Aktualności

Bank Podróży już działa!

2018-07-02 20:19:48

 

Bank Podróży to już nasza tradycja. Co roku tysiące uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata korzystają z niego by wspólnie umówić się na dojazd: pociągiem, samochodem, lub innymi środkami transportu. W tym roku Bank Podróży startuje w nowej odsłonie umożliwiającej Wam dużo wygodniejsze przeglądanie i filtrowanie interesujących Was ogłoszeń. To jednak nie wszystko! Za pomocą naszej strony możecie także umówić się na wspólne stworzenie Waszej wioski lub udziału w jednej z festiwalowych aktywności.  

 

Dodaj swoje ogłoszenie do Banku Podróży! 

 

 

Pamiętajcie o tym, że na naszym stronach internetowych mamy dla Was także podpowiedzi, które ułatwią Wam przyjazd do nas: 

 

Kup bilet za pomocą aplikacji mobilnej a my otrzymamy symboliczne 1 zł 

Parkingi i zmieniona organizacja ruchu w Kostrzynie 

 

 

Woodstokowicze fot.Szymon Aksienionek

POKAŻ PODOBNE
2018-06-30 22:24:46

Znamy zwycięzców Eliminacji 24. Pol'and'Rock Festival!

Nadeszła ta chwila, na którą czekaliśmy wszyscy! Znamy zespoły, które zagrają na scenach Pol'and'Rock Festival dzięki eliminacyjnym zmaganiom. Sprawdźcie, z kim spotkamy się w Kostrzynie nad Odrą!

2018-06-25 21:20:00

Złoty Bączek 2018 - notowanie 27

Ostatnie notowanie Złotego Bączka w trzecim etapie gotowe! Kto już wkrótce odbierze mosiężną statuetkę wprost z rąk Jerzego Owsiaka? Tego dowiemy się już 30 czerwca podczas Finału Eliminacji do Pol'and'Rock Festival w warszawskiej Progresji!

2018-06-28 14:00:29

Pojedź BlaBlaCar na Pol'and'Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata już coraz bliżej! Nie zwlekaj z planowaniem podróży i sprawdź, jak możesz dojechać na Festiwal Pol'and'Rock wraz z BlaBlaCar.

ZOBACZ TEŻ