podczas 25 Pol'and'Rock Festival. Jej piękny głos wprowadził nas w muzyczny trans, z którego nie chcieliśmy się obudzić. Jesteśmy szczęśliwi, że tylu słuchaczy doceniło artystkę, jej charyzmę, styl i przeboje, które mieliśmy okazję usłyszeć na festiwalu. Darii życzymy samych sukcesów i czekamy na kolejną dawkę nowej muzyki!

 

 

 

 

 

 

Płyta Rocku 2019 Polska - Nocny Kochanek, Wokalista Rocku 2019 Polska - Krzysiek Sokołowski 

Nocny Kochanek to zespół, który wystąpił już dwukrotnie na Dużej Scenie Pol'and'Rock, a w 2019 roku wspólnie wydaliśmy ich koncertową płytę. Dlatego jesteśmy ogromnie dumni z pracy tej kapeli i na pewno nie raz jeszcze się z nimi spotkamy na festiwalu. Warto wspomnieć, że Krzysiek Sokołowski, czyli Wokalista Rocku to artysta o wielu talentach. Przecież jeszcze we wrześniu grał w naszej drużynie podczas Wielkiego Meczu WOŚP vs TVN. Dlatego cieszymy się, że członek naszego zespołu zdobywa zaszczytne nagrody! ;)

 

 

 

 Zespół Rocku 2019 Polska - Kult

Występ Kultu na #PolAndRock2020 był spełnieniem marzeń tysięcy fanów, którzy chętnie przyjeżdżają i wspaniale bawią się na festynie. Podczas występu Kultu wiedzieliśmy, że będzie nas dużo, ale to, co się tam wydarzyło, było naprawdę niespotykanym zjawiskiem. Atmosfera szczególna, piosenki obudziły w nas ogromne pokłady buntu, nadziei i marzeń. To był prawdziwy "performance", który przebił oczekiwania publiki, dlatego absolutnie zasłużyli na miasto Zespołu Rocku (może nawet 35-lecia)!

 

 

 


Wokalistka Rocku 2019 Zagranica - Skin

Wokalistka zespołu Skunk Anansie to prawdziwe sceniczne zwierzę!  Jest piękna, mądra, utalentowana i ma niesamowite pokłady energii, którymi dzieli się ze swoją publicznością! Występ Skunk Anansie na zeszłorocznym Pol'and'Rock Festival był wspaniałym doświadczeniem i spotkaniem na wysokim muzycznym poziomie. Skin to gwiazda światowej klasy, dlatego to wyróżnienie nas nie dziwi, ale bardzo cieszy, że możemy pochwalić się, że jest częścią naszej, festiwalowej historii.

 

 

 

 

fot. Damian Mekal


Źródło: https://www.antyradio.pl/Radio/Radio-News/Plyta-Rocku-Antyradia-2019-Oto-lista-nagrodzonych-WYNIKI-39877/(tag)893?fbclid=IwAR0EqY6r5f4ugm5kkp_nBIVAZGM_u-wQj1n__DcyVw_3Kc0O8T03kgN5LqU

POKAŻ PODOBNE
2022-05-04 10:30:50

Zaczął się drugi etap plebiscytu Złotego Bączka

Dokładnie 4448 głosów oddali fani Pol'and'Rock Festival w pierwszym etapie plebiscytu Złotego Bączka. Dziś rozpoczęła się druga runda konkursu, w którym publiczność wybiera najlepszy koncert minionej edycji festiwalu. W tym etapie mierzy się już tylko 16 zespołów, w tym m.in. Łydka Grubasa, Dirty Shirt i Dubioza Kolektiv. Zdobywcę Złotego Bączka poznamy 4 lipca.

2022-05-02 10:38:26

Od zgłoszenia po zaproszenie na festiwal - znamy laureatów Eliminacji

Aż 9 spośród 513 zespołów zgłoszonych do Eliminacji do Pol'and'Rock Festival spełni swoje marzenie i zagra na najbliższej edycji wydarzenia, za którym stoi Fundacja WOŚP. Znamy laureatów konkursu, w którym w minionych latach triumfowali m.in. Enej, Kwiat Jabłoni i Nocny Kochanek.

2022-04-13 14:03:25

Wiadomość od Jurka na temat 28. Pol'and'Rock Festival!

Od zawsze ideą Festiwalu było spotkanie się w pokojowej, pełnej przyjaźni, tolerancji atmosferze. Ten Festiwal od samego początku budował społeczność obywatelską, która potrafiła nie tylko gorąco przyjąć artystów, ale także wyrażać swoje zdanie! Ten rok będzie wyjątkowy dla naszego Festiwalu.

ZOBACZ TEŻ