Aktualności

Bezpieczeństwo na festiwalu - raport z dnia drugiego

2017-08-04 16:39:47

Dziś odbyła się druga konferencja prasowa. Jurek Owsiak powiedział o zamyśle napisania podania do burmistrza, w którym zawarta zostanie prośba o możliwości zdjęcia barierek na terenie imprezy masowej, czyli przed Dużą i Małą Sceną. Organizator festiwalu tłumaczy to dyskomfortem jaki generują wspomniane zabezpieczenia.

fot. Anna Migda

Jurek Owsiak zapewnił o wysokim wskaźniku bezpieczeństwa na Przystanku Woodstock. Nie powoływał się na przepisy, które zostały zachowane, ale na samych uczestników festiwalu, którzy dbają o siebie nawzajem i pomagają uczynić to miejsce najbezpieczniejszym na świecie!

fot. Damian Jędrzejewski

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2022-11-07 21:15:00

Pierwsza gwiazda 29. Pol’and’Rock Festival!

Doczekaliście się! W swojej autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił pierwszy zespół, który wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival! Prawdziwa legenda hardcore punka — Biohazard.

2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

2022-12-04 09:30:00

Festiwalowy Mikołaj - pomysłowe prezenty w SiemaShop!

Rock'n'rollowe święta zbliżają się wielkimi krokami, a w ofercie SiemaShopu znajdziecie Najpiękniejsze Prezenty Świata!

ZOBACZ TEŻ