Aktualności

Bukartyk na zakończenie Najpiękniejszego Festiwalu

2023-06-26 21:40:00
 

Tradycji stanie się zadość! Występ Piotra Bukartyka ponownie zwieńczy line-up Pol'and'Rock Festival. Podobnie jak podczas poprzednich edycji artysta spotka się z publicznością na oficjalnym zakończeniu Najpiękniejszego Festiwalu Świata. 

 

Melodia i słowa utworu „Z tylu chmur” znów pożegnają w niedzielę festiwalowiczów z Dużej Sceny Pol'and'Rock Festival 2023. To już tradycja, której zwyczajnie nie może zabraknąć. Każdego roku Piotr Bukartyk, wraz z wybranymi uczestnikami warsztatów muzycznych prowadzonych przez artystę, tworzy oprawę oficjalnego zakończenia Najpiękniejszego Festiwalu Świata. 

To długa i wyjątkowo piękna przygoda

 

Piotr Bukartyk to wieloletni przyjaciel Fundacji WOŚP i stały gość Pol'and'Rock Festival, gdzie od 13 lat, co roku wraz z warsztatową grupą utalentowanych wokalistów i instrumentalistów przygotowuje aranż utworu, który niekwestionowanie stał się festiwalowym hymnem. 
 
 
Ten doświadczony i utalentowany kompozytor, piosenkarz i tekściarz ponownie zaszczyci nas swoją obecnością na Dużej Scenie, występując nie tylko w towarzystwie warsztatowiczów, ale także zespołu Ajagore, z którymi wspólnie uroczyście zakończą 29. edycję Pol'and'Rock Festival. 
 

Warsztaty muzyczne na ASP

 

Namiot Akademii Sztuk Przepięknych jak zawsze stoi otworem dla wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoje horyzonty, odkryć nowe zainteresowania czy znaleźć osoby, z którymi mogą dzielić się swoją pasją. Tradycyjnie, podczas tegorocznej edycji festiwalu Piotr Bukartyk zaprasza na wyjątkowe muzyczne spotkania na ASP codziennie od czwartku do soboty w godzinach 13:00-15:00. Jak się zapisać spytacie? Wystarczy przyjść! 
 

29. Pol'and'Rock Festival

 

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Na festiwalu zagrają m.in. Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAINWhile She SleepsZalewskiBullet for My ValentineRoyal RepublicSaint City OrchestraThe ScratchGet The ShotLemONRise Of The NorthstarThe RumjacksLady PankLUIKUHoffmaestro oraz North East Ska Jazz Orchestra meets Wicked Dub Division. Obecność na ASP potwierdzili m.in. Kabaret ParanienormalniBorys SzycKarol Wójcicki i Marek Dyjak.
 
 
 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-17 17:55:00

29. Pol'and'Rock Festival - jaki będzie?

17 dni do Najpiękniejszego Festiwalu Świata i nieco ponad 14 dni do momentu, gdy będziemy mogli spotkać się na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Odliczacie? Oto wszystko, co powinniście wiedzieć przed przyjazdem na Pol'and'Rock Festival!

2023-07-23 14:01:04

Wkręceni w Pol’and’Rock Festival!

Na festiwal rowerem? Najlepiej! Pomorze Zachodnie przygotowało specjalne trasy dla rockandrollowych rowerowych freaków. W aplikacji rowerowej „Pomorze Zachodnie” znajdziecie trasy m.in. ze Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, a nawet Berlina!

2023-07-14 15:00:00

Miłość, Przyjaźń, Muzyka i NFT – nowość na Pol’and’Rock Festival!

Pol’and’Rock Festival wypływa na wody nowych technologii! Przygoda, która przenosi nas w świat muzyki, przyjaźni i miłości, tym razem zabierze nas także w cyfrową przyszłość. Z radością wprowadzamy naszą własną kolekcję tokenów NFT, łącząc harmonię dźwięków z innowacyjnością nowoczesnego świata!

ZOBACZ TEŻ