Aktualności

Biuro Rzeczy Znalezionych na Woodstocku

2016-06-23 14:07:00


To się po prostu zdarza - każdy z Was może coś zgubić lub znaleźć na festiwalu. Warto więc swoje wartościowe przedmioty wcześniej zabezpieczyć - rzeczy zarejestrowane na www.otagio.com łatwo odnajdą swojego właściciela. Zapiszcie tu wszystkie zabierane ze sobą wartościowe przedmioty, jeśli z jakichś przyczyn coś zaginie – znacznie łatwiej będzie zguby poszukiwać, a i będzie ona bezpieczniejsza wobec nieuczciwego znalazcy!

Oczywiście zawsze w przypadku zgubienia lub znalezienia dowolnego przedmiotu pomocą służy Biuro Rzeczy Znalezionych! Jesteśmy po prawej stronie Dużej Sceny i działamy od godziny 10:00 do zakończenia koncertów. Zapraszamy!

Jeśli masz ze sobą cenny przedmiot:
• Zarejestruj go na stronie otagio.com/Woodstock
• Jeśli twój przedmiot nie ma numerów seryjnych – zapamiętaj znaki szczególne

Jeśli coś zgubiłeś:
• Otaguj przedmiot jako zgubiony w aplikacji otagio.com/woodstock. Jeśli ktoś go odnajdzie, dostaniesz informacje od znalazcy lub od woodstockowego Biura Rzeczy Znalezionych
• Jeśli Twoja rzecz nie ma numerów seryjnych – skontaktuj się z nami za pomocą chatu w otagio i zapytaj o nią – nie zapomnij o znakach szczególnych
• Pojaw się w naszym Biurze Rzeczy Znalezionych

Jeśli coś znalazłeś:
• Jeśli znalazłeś cenny przedmiot, sprawdź czy ktoś nie oznaczył go w otagio, jeżeli nie, dodaj go jako odnaleziony lub odnieś do biura i to ono wprowadzi go do otagio.com/woodstock. 

  
POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ