Aktualności

Bezproblemowe zakupy

2016-07-13 10:23:15

 

Kostrzyńskie pole na czas Festiwalu zmienia się w drugi dom dla jego uczestników. Właśnie dlatego z roku na rok my i nasi partnerzy staramy się, aby jak najbardziej ułatwić Wam życie tutaj. 

Na woodstockowym polu znajdziecie prawie wszystko, co może być Wam potrzebne. Nasz wieloletni partner LIDL we wtorek o 12:00 otworzył swój sklep, który od środy do soboty działać będzie od 08:00 do 02:00. W niedzielę otworzy się o 08:00 i o 12:00 zakończy swoją pracę na 22. Przystanku Woodstock. W LIDLU możecie zaopatrzyć się we wszystko, może przydać się w czasie festiwalowego życia. 

Na polu znajdziecie również dwie strefy gastronomii, stoiska na Pasażu Handlowym oraz przysmaki serwowane przez Pokojową Wioskę VIVA KULTURA, więc nie musicie martwić się o swoje żołądki. Każdy znajdzie coś, co będzie mógł wrzucić na ruszt. Jak co roku, tak i w tym jest również duży wybór posiłków dla wegetarian. 

Na terenie Festiwalu znajdziecie 3 Wioski Piwne, przygotowane przez Markę Lech - obok gastronomii przy Dużej Scenie, obok szpitala polowego i Wioski Lech Free na wzgórzu ASP. Strefy Lecha ruszają dzisiaj (środa) o godzinie 12:00. 

Wczoraj ruszył również nasz fundacyjny sklepik SiemaShop. Nie zwlekajcie i koniecznie udajcie się po nasze tegoroczne gadżety. 

We wszystkich wspominanych przez nas punktach macie kilka możliwości zapłacenia. Pierwsza z nich to tradycyjna płatność kartą zbliżeniową PayPass - MasterCard, Maestro czy Visa. 
Druga możliwość to ściągnięcie specjalnej aplikacji do płatności mobilnych PeoPAy Banku Pekao S.A. Tą aplikacją możecie również wypłacić pieniądze z bankomatu lub szybko przesłać pieniądze znajomemu na numer telefonu. Szczegóły znajdziecie na stronie. Pozostaje również tradycyjna metoda płatności, czyli wypłata gotówki z bankomatów, których w tym roku jest aż cztery - 2 na pasażu handlowym i 2 przy LIDLU. Bankomaty będą czynne do 17 lipca (niedziela) do godziny 12:00. 

Gotówka będzie niezbędna przy zakupie biletów na pociągi Przewozów Regionalnych, których kasy znajdują się na pasażu handlowym. TAM NIE MOŻNA ZAPŁACIĆ KARTĄ! 

 

Jeśli chcecie łatwiej odnajdywać się na polu festiwalowym i znać rozmieszczenie wszystkich punktów, koniecznie ściągnijcie naszą aplikację mobilną, która zawiera najważniejsze informację oraz dokładną lokalizację na mapie. 

 

(Nika, fot. Katarzyna Zygnerska, Grzegorz Adamek)

POKAŻ PODOBNE
2022-12-05 14:53:49

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dziękujemy!

Dzisiaj święto wszystkich wolontariuszy! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla słusznej sprawy.

2022-09-23 12:00:00

Premiera filmu „Johnny”. Biografia ks. Kaczkowskiego zawitała na wielkim ekranie!

Dzisiaj, 23 września, premierę ma film biograficzny „Johnny”, w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja opowiada historię księdza Jana Kaczkowskiego - charyzmatycznego duchownego, który jako przyjaciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gościł na Akademii Sztuk Przepięknych w 2015 roku, podczas 21. Przystanku Woodstock.

2022-09-21 12:23:30

Pokój. To czego świat potrzebuje teraz najbardziej.

Pokój, otwartość, tolerancja – to idee, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy propaguje od początku swojego istnienia. Nasza organizacja, składająca się z wolontariuszy, pracowników i przyjaciół, to kolektyw ludzi związanych potrzebą troski o innych. W Międzynarodowy Dzień Pokoju chcieliśmy wam przybliżyć nasze działania.

ZOBACZ TEŻ