Aktualności

Artyści festiwalu docenieni w plebiscycie Antyradia 2019

2020-03-20 14:24:55

 

 

W tym roku zwycięzcy plebiscytu Antyradia to zespoły związane z naszym Festiwalem. Jesteśmy dumni, że talent i praca artystów występujących na Najpiękniejszym Festiwalu Świata została zauważona.

 

Wokalistka Rocku 2019 Polska Daria Zawiałow

Daria zachwyciła nas podczas 25 Pol'and'Rock Festival. Jej piękny głos wprowadził nas w muzyczny trans, z którego nie chcieliśmy się obudzić. Jesteśmy szczęśliwi, że tylu słuchaczy doceniło artystkę, jej charyzmę, styl i przeboje, które mieliśmy okazję usłyszeć na festiwalu. Darii życzymy samych sukcesów i czekamy na kolejną dawkę nowej muzyki!

 

 

 

 

 

 

Płyta Rocku 2019 Polska - Nocny Kochanek, Wokalista Rocku 2019 Polska - Krzysiek Sokołowski 

Nocny Kochanek to zespół, który wystąpił już dwukrotnie na Dużej Scenie Pol'and'Rock, a w 2019 roku wspólnie wydaliśmy ich koncertową płytę. Dlatego jesteśmy ogromnie dumni z pracy tej kapeli i na pewno nie raz jeszcze się z nimi spotkamy na festiwalu. Warto wspomnieć, że Krzysiek Sokołowski, czyli Wokalista Rocku to artysta o wielu talentach. Przecież jeszcze we wrześniu grał w naszej drużynie podczas Wielkiego Meczu WOŚP vs TVN. Dlatego cieszymy się, że członek naszego zespołu zdobywa zaszczytne nagrody! ;)

 

 

 

 Zespół Rocku 2019 Polska - Kult

Występ Kultu na #PolAndRock2020 był spełnieniem marzeń tysięcy fanów, którzy chętnie przyjeżdżają i wspaniale bawią się na festynie. Podczas występu Kultu wiedzieliśmy, że będzie nas dużo, ale to, co się tam wydarzyło, było naprawdę niespotykanym zjawiskiem. Atmosfera szczególna, piosenki obudziły w nas ogromne pokłady buntu, nadziei i marzeń. To był prawdziwy "performance", który przebił oczekiwania publiki, dlatego absolutnie zasłużyli na miasto Zespołu Rocku (może nawet 35-lecia)!

 

 

 


Wokalistka Rocku 2019 Zagranica - Skin

Wokalistka zespołu Skunk Anansie to prawdziwe sceniczne zwierzę!  Jest piękna, mądra, utalentowana i ma niesamowite pokłady energii, którymi dzieli się ze swoją publicznością! Występ Skunk Anansie na zeszłorocznym Pol'and'Rock Festival był wspaniałym doświadczeniem i spotkaniem na wysokim muzycznym poziomie. Skin to gwiazda światowej klasy, dlatego to wyróżnienie nas nie dziwi, ale bardzo cieszy, że możemy pochwalić się, że jest częścią naszej, festiwalowej historii.

 

 

 

 

fot. Damian Mekal


Źródło: https://www.antyradio.pl/Radio/Radio-News/Plyta-Rocku-Antyradia-2019-Oto-lista-nagrodzonych-WYNIKI-39877/(tag)893?fbclid=IwAR0EqY6r5f4ugm5kkp_nBIVAZGM_u-wQj1n__DcyVw_3Kc0O8T03kgN5LqU

POKAŻ PODOBNE
2020-03-30 20:40:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 15

Dziś zakończyliśmy I etap Plebiscytu Złotego Bączka. Do II etapu w dniu dzisiejszym przechodzi pierwsza 10 zespołów z każdej kategorii, według poniższego notowania. Na te zespoły głosowaliście przez ostatnie 15 tygodni. Od dziś każdy głosujący ma możliwość ponownego oddania głosu w II etapie Plebiscytu.

2020-03-23 11:19:20

Złoty Bączek 2020 - notowanie 14

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest - o ile jest taka możliwość - na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie.

2020-03-16 14:05:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 13

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

ZOBACZ TEŻ