Aktualności

Biuro rzeczy znalezionych

2017-08-06 11:30:00

23. Przystanek Woodstock niestety się zakończył, a Wy powoli rozjeżdżacie się do domów. Gdy będziecie pakować swoje plecaki, pamiętajcie, aby zobaczyć, czy wszystko macie. Jeśli coś zgubiliście, upewnijcie się, że na pewno ich nie macie. Jeśli okaże się, że tak - zgłoście się do Biura Rzeczy Znalezionych. Jest ono czynne do dzisiaj (niedziela) do godziny 12:00. Znajduje się on po prawej stronie sceny. Wszystkie rzeczy, które się tam znajdują, zostały zarejestrowane na otagio.com - zajrzyjcie i zobaczcie, czy nic tam Waszego nie ma. 

 

Jeśli nie zdążycie odebrać swoich rzeczy dzisiaj, jest jeszcze możliwość odebrania swoich rzeczy. Wszystkie one wracają z nami do Fundacji do Warszawy. Jeśli jednak okazało się, że coś Waszego znajduje się w Biurze Rzeczy Znalezionych lub zauważyliście, że coś Wam zaginęło, a jest już po 12:00, napiszcie do nas na maila [email protected], opisując bardzo szczegółowo zagubioną rzecz.

 

Mamy nadzieję, że wszystkie zguby zostaną znalezione. Tymczasem wracajcie bezpiecznie i nie zapomnijcie, aby sprawdzić promile w miasteczku Leszka

(Ola)

 

fot. Dominik Malik

 

fot. Dominik Malik

 

fot. Michał Sandecki

POKAŻ PODOBNE
2018-02-06 15:56:47

Mamy już listę zespołów, które zgłosiły się na tegoroczne Eliminacje!

Znamy już listę zespołów z Polski i z zagranicy, które zgłosiły się do udziału w Eliminacjach do 24. Przystanku Woodstock. Dziękujemy za nadesłane płyty - przed nami trudna decyzja!

2018-02-12 15:29:32

Goo Goo Dolls na Dużej Scenie Przystanku Woodstock

Goo Goo Dolls wystąpią na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Założona w 1986 roku w Stanach Zjednoczonych legendarna formacja po raz pierwszy zagra przed polską publicznością.

2018-03-20 09:32:07

Złoty Bączek 2018 - notowanie 14

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna