Aktualności

Biuro Rzeczy Znalezionych na Pol'and'Rock Festiwal 2019

2019-06-18 14:34:35

 

Znalazłeś coś za czymś ktoś może bardzo tęsknić? Zgubiłeś coś bardzo wartościowego? Odwiedź Biuro Rzeczy Znalezionych - mają dużą szansę Cię uratować!

 

fot. Dominik Malik

 

Namiot Biura Rzeczy Znalezionych jest zlokalizowany po prawej stronie Dużej Sceny, bez problemu do niego traficie. 

Ekipa Pokojowego Patrolu, która będzie obsługiwać namiot, będzie czekała na znalazców i poszukujących w następujących dniach i godzinach:

• Środa 15:00 – 18:00
• Czwartek 8:00 – do końca koncertów na Dużej Scenie
• Piątek/Sobota 7:00 – do końca koncertów na Dużej Scenie
• Niedziela 7:00 do 15:00

 

fot. Dominik Malik

 

Każdy przedmiot dostarczony do Biura Rzeczy Znalezionych zostanie skatalogowany i zaewidencjonowany. Dzięki temu właściciel, który zgłosi się do naszego namiotu będzie mógł go odzyskać podając np. dokładny opis lub nr seryjny (w przypadku urządzeń).

Ważne! Pamiętajcie, żeby zapisać numery seryjne i znaki szczególne swoich urządzeń (telefon, komputer itp). Będą potrzebne, jeśli coś zgubi się w czasie Festiwalu.

Bardzo prosimy Was o dostarczanie wszelkich zgub bezpośrednio do Biura Rzeczy Znalezionych. Zwiększycie tym samym szanse na to, że zguba trafi do właściciela.

Po zakończeniu 25. Pol’and’Rock Festival przedmioty, które trafią do Biura Rzeczy Znalezionych na festiwalowym polu i nie zostaną odebrane będą przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych przy Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wielkopolskim.

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2019-05-06 14:55:57

Horskh na Pol'and'Rock Festival

Francuskie trio grające awangardową syntezę hard electro i muzyki industrialnej zaprezentuje się na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival. Ich występ 2 sierpnia to prawdziwa gratka dla słuchaczy poszukujących nowatorskich rozwiązań muzycznych i ciekawych aranżacji.

2019-05-29 10:00:00

Zobacz, które zagraniczne zespoły walczą o Złotego Bączka

Przed nami jeszcze tylko niecały miesiąc głosowania na najlepszego, Waszym zdaniem, zagranicznego wykonawcę z Pol'and'Rock Festival 2018. Sprawdź, które zespoły znalazły się w drugim etapie Złotego Bączka!

2019-05-27 16:48:49

Złoty Bączek 2019 – notowanie 11

Trwa II etap Plebiscytu Złotego Bączka. Głosowanie będzie aktywne jeszcze tylko niecały miesiąc. Zobacz, jak wygląda jedenaste notowanie.

ZOBACZ TEŻ