Aktualności

BezpiecznaJa pierwszy raz na ASP

2017-07-12 15:13:56

 

BezpiecznaJa, ogólnopolski projekt bezpłatnych szkoleń rozwoju osobistego dla kobiet i nastolatek w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa. PRZESTAŃ się BAĆ!Co u nas znajdziecie?

Namiot BezpiecznaJa


Codziennie w namiocie BezpiecznaJa będziecie mogli [wyjątkowo nie tylko kobiety] skorzystać z wielu warsztatów rozwojowych. Wszystkie mają na celu pokazać Wam jak istotnym elementem szczęścia jest poczucie bezpieczeństwa. Będą warsztaty z kreatywności, bezpiecznej komunikacji, panele dyskusyjne i wykłady BezpiecznaJa, wykłady w zakresie drogi do poznania siebie, szkolenie 3 Wyspy, oraz:

 

Namiot Kęcioła TV i Dobra strona Internetu.

Pierwsze to skrócone szkolenie BezpiecznaJa, zaprojektowane dla wszystkich. Drugie to Bezpieczna Rodzina, szkolenie dla każdego, także dla rodziców, zawiera elementy warsztatów BezpiecznaJaKid dla dzieci. Warsztaty prowadzi autorka projektu BezpiecznaJa, mentor coach i trenerka rozwoju osobistego Dominika Cwynar.

 

Dodatkowo  obok niej w szranki stają 3 niesamowite osoby, które również poprowadzą sporo spotkań w naszym namiocie.

  • Agnieszka Żarecka, trenerka i mentor biznesu oraz rozwoju osobistego.
  • Marta Kobińska, Life coach

 

O szczegółach wszystkiego co się będzie u nas działo poczytajcie w opisie szkoleń dostępnym w harmonogramie. Obdzieramy ze wstydu, przekraczamy tabu, oswajamy z lękiem.

Pokażemy Wam w jaki sposób samoobrona mentalna łączy się z rozwojem osobistym i dlaczego ma tak ogromne znaczenie.

Warsztaty i szkolenia odbywać się będą od środy rano do soboty wieczorem i są otwarte dla wszystkich. Przy warsztatach Kreatywności ilość miejsc ograniczona do 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń w naszym namiocie od wtorku 01 sierpnia, lub poprzez stronę WWW albo naszą stronę na Facebooku.

 

Dodatkowo nasi wolontariusze będą w trakcie całego festiwalu zbierać podpisy wyrażające poparcie organizacji bezpłatnych szkoleń BezpiecznaJa i BezpiecznaJaTeen w każdym Województwie.

Również w naszym namiocie będziecie mogli oficjalne wesprzeć #NobelDlaWOŚP.

Zapraszamy was i już nie możemy się doczekać spotkania z wami. 

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!  

Zobacz wszystkie warsztaty!

 

https://www.facebook.com/BezpiecznaJa

POKAŻ PODOBNE
2018-02-12 13:50:28

Złoty Bączek - notowanie 9

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-03-05 11:30:53

Pierwszy gość Akademii Sztuk Przepięknych 2018

Jak osiągać swoje marzenia i żyć aktywnie? Pierwszym gościem Akademii Sztuk Przepięknych w 2018 roku będzie Jerzy Górski!

2018-02-05 14:59:54

The Inspector Cluzo na Dużej Scenie Przystanku Woodstock!

Po porywających występach w 47 krajach świata, niezwykle żywiołowy duet muzyków - farmerów wystąpi na Dużej Scenie Przystanku Woodstock! To będzie ich pierwszy występ w Polsce i wspaniałe okazja by świętować 10-lecie zespołu!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna
nota prawna