ARCHIWUM
2022-08-07 12:21:09

Pol’and’Rock Festival łączy pokolenia

Nasz Festiwal jest otwarty dla wszystkich – dla rodzin z dziećmi i singli, dla dużych i małych, dla starszych i młodszych. Pod naszym niebem…. znajdzie się miejsce dla każdego. Piękne niebo pełne czarnych i różowych chmur pomieści wszystkich.
2022-08-07 10:30:00

Pokojowy Patrol – dziękujemy!

Ostatni Festiwalowicze właśnie opuszczają teren Lotniska Czaplinek-Broczyno, ale nasi wolontariusze jeszcze nie skończyli pracy. Podziękujmy im za 28. Pol’and’Rock Festival!
2022-08-07 03:00:00

Festiwal, Festiwal i po Festiwalu – podsumowanie najbardziej rockowych dni tego roku!

Właśnie skończył się Najpiękniejszy Festiwal Świata. Czas wrócić do szarej rzeczywistości, lecz nim to się stanie… Przeżyjmy to jeszcze raz!
2022-08-06 23:21:06

Dziękujemy Wam za tegoroczny Festiwal, zapraszamy już na kolejną edycję!

Właśnie zakończył się 28. Pol’and’Rock Festival, a my już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania na Lotnisku Czaplinek-Broczyno! Zapiszcie datę 29. edycji Festiwalu.
2022-08-06 23:00:00

Najpiękniejsze momenty z 28. Pol’and’Rock Festival

28. Pol'and'Rock Festival dobiega końca. Bez wątpienia była to trudna edycja naszego wspaniałego wydarzenia, jednak nie zabrakło na niej także magicznych momentów.
2022-08-06 19:26:10

Ważne rozmowy na ASP – podsumowanie spotkań

Spotkania w ramach Akademii Sztuk Przepięknych dobiegły końca. Rozmawialiśmy, pytaliśmy, dyskutowaliśmy na najróżniejsze tematy. Czasem było śmiesznie, czasem bardzo poważnie.
2022-08-06 12:00:00

Usłyszeliśmy warkot silników i… ruszyli!

Parada motocyklowa to stały punkt festiwalowego programu. Od zawsze cieszy się wielką popularnością – w tym roku pojechało w niej ponad sto motocykli.
2022-08-06 10:22:58

Zmiany w line-upie Festiwalu!

King Gizzard & The Lizard Wizard z powodu stanu zdrowia lidera zespołu odwołuje koncert na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.
2022-08-06 10:05:00

Skąd nas oglądacie?

Transmisje z dwóch pierwszych dni tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata obejrzało już prawie milion osób!
2022-08-05 20:00:00

Zielony klimat na Pol’and’Rock Festival

Zaraz Będzie Czysto – mówi Wam coś to hasło? Pol’and’Rock Festival po raz kolejny jest eko!
2022-08-05 19:17:03

Sztabowcy WOŚP z całego świata na Pol'and'Rock Festival

Na Festiwalowym polu powstała Międzynarodowa Wioska Sztabów WOŚP. Ponad 70 osób zaangażowanych przy zagranicznych sztabach spotkało się na Pol'and'Rock Festival.
2022-08-05 15:00:00

Marcin Wyrwał – Patrolowiec i… nie tylko!

Dziś na Akademii Sztuk Przepięknych gościliśmy korespondentów wojennych – Wojciecha Bojanowskiego i Marcina Wyrwała. Marcin, oprócz tego, że relacjonował wojny w Syrii, Iraku, Ukrainie w 2014 i 2022 roku i napisał kilka książek, to jest też członkiem Pokojowego Patrolu.
2022-08-05 13:00:00

Festiwal dla wszystkich – udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

Po raz kolejny dbamy o komfort naszych uczestników, tworząc Festiwal dostępny dla wszystkich. Sprawdźcie, jakie udogodnienia przygotowaliśmy dla osób z niepełnosprawnościami!
2022-08-05 09:00:00

Twój osobisty festiwalowy przewodnik – aplikacja Pol'and'Rock!

Kiedy gra mój ulubiony zespół? O której będą warsztaty robienia dreadów? Gdzie znajdę miejsce do ładowania telefonu? Skąd odjeżdża autobus? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w festiwalowej aplikacji!
2022-08-04 16:00:00

Miłość, przyjaźń, muzyka i koniec wojnie!

Właśnie zakończyła się przysięga uczestników Festiwalu. Tłum ludzi ze słonecznikami w rękach powtarzał za Jurkiem Owsiakiem słowa przysięgi. To oznacza tylko jedno – 28. Pol’and’Rock Festival oficjalnie się rozpoczął!
2022-08-04 15:56:03

Pokojowy Patrol na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

Pokojowy Patrol pomaga w organizacji Festiwalu już od jego pierwszej edycji – Przystanku Woodstock w 1995 r. To społeczność niezwykłych, profesjonalnie przeszkolonych wolontariuszy, którzy uwielbiają czynić dobro!


Czekaj - trwa pobieranie treści

ZOBACZ TEŻ