Aktualności

Brodka naelektryzuje Dużą Scenę podczas 29. Pol'and'Rock Festival!

2023-02-13 20:25:00

 

Miłośnicy muzyki alternatywnej zaznaczajcie w kalendarzach! Ogromna różnorodność artystyczna, niepowtarzalny i bezkompromisowy styl - Brodka zasila skład Dużej Sceny na 29. Pol'and'Rock Festival!

 

Brodka to jedna z najbardziej wszechstronnych artystek w Polsce. Jako wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów, producentka i artystka konceptualna poświęca tyle samo uwagi wszystkim warstwom sztuki, którą tworzy. Zabawa gatunkami i zróżnicowany styl Brodki zyskał uznanie zarówno wśród szerokiej publiczności, jak i krytyków oraz dziennikarzy muzycznych. Artystka jest sześciokrotną laureatką Fryderyków – najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce!

 

Ogłoszenie Brodki na 29. Pol'and'Rock Festival, fot. materiały prasowe Brodki

 

Brodka rozpoczynała od muzyki pop, a później stopniowo rozszerzała repertuar, jednocześnie wzmacniając swoją pozycję na polskiej scenie. Jej utwory są kolażem wielu stylów muzycznych, przez to znana jest jako eksperymentatorka. Materiał piosenkarki składa się z art popu, electropopu, folktroniki, dance-popu, dance-punku, indie popu, popu psychodelicznego, indie rocka, rocka alternatywnego, a dodatkowo inspirowany jest wieloma innymi nurtami. Artystyczny eklektyzm Brodki widać także w jej teledyskach i elementach scenografii.

 

Artystka znana ze swoich niepowtarzalnych i pełnych energii koncertów wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, dostarczając Najpiękniejszej Publiczności Świata niezapomnianych wrażeń!

 

 

W 2022 roku ukazał się najnowszy, polskojęzyczny minialbum „Sadza”, ukazując niezwykle liryczną i intymną stronę Brodki. 

 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Poza Brodką na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter Brut i Napalm Death.

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-21 12:05:00

Najważniejsze daty 29. Pol’and’Rock Festival

Aby ułatwić Wam zorganizowanie najlepszego czasu spędzonego na lotnisku Czaplinek-Broczyno, stworzyliśmy zestawienie dat i godzin, które mogą okazać się przydatne.

2023-07-10 12:00:00

Najpiękniejszy ODLOT Świata – trzecia edycja Kreatywnego Biegu!

Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w Kreatywnym Biegu ODLOT! Impreza jednocząca kreatywne umysły i pasjonatów lotnictwa powraca!

2023-07-05 16:00:00

Biegiem do zapisów na Bieg "Policz się z cukrzycą"!

Unikalne połączenie muzyki, radości i solidarności nabiera tempa przed 29. Pol'and'Rock Festival, gdzie po raz pierwszy w historii odbędzie się festiwalowy Bieg "Policz się z cukrzycą". Mamy zarezerwowanych już prawie połowę ze wszystkich 3250 dostępnych miejsc!

ZOBACZ TEŻ