Aktualności

ASP to także sport!

2021-03-02 10:40:00

Gośćmi festiwalowej Akademii Sztuk Przepięknych byli przedstawiciele rozmaitych branż i profesji. Bardzo liczbą grupę spośród nich stanowią sportowcy. Dziś wracamy wspomnieniami do spotkań, których głównymi bohaterami byli m.in. ludzie gór.

 

Rafał Sonik podczas Przystanku Woodstock 2015, fot. Michał Sandecki

 

 

Rafał Sonik | 21. Przystanek Woodstock – 2015 rok
Człowiek - legenda, jak na pierwszego Polaka, który indywidualnie wygrał słynny rajd Dakar i dziesięciokrotnego Zdobywcę Pucharu Świata FIM przystało, na spotkanie na Akademii Sztuk Przepięknych wjechał… na quadzie. W trakcie kilkudziesięciominutowej rozmowy opowiedział m.in. o swoich początkach w sporcie, podejściu do pomagania innym i działaniach biznesowych.   

 

 

 


Anna Czerwińska | 21. Przystanek Woodstock – 2015 rok
Jak piękny może być świat widziany z góry? Co może napawać Polaków dumą? Wybitna alpinistka i himalaistka w trakcie spotkania na 21. Przystanku Woodstock opowiedziała m.in o kulisach zdobycia ośmiotysięczników i Korony Ziemi.

 

 

 


Jerzy Górski | 24. Pol’and’Rock Festival – 2018 rok
Triathlonista, mistrz świata w podwójnym Ironmanie, bohater filmu i książki „Najlepszy”, a przede wszystkim niezwykły człowiek, który stale udowadnia, że trywialne z pozoru sformułowania o tym, że wszystko jest możliwe a ograniczenia nie istnieją, są prawdziwe. Na Pol’and’Rock Festival, który, jak mówił, dla niego zawsze pozostanie Woodstockiem, mówił m.in. o mocy wytrwałości, ale też o tym, że sport może być świetnym lekarstwem na codzienne problemy.   

 


 

 

Janusz Gołąb, Dariusz Załuski, Krzysztof Wielicki, Piotr Tomala, Andrzej Bargiel | 24. Pol’and’Rock Festival – 2018 rok

W 2018 roku na Pol’and’Rock Festivalu gościł polski towar eksportowy – wspaniały zespół himalaistów, który swoimi działaniami udowadnia, że po marzenia trzeba mierzyć wysoko.  Zapraszamy na kilkadziesiąt minut rozmowy o znaczeniu polskiego „zadziora” w dążeniu do osiągania celów, wyzwaniach w organizacji finansowania wypraw oraz codzienności życia w obozie i w trakcie drogi na szczyt.

 

 

 

 

 

Obejrzyj też pozostałe podsumowania spotkań na ASP:

POKAŻ PODOBNE
2022-09-21 15:15:00

Już jest czysto! Podsumowanie akcji Zaraz Będzie Czysto

Zadbanie o festiwalowe pole jest dla nas bardzo ważne. Po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zaprosiliśmy festiwalowiczów do akcji Zaraz Będzie Czysto - zobaczcie, jak akcja wyglądała w tym roku i jakie ekologiczne rozwiązania były obecne na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

ZOBACZ TEŻ