Aktualności

Biuro Rzeczy Znalezionych na Pol'and'Rock Festiwal 2019

2019-07-16 16:15:00

 

Znalazłeś coś za czymś ktoś może bardzo tęsknić? Zgubiłeś coś bardzo wartościowego? Odwiedź Biuro Rzeczy Znalezionych - mają dużą szansę Cię uratować!

 

fot. Dominik Malik

 

Namiot Biura Rzeczy Znalezionych jest zlokalizowany po prawej stronie Dużej Sceny, bez problemu do niego traficie. 

Ekipa Pokojowego Patrolu, która będzie obsługiwać namiot, będzie czekała na znalazców i poszukujących w następujących dniach i godzinach:

• Środa 15:00 – 18:00
• Czwartek 8:00 – 3:00
• Piątek/Sobota 7:00 – 3:00 w nocy 
• Niedziela 7:00 do 12:00 

 

fot. Dominik Malik

 

Każdy przedmiot dostarczony do Biura Rzeczy Znalezionych zostanie skatalogowany i zaewidencjonowany. Dzięki temu właściciel, który zgłosi się do naszego namiotu będzie mógł go odzyskać podając np. dokładny opis lub nr seryjny (w przypadku urządzeń).

Ważne! Pamiętajcie, żeby zapisać numery seryjne i znaki szczególne swoich urządzeń (telefon, komputer itp). Będą potrzebne, jeśli coś zgubi się w czasie Festiwalu.

Bardzo prosimy Was o dostarczanie wszelkich zgub bezpośrednio do Biura Rzeczy Znalezionych. Zwiększycie tym samym szanse na to, że zguba trafi do właściciela.

Po zakończeniu 25. Pol’and’Rock Festival przedmioty, które trafią do Biura Rzeczy Znalezionych na festiwalowym polu i nie zostaną odebrane będą przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych przy Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wielkopolskim.

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2019-07-23 16:23:50

Niestandardowe pomysły jak dotrzeć na 25. Pol'and'Rock

To niesamowite jak wielkie jest Wasze zaangażowanie i chęć przybycia na Pol’and’Rock. Coraz więcej z Was pisze w tym roku, że dociera do nas inaczej niż w poprzednich latach. Grono z Was planuje wycieczki piesze, przyjazd rowerem, a nawet podróż kajakiem!

2019-07-29 14:06:52

Ostatni dzwonek na pakowanie!

Festiwal startuje już za 3 dni, to ostatni dzwonek, by zebrać wszystkie i tylko najpotrzebniejsze rzeczy. W takim razie, co wziąć, by się nie przedźwigać, ale by też niczego nie zabrakło?

2019-07-28 13:55:00

Jakie wyjątkowe, jubileuszowe koncerty czekają nas w tym roku?

To, że line-up tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival jest wyjątkowy, jest jasne już od ogłoszenia pierwszych artystów, ale czy wiedzieliście, że część występów to koncerty jubileuszowe? Zobacz, kto i co będzie świętował!

ZOBACZ TEŻ